MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
M

Yüzbaşı
02 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
7 yıl
NİKON D5100 SERİ NUMARASI FARKLILIĞI
Nikon D5100 makinemin altında yazan seri numarası ile PhotoME programında yazan makine seri numarası farklı, bunu sebebi ne olabilir sizce. Makineyi yaklaşık bir yıl önce Yeni Çarşımdan almıştım.
M
7 yıl
SERİ NUMARASI FARKLILIĞI
Nikon D5100 makinemin altında yazan seri numarası ile PhotoME programında yazan makine seri numarası farklı, bunu sebebi ne olabilir sizce. Makineyi yaklaşık bir yıl önce Yeni Çarşımdan almıştım.
M
10 yıl
Vestel 40PF8230P Led Tv Sizce Alınır Mı? Alındı.
Arkadaşlar Vestel bayinde gördüm görüntüsü hoş gibi, 1.599 a 12 taksite kadar yaparız dediler. Sizce nasıl bir televizyondur, almaya değer mi?
M
10 yıl
Fernandezin Bonservisi Alınmazsa Yazıklar Olsun.
Arkadaşlar geldiğinden beri adam her şeyiyle ben futbolcuyum diyor. Son kupa finalinden sonra, yöneticiler de artık görmüştür inşallah. Kesinlikle bonservisinin alınması lazım.
M
10 yıl
Faturalılar İçin İnternet Paketi.
Arkadaşlar avea faturalılar için, faturasızlara 1Gb 9,00 TL de olduğu gibi uygun bir internet paketi var mı?
M
10 yıl
Uydu Alıcısı Tavsiye.
Arkadaşlar ntvspor, ntv gibi kanallar maç yayını sırasında şifreye geçtiğinde, bu kanalları seyredecebileceğimiz ucuz bir uydu alıcısı tavsiye edebilirmisiniz? Fazla bir bütçem yok, ucuz ve kullanışlı olması lazım. Şimdiden teşekkürler.
M
10 yıl
0 Doblo Aldım 2 Ay Oldu Mtv Daha Ödenmemiş.
Arkadaşlar 18 Ocakta Yeni Doblo araç aldım. Anahtar teslimi aldığım aracın Mtv sini bayinin ödmesi lazım, fakat bu zamana kadar yaptığım kontrollerde halen ödenmemiş olduğunu görüyorum. Bayiye sorduğumda her seferinde bu gün ödeyeceğiz, yok yarın ödeyeceğiz diyorlar, fakat hiç birisinde de yatırmıyorlar. Şimdi bu konuda yasal olarak ne yapılabilir, nereye müracat edilir. Adliyeye mi, tüketici hakem heyetine mi? Bir de bayi neden ödemek istemez bunu?
M
10 yıl
Yeni Doblo 36200 Fiyat Nasıl?
Arkadaşlar 1.6 Premio, metalik siyah, start-stop dahil 36.200,00 TL sizce fiyat nasıl?
M
10 yıl
Arkadaşlar Fiorino İçin Fiyat Nasıl Sizce?
Kardeşime dün Fiorino Combi Emotion 1.3 Multijet 75 Hp aldık 29.000,00 TL ye sizce fiyat uygun mu? Ben kendim yeni Doblo alalım dedim, ama kardeşim ben Fiorinoları daha çok beğeniyorum Doblo tipsiz ve çok hantal duruyor dedi. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz, ben olsam Doblo alırdım.
M
11 yıl
+359893709748 Nolu Telefondan İki Hattımada Cevapsız Çağrı Atıldı, Tuzak Olabilirmi.
Arkadaşlar kullanmakata olduğum iki hattımada yukarıda numarasını verdiğim telefondan hemen çaldırılıp kapatılmak suretiyle çağrı atıldı, bende şu yurtdışından tuzağa düşürmek üzere yapılan numaralardan diye aramadım. Sizinde başınıza geldimi acaba, tahminlerim doğru olabilirmi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.