Şimdi Ara

T25 PROGRAMI İLK İNCELEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • program 2 aşamalı ilerliyor, videolar adından anlaşılacağı gibi 25 dk ama çok da kolay geçeceğe benzemiyor bu 25 dakika...

ilk 5 hafta alpha ikinci 5 hafta ise beta olarak isimlendirilmiş takvimleri uyguluyoruz, kendini tekrar etmemesi açısından bu güzel...11 adet video yer alıyor program içerisinde...toplamda 10 hafta süren bu rüreci önümüzdeki günlerde uygulamaya başlayacağım o zaman program içeriği hakkında daha fazla bilgi verebiliriz...uygulanacak olan takvim aşağıda.

ilk izlenimim...henüz uygulamaya başlamadım sadece videolara hızlıca göz attım bu nedenle yazdıklarım ilk düşüncelerimdir insanity ile karşılaştırılamaz, iyi ter attıracağı ve yoracağı kesin fakat insanity kadar yoğun değil...video sonunda yağlarınız yanmaya başlayacak fakat vakit darlığı olanlar için ya da bir program uygularken eksiği olanlar için daha uygun sanırım ya da bulk dönemi sonrası yağları eritmeye yardımcı olabilir görünüyor...

link isteyenler grubumuza gelip link alabilirler, grubumuzda dosyalar bölümünde indirmek için link mevcut
    https://www.facebook.com/groups/p90xturkiye/

T25 PROGRAMI İLK İNCELEME

ilk antrenmanı yorumu CİKO NAT
    Antrenmandan sonra tam sekılde yazamadım, T25Focus u özetlemek gerekirse, hareketi doğru yaparsanız alt karın, bacak, ve omuzlarınız felç oluyor.Vücud ısınız aşırı fazla, ve en önemlisi mola yok.Yeni bir harekete geçersen 1-2 sanıye okadar.Toplasanız 10 sanıye bile etmez belkide.Gene kolay versiyonu gösteriliyor ki ben ilk defa O ınsanityde yorulmak bilmeyen kadının kolay versiyonunu yaptığını gördüm ki heralde doğum yaptı ondan yada o uygun görüldü..Size tavsiyem molayı uzatmayın çünki yağ yakımı çok ffazla burda ve ayakkabıyı kesin giyin.Giymezseniz ayağınız yandığı için durakalamal yapabilirsiniz ama ben yapmadım çünki ben genellikle eşit olmayı severim, yenik düşmeyi değil.Tahminimce 800 kalori yakıyordur cunku nabız ölçer yanlıs gostermedıyse 169 du sadece 7.dakikada baktım sonra kolumdan çıkardım sıktığı için..Herkese iyi sporlar.

• arkadaşlar internetten indiremeyen veya kotalı internetli olanlar için satıyorum.

t-25 :http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kitap-dergi-film-egitim-sozluk-insanity-focus-t25-beach-body-259905710/detay

diğer ilanlarımdan diğer programları da görebilirsiniz
  • Antrenmanı komple ve nizami yapsan bile yakacağın kalori 300-500 maksimum Kilona göre değişir, örnek vereyim, benim boyum 180 kilomda 79, cardio antrenmanında 25 dakikada en yüksek şekilde yakacağım kalori miktarı ise : 394 cal. yani öyle 800 kal civarı biraz hayal
    Benim tavsiyem yapmış bitirmiş, t25 ide tecrübe etmiş biri olarak max30 olacakır..

Bu link yakacağın kalori hesabını 3 aşşağı 5 yukarı bulabileceğin yerdir :http://www.t25calories.com/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.