Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
22 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
17 yıl
alex in kayse riye attıgı muthiş frikik golu:)
17 yıl
Fenerbahçe Gazetesi Bayiilerde!
Fenerbahçe Gazetesi, “Kartalı Yolduk” başlığı ile tüm Türkiye’de gazete bayilerinde satışa çıktı. Kapak sayfasında Fenerbahçe Spor Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım’ın Şampiyonlar Ligi ve amatör dallardakı tüm başarılarının devam edeceğini belirten “Daha Bitmedi” başlıklı açıklaması yer alıyor. Aynı sayfada ve devamda yer alan Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Ekşioğlu’nun Fenerbahçe’nin yeni sloganı “Hedefimiz 17.Şampiyonluk” başlıklı röportajını Atila Bartın yaptı. Kapak sayfasında Kürek Takımı’nın Türkiye Gençler Şampiyonası birinciliği, Atletlerimizin Samsun ve Ankara’da topladıkları kupa ve madalyalar Fenerbahçe’nin başarıları olarak yer aldı. Bu yıl ikincisi yapılan ve örnek organizasyon ile herkesin takdirini toplayan Fenerbahçe 2.Yelken Festivali ve Fenerbahçe’nin E Grubu’nda bulunduğu Şampiyonlar Ligi haberleri ile gazeteniz yine dopdolu olarak sunuldu.

Gazete, yurtiçindeki ve yurtdışındaki Fenerbahçe Dernekleri ile Fenerbahçe Futbol Okulları’na gönderildi. Gazetede “Mutlu Kanarya” sayfalarında 100.yıla doğru yaşanan en güzel sarı-lavicert günleri en güzel şekilde veriliyor.
Futbol Okullarının faaliyetleri, Fenerbahçe Futbol Altyapı Eğitim ve Geliştirme Direktörü Joop Lensen’in Türkiye’deki tüm futbol okullarını biraraya getirdiği ve yeni stratejilerin açıklandığı Dereağzı Toplantısı tüm ayrıntıları ile gezetede yeralıyor.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Derneklerden Sorumlu Mithat Yenigün ile Ercan Karasu’nun yönetime verdikleri destek nedeniyle Fenerbahçe Dernekleri’ne yönelik yaptıkları anlamlı açıklamalar. Fenerbahçe’nin birlik bütünlüğünü sergeleyen en önemli haberlerden biri olarak yer alıyor.
Bir zamanlar Fenerbahçe’nin yeşil sahalardaki başarısı için top koşturan şimldi ise Fenerbahçe Altyapı’da Fenerbahçe’ye antrenör olarak hizmet veren Timuçin Çuğ, Hasan Özdemir ve Mehmet Hacıoğlu’nun anıları yer alıyor.
Fenerbahçeli İşadamları bölümünde ise iyi bir Fenerbahçeli ve Biga Fenerbahçeliler Derneği Başkanı, Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Şadan Doğan’ın Fenerbahçelilik öyküsü bulunuyor.
Fenerbahçe’nin en eski şubelerinden Boks Şubesi’nin başarıları, voleybolcularımızın Universiade ve sonraki başarıları, basketboldaki transferler, masa tenisindeki yenilikler Fenerbahçe Gazetesi ile okuyucuya ulaşıyor.

Yayın Yönetmeni ATİLA BARTIN, Yazı İşleri Müdürü ÖZKAN ALTINTAŞ, Yayın Koordinatörü EYÜP KARADAYI yönetiminde hazırlanan ve her sayısında Fenerbahçe’nin bilinmeyen yanlarına yer veren Fenerbahçe Gazetesi spora kazandırılan yenilikleri sunuyor. Başkan Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu’nun tüm spor branşlarındaki önemli çalışmaları bulunuyor.
Türk sporseverine dünyaca ünlü futbolcuları izleme imkanı veren Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldızı Alex’in muhteşem rövaşata golünün posteri arka sayfada yer alıyor.

BU SAYIDA NELER VAR?
• Fenerbahçe Futbol Altyapı Eğitim ve Geliştirme Direktörü Joop Lensen’in Türkiye’deki tüm futbol okullarını biraraya getirdiği futbol okulları toplantısı orta sayfalarda yer alıyor.
• Başkan AZİZ YILDIRIM’ın Fenerbahçe’nin hedeflerini ve yapılanları özetleyen açıklamaları bulunuyor.
• Stattan Sorumlu Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi İLHAN EKŞİOĞLU’nun özel röportajı bulunuyor.
• Fenerbahçe Futbol Okulları`nın Türk sporuna yeni yetenekler kazandırmak için yaptığı çalışmalar anlatılıyor.
• Usta spor yazarı EYÜP KARADAYI`nın "Şakamatik" başlığı altında güldüren, düşündüren, ders veren ve herkesi susturan yazıları keyifle okunuyor.
• Tarih sayfamızda eskinin milli futbolcuları TİMUÇİN ÇUĞ, HASAN ÖZDEMİR, MEHMET HACIOĞLU’nun altyapıda gençleri yetiştirmek için gösterdikleri çabalara yer verdik.
• Türkiye Gençler Şampiyonası’nı kazanan kürekçilerimizin durmayan başarılarını bir kaz daha sergiledik.
• Başarılı organizasyon Fenerbahçe 2.Yelken Festivali’ni sunduk
• Atletizmde Samsun ve Ankara’da atletlerin başarılarını sunduk.
• Fenerbahçe’nin E Grubu’nda yer aldığı Şampiyonlar Ligi’nin tüm detayları ve bsilinmeyen yanlarına yer verdik
• Bu yıl Süper Lig’e çıkan Fenerbahçe Masa Tenisi tanıtımını yaptık.
• Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeleri MİTHAT YENİGÜN ile ERCAN KARASU’nun Fenerbahçe Derneklerine verdikleri destek nedeniyle şükran açıklamalır.
• Fenerbahçe’nin efsani futbolcusu ve Futbol Okulları Koordinatörü CEMİL TURHAN, eski milli futbolcularımız ABDULLAH ÇEVRİM,usta yazar DOĞAN KATIRCIOĞLU, ÖZKAN ALTINTAŞ, ATİLA BARTIN, ERKAN YILMAZER yazılarıyla yer alıyorlar. Her sayısı ses getiren ve okurlarının büyük beğenisini kazanan Fenerbahçe Gazetesi, Fenerbahçelilerin sesi olmaya devam ediyor. Taraftarla bütünleşerek ve onlardan aldığı güçle Fenerbahçe`nin bilinmeyen yanlarını tanıtmaya devam ediyor.

NOT: Fenerbahçe Gazetesi, Yaysat tarafından tüm gazete bayilerine dağıtılmaktadır. Bulamayan taraftarlarımız, Yaysat merkez bayilerine başvurabilirler. Ayrıca, detaylı bilgi için 0216 361 7188 den Yayın Yönetmeni Atila Bartın ile görüşebilir, atila@fenerbahcegazetesi.com veya Yazı İşleri Müdürü Özkan Altıntaş adına info@fenerbahcegazetesi.com adresine e-posta atabilirler. Elimizde olmayan nedenlerle bayılerde gazete bulamayan okuyucularımıza, bu adres ile temas kurdukları takdirde yardımcı olunacaktır. Fenerbahçe Gazetesi`ne abonelik ve diğer görüşmeler sadece merkezden (Fenerbahçe Spor Kulübü Derağzı Tesisleri Kalamış-İstanbul) ve 0216 361 7188`den yapılmaktadır. Bunun dışında elinde makbuzla abone yapmaya çalışanlara itibar etmeyiniz. Böyle kişilerin varlığı hakkında lütfen merkezi uyarınız.

hayırlı olsun
17 yıl
reha muhtardan inciler fb ile ilgili:)
Forvet gerekli mi?

Cadı kazanı kaynamaya başladı ya. Şimdi salla sallayabildiğini. Hayatlarında değil holding gibi bir kulüp, apartmanlarını yönetmemiş büyük kelleler, başladılar atmaya.
"F.Bahçe'ye forvet yetmez. 1'i santrafor 2 forvet daha şart."
Arkadaşlar sanki her gün gittikleri kıraathanede okeye dönerken ocakçı Selahattin'den çay istiyorlar. Bu ulemaya Selahattin'in çayıyla Fenerbahçe'nin forveti arasındaki farkı şöyle sıralayabilirim:
F.Bahçe'de Anelka, Nobre, Semih, Tuncay ileri ikilide rahatlıkla oynayabilecek 4 futbolcu. Semih'in dışındaki üçü tartışmasız Avrupa'nın ortalama her takımında oynayacak yıldız futbolcular. Bunlara bir de forvete dönük oynayan Alex'i ekleyin. Etti mi size 5 forvet. Şimdi yeni alınması istenen forvet ocakçı Selahattin'in çayı olmadığına göre bunlar kadar iyiyse kendine nerede yer bulacak?
Bunlar kadar iyi değilse çoğu zaman ilk 18'de nasıl yer bulacak?
Zaman zaman ilk 18'de bile yer veremeyeceğiniz forveti neyle, hangi sözle nasıl transfer edeceksiniz? Buna ne kadar para vermeyi düşünüyorsunuz? Okeye döndüğünüz kahvede Selahattin'in çayı 50 kuruş. İlk 18'e girmekte bile zorlanabilecek forvetin değeri 2 milyon dolar.
Bu işler henüz daha aday olmadığınız apartman yönetimine benzemez.
Fenerbahçe'nin sorunu motivasyon sorunudur. Üst üste 2 kez şampiyon olan her takımda bu motivasyon sorunu görülür. Futbolcuların çoğu 2 senelik şampiyonluk primleri, seyirciden gördüğü ilgi sonucu bir miktar doyar. O futbolcuları yeni ve büyük bir hedefe kilitlemek dünyanın en zor şeylerinden biridir. Açık söylüyorum, Daum F.Bahçe'li futbolculara bu yıl Avrupa'da önemli bir hedef koymazsa, F.Bahçe Türkiye ligini kaybeder. Çünkü bugün Fenerbahçe'de kaldığı görülen Anelka'yı; Alex'i motive edecek hedef artık Türkiye Ligi şampiyonluğu olamaz onlar Avrupa'da görünmek ve Avrupa'da başarmak istiyorlar. Bunu yapamazlarsa Türkiye ligini de kaybederler.
Fenerbahçe'yi yönetenler eminim kıraathanede okeye dönmüyorlar.

sabah.

böyle bir yorumlamayı anca reha muhtar yapabilir
17 yıl
Sefaköy skandalı !!!CİMBOM
Sefaköy skandalı

Transferde rakiplerine göre geri kalan Galatasaray, taraftarını memnun edemezken, bir darbe de Sefaköy projesinde yedi
05.08.2005

Seyrantepe’yi alma planları yapan Galatasaray yönetimi, elinde bulunan arazisini de kaybetti.
Sarı-Kırmızılılar, 17 bin dolarlık yıllık kirayı ödemeyince, Sefaköy’deki 78 dönümlük arsadan oldu

Galatasaray’da “olmaz bu kadarı da” dedirtecek bir olay daha yaşandı. Sarı-Kırmızılı camiada dikkatler, bir seneyi aşkındır Seyrantepe Arazisi’ne odaklanmışken, başka bir araziden kötü haber geldi. Sarı Kırmızılı Kulüb’ün, İstanbul’un en önemli rant merkezlerinden bir tanesi olan Sefaköy’deki 78 dönümlük arazisinin kira bedelini ödememesi dolayısıyla Küçükçekmece Belediyesi sınırlarındaki arsaya İstanbul Milli Emlak Müdürlüğü’nün iki ay önce el koyduğu öğrenildi. Yıllık kiranın 17 bin dolar civarında olduğu ve yıllardır ödenmediği belirtilirken, Başkan Özhan Canaydın’ın konuyla ilgili olarak yöneticilere çok kızgın olduğu ifade edildi.

İhmal çok büyük
Galatasaray’ın böyle küçük bir miktarı Milli Emlak Müdürlüğü’ne bilerek ödememesinin söz konusu olmadığı ve konuyla ilgilenen profesyonellerin ihmali olduğu iddia edilirken, Sarı Kırmızılılar’ın araziyi geri almak üzere mahkemeye başvurduğu fakat olumlu sonuç çıkmasının zor olduğu öğrenildi. Ulaştığımız ve konu hakkında bilgi aldığımız bazı yetkililer ‘geri alma’nın imkansız olduğunu açıkladılar. Faruk Süren Başkanlığı döneminde Mehmet Cansun tarafından kulübe kazandırılan Yeşilköy Atatürk Havalimanı’na komşu ve değerinin çok yüksek olduğu belirtilen arazide ‘arıcılık’ yapan işçilere arsayla ilgili yönelttiğimiz sorular ise bir anlamda yine cevapsız kaldı. İşçiler, “Buranın Galatasaray’a ait olduğunu söylüyorlar ama bugüne kadar kulüpten hiçbir ilgili şahıs göremedik. Yıllardır bu arsa böyle duruyor. Sadece bir tabela var. Küçükçekmece Belediyesi elinde kalan ağaçları buraya dikti. Şimdiye kadar başka bir faaliyet göremedik. Biz de burada arıcılık yapıyoruz” diye konuştular. Sefaköy’deki, “Bu arazi Galatasaray Kulübü’nün arsasıdır” ibaresinin bulunduğu panonun da önümüzdeki günlerde kaldırılacağı ifade edildi.

Planlar suya düştü
Bir dönem Mehmet Cansun Başkanlığındaki yönetimin, sportif amaçla kullanım izinli olan bu araziyi büyük bir “Marketler zinciri”ne kiralayıp yıllık 1 milyon Euro’yu aşan bir kar elde etmek üzere olduğu, fakat planın Özhan Canaydın’ın başkanlık yarışını kazanmasıyla suya düştüğü iddia edildi. Sarı-Kırmızılı camiada olayı bilenlerin büyük şok yaşadığı ve sustukları da öğrenilirken Ribery ve Seyrantepe çıkmazlarındaki Galatasaray Yönetimi’nin bu durumun da kamuoyu tarafından bilinmesinin ardından gelecek eleştirileri nasıl kaldıracağı merak konusu oldu. Öte yandan olayın ortaya çıkmasıyla konuda ihmali bulunan yöneticinin istifasının isteneceği iddia edildi.

MİNİ YORUM
CÜNEYT KARAKAYA

Profesyoneller
işi bilmiyor

Galatasaray’ın kötü günler geçirdiği aşikar. Daha bilinmeyen bir çok konuda da çıkmazlar var. Özhan Canaydın suçlu değil desek de, şu anda başkan koltuğunda kendisi oturuyor. Bu sorulara cevabı kendisi verecek. Kulüp işleri o kadar dağılmış ki tüm iyi niyetine rağmen toparlamakta çok zorlanıyor. Önemli olan yanındaki profesyonellerin olaylara hakim olmasıdır fakat ufukta ışık görülemiyor. Sefaköy’deki arazinin milyon eurolar kazanılması yolunda önemi vardı. Sportif amacının dışında, planlandığı gibi bir marketler zincirine kiralansa, ki merkeziliğini bilmeyen yoktur, belini doğrulturdu. Ödenmeyen kira çerez parası ama galiba işin içinde ‘işbilmezlik’ veya ‘iş takip etmezlik’ var.
Merak ediyorum, bu paranın ödenmesi gerektiğini bilmeyen profesyonel kim ve ne kadar maaş alıyor?
Ey! Kendisini Galatasaylı hissedenler. Bu zor günlerde nasıl destek oluyorsunuz, nerelerdesiniz?

fanatik.

yorumsuz yorumcu
17 yıl
Emre Belezoğlu, kadın parfümü kullanıyor:)
Oray Eğin, genç yaşında magazin gazeteciliğinin usta isimlerinden biri olmuştu; şimdi köşe yazarlığını deniyor. Eğin, Akşam'daki yazısında bugün, ilginç bir soruya yanıt arıyor: Emre, neden kadın parfümü kullanıyor?

ORAY EĞİN'İN YAZISI

Elele dergisinin son sayısında Emre Belözoğlu'yla bir röportaj var. Kapaktan da kocaman anons edilmiş. Haftaiçinde Hürriyet'in Kelebek eki de bu röportajı alıntıladı. Elele, kendisine yakışacak bir aymazlıkta 'Hayatımı kontrol edemiyorum' gibi bir cümleyi başlığa çıkarmış. Hürriyet ise 'İnançsız insan boş bir tenekeye benzer' diye bir cümleyi taşımış. Röportajın ilginç tarafı ikisi de değil halbuki; gözden kaçmış olması Türkiye'de gazetecilerin nasıl okumadığını, nasıl meraksız olduğunu da kanıtlıyor.

Belözoğlu'nun kendi elyazısıyla cevapladığı anket bölümünden Cristobal KADIN parfümü kullandığını öğreniyoruz. Elele zaten bu işe uyanmamış, ki sormamışlar. Hürriyet de uyanmamış. Peki haber değil mi? İnançlı Türk futbolcusu Emre Belözoğlu neden kadın parfümü kullanıyor?
(1 Ağustos 2005 Pazartesi)nethaber.
17 yıl
lig tv seyredeilmem için hangi uydu ve recvr modul??
evet arkadaşlar lig tv alicam sadece onun için çanak recvr ve modul felanda uyumlu olması gerekiyomuş ligler başlamadan önce hemen almak istiyorum,önerilerinizi bekliyorum ben bu işlerden anlamam fazla pahalıya kaçmadan orta halli nasıl halledebilirim ve nerden yardımcı olursanız çok sevinirim
17 yıl
CEP TELİNDE MESAJLAR KLOSÖRÜNÜ ŞİFRELEMEK?
evet arkadaşlar böyle birşey varmı veya program cep telefonumda kimse mesajlar klasörüne bakamasın şifre istesin,varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim
17 yıl
SOUTH WEST 9 bu filmi arıyorum ?
evet arkadaşlar elinde bu film olan varmı varsa paylaşabilirmi yardımlarınızı bekliyorum

2001 yapımı bi film
17 yıl
Acıların takımı:)
pasfotomac:

Bir yönetim düşünün küsleri barışıklardan fazla, birbirlerinin yaptıklarından habersiz 600 yıllık bir okulun gövdesinden çıkmış koskoca Galatasaray bu hale düşürülür mü?.


Aslında bu yazının başlığı "Batıya açılan pencere nasıl arabeskleşti?" olmalı. Gerçekten de öyle. Bir yönetim kurulu düşünün ki, küslerin sayısı barış içinde olanlardan fazla. Bir yönetim kurulu düşünün ki biri, diğerinin yaptığını bilmiyor, basın toplantısına soyunan ne dediğini bilmiyor daha vahimi bilmediğini bilmiyor.. Koltuğa dört elle yapışanlar birlikteyken mangalda kül bırakmıyor, istifa naraları yeri göğü inletiyor, 'buyrun imzaya' dendiğinde de ellerine kramp giriyor.. Yönetim düzgün bilgi akışı sağlamadığından sportif direktör, Insua, B.Juniors'a imza attıktan yarım gün sonra, "Insua'yı alma şansımız yüzde 50'nin üzerinde" diyor. Felipe rezaleti yüzünden G.Amerika, Ribery gafleti yüzünden de Avrupa'da "bu yönetimin ne özüne güvenen var, ne sözüne" gibi yazılar çıkabiliyor koskoca G.Saray Yönetim Kurulu ile ilgili.. Ve bendeniz kimi yöneticilere baktığımda, gözümün önüne askerliğim sırasında izlemek zorunda bırakıldığım "Acıların Kadını Bergen" filmi geliyor!

GEL MART 2006 GEL!
Beyler yazıktır, beyler yeter artık, beyler bu 600 yıllık bir okulun gövdesinden çıkmış koskoca G.Saray Kulübü! Böyle yönetim olur mu? Koca G.Saray bu kadar inandırıcılığını yitirir mi? Verdiğiniz hangi demece kim inanır artık: "4 yerli 2 süper yabancı alacağız" demeciyle başlayan transferde gelinen yere bir bakar mısınız? Lütfen artık ayaklarınız yere bassın:
1- Bu takımın kadrosu yeterlidir. Gerets'in elinde birbirinden değerli Zafer, Arda, Cafercan, Mülayim, Uğur, Ferhat gibi genç oyuncular var. Bunlar başka takımlarda olsa her birinin bonservisi en az 3 milyon euro ederdi. Bunların takıma uyum sağlamaları hocanın öncelikli amacı olmalı.
2- Mondragon bu takımdan hemen gitmeli. O da bir zamanların ünlü ağlayan şarkıcısı Johhny Ray'i anımsatıyor. Sevgilisinin ailesi Palermo'daymış, 1-1.5 milyon euro alın, verin bonservisini gitsin. Yerine aslan gibi Aykut var. Alın işte milli takım kalecisi.
3- Ribery konusunu bitirin; alın alacağınız parayı noktalayın şu işi artık.
4- Seyrantepe'yi ne yapacaksanız yapın! Artık hepimiz en ince ayrıntısına değin bu yılan hikayesinin iç yüzünü biliyoruz. Ya vazgeçin ya da atın stadın temelini, üst yapı hakkını almışsınız stada başlayabilirsiniz, tapuyu daha sonra bir biçimde çözebilirsiniz. İster inanın ister inanmayın ama koskoca G.Saray camiası bugün Mart 2006'yı iple çekiyor, tıpkı terhisini bekleyen askerler gibi!
17 yıl
Beşiktaş basketbol takımının adı Cola Turka olacak!!
Beşiktaş'ta, Yıldırım Demirören başkanlığındaki yönetim kurulu, kulübün futbol dışındaki branşlarını ekonomik açıdan düzlüğe çıkaracak önemli atılımlar yaptı. Ülker Grubu, Beşiktaş'a 3 milyon dolar karşılığı adına Cola Turka eklemeyi önerdi

Siyah beyazlı kulübün ürün sorumlusu Murat Ürünsak, Ülker Grubu, Umbro firması ve BJK İnönü Stadı'nın reklam panoları için yapılan sponsorluk anlaşmalarından yaklaşık 44 milyon dolar gelir elde edeceklerini söyledi. Borçsuz bir kulüp devretmek için kaynak arayışlarının sürdüğünü ifade eden Ürünsak, şunları söyledi: "Ülker Grubu'na bağlı Cola Turka firmasıyla yaptığımız sponsorluk anlaşmasıyla kulübümüzün kasasına 4 yılda 21 milyon dolar girecek. Yine aynı grup, erkek basketbol takımımıza 3 yıllığına 3 milyon dolar karşılığında sponsor olmayı teklif etti. Görüşmeler sürüyor, imzayı atmamız an meselesi. BJK İnönü Stadı'nın saha içi ve dışındaki reklam panoları için de yeni anlaşmalar imzaladık. Daha önce Galatasaray İkinci Başkanı Ergun Gürsoy'un işlettiği reklam panolarını başka bir firmaya verdik. Buradan 4 yıl için 17 milyon dolar gelir bekliyoruz. Ayrıca, spor malzemesi sponsorluğu için anlaştığımız Umbro firmasından 3 yıl için 2 milyon 850 bin dolar alacağız. Umbro firması bu paranın dışında her yıl 450 bin dolarlık malzeme verecek."
(21 Haziran 2005 Salı)

kaynak:www.nethaber.com
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle