Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
18 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
72 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 ay
SAĞLIK SİSTEMİNİN REZALETİİİİ

Bugün ayağımda oluşan bir zedelenme sonucu bulunduğum ildeki ortopedi servsine gittim. Doktor önce röntgen istedi , yarı topal halimle başka binadaki röntgen çektirme yerine gittim . Ordan aynı şekilde geri doktorun yanına geldim. Röntgen filmine baktı ve hiçbirşey söylemeden ayağını alçıya alacaz sonrasında tomografi istiyorum dedi. Alçıya aldırdım ayağımı üstüne basmamak gerek tabi ki. Hemen hasta içindeki medikalciden koltuk değneği aldık 300 tl ordan girdi. Sonra tomografi çektirmek için yine o uzaktaki binaya koltuk değnekleri ile gittim baya bi efor sarfederek. Oraya vardığımda tomografi için randevu almam gerektiğini öğrendim. Sonrasında ana binaya yeniden döndüm. Ordan randevu aldım gecenin 12 sine verdiler . Birazdan yine o lanet binaya gidecem. Sağlık sistemi hem hastalar hem de sağlık çalışanları için o kadar kötü durumda ki anlatılacak gibi değil. Maalesef bende bi sağlık çalışanıyımmm. Bu gün cidden özel hastaneye gitmediğim için pişmanımm. Ve hala ayağımda ne sıkıntı var bilmiorumm. V e tüm bunları yaparken yalnızdım . O binalar arasında dolanmak cidden ölüm gibiydi o haldeykennnn. Yani hasteneleri insanların rahat kullanabileceği şekilde ergonomik tasarlamak çok mu zorrr. Çok doluyum arkadaşlar çokkkkk.

10 ay
İÇ DÖKME

Hayattan gram zevk almıyorum, daha 24 yaşındayım herşey o kadar boş geliyor kii

Bi devlet hastanesinde hemşire olarak çalışıyorum , istemediğim bi bölümdeyim.

Yönetim çalıştığım bölümü değiştirmiyor. Başka şehire taşındık diye borçlar bi dünya oldu zatennn.

Mesleği bırakamıyorum , bıraksam ne iş yapacam onu da bilmiyorum. Bu işi de emekli olana kadar ölümden beter geliyor düşündükçe içime fenalıklar basıyor. Siz siz olun sevmediğiniz mesleği yapmayın arkadaşlarrrrrrr.


Hayat cidden o kadar boş kiiiiiii , sevmediğiniz bir otramda bulunmka bu boşluğu daha da derinleştiriyorrrr.

Sonumuz hayrolsunnnn, bunun hayrı nolur bilmiyorumdaaaaaa

3 yıl
Bu ilişki olur mu
Abilerim kardeşlerim öncelikle merhabalar
Ben 22 yaşındayım bu yaşıma kadar ne öyle samimi kız arkadaşım oldu ne de sevgilim , açıkçası olmasını da çok istemedim.
8 ay bı siteden bı kızla konuşmaya başladık konu konuyu açtı falan onunda hiç ilişkisi olmamış ama sadece arkadaş olarak konuşuyoruz. Sonra bu hanımefendi sitedeki hesabını kapatırken benden Twitter hesabımi istedi daha sonra Instagram hesabımı daha sonra WhatsApp telefon numaramı istedi. Yani sürekli olarak iletişimi daha ileri taşıdı. Yeri geliyor sabahlara kadar filan mesajlasiyoruz ama bazenleride muhabbet pek ilerlemiyor ama genel olarak epey konuşuyoruz.
Şimdi ben bu kızdan epey seviyorum ama ona sevdiğimi açık ve net şekilde söyleyemiyorum. Bazen gelecekten falan konuşuyor oluruz mesela işte nerede çalışmayı filan düşünüyorsun diyor bende belli olmaz filan diyom kendi şehrini öneriyor ben varım yabancılık çekmezsin diyor. Aslında onunda bana karşı biseyler hissetdigini düşünüyorum ama ben cesaret edip söyleyemiyorum. Haliyle oda demiyor ama ima var gibi. Doğum günümde hediye falan da yolladı bu hanımefendi.
Ama aklımı kurcalayan tek konu bu hanımefendi bana ben yazmadan yazmıyor gerçi pek fırsat vermiyorum ama , bu işin oluru mu böyle sürekli erkek mi yazar bilmiyorum. Birde son zamanlarda pek uzun sürmüyor konuşmalarımız ,anlatacak pek biseyimiz kalmadı ee malum karantina anlatacak yeni olaylarda pek olmuyor.
Sürekli konuşmak istiyorum ama konuşacak pek bişey bulamıyorum. Sizce nolur bu durum bir ilerisi var mı?
Söylemeyi unuttum yakın ama farklı sehirlerdeyiz . Hatta birkaç kere gel filan dedi ama ekonomik durumum pek olmadığı için bahaneler uydurdum. Bir yol gösterin bana nolur. Kıza söylemekten çekiniyorum birazda ya duygularım karşılıksızsa diye.
Kusura bakmayın epey karışık yazdım.
3 yıl
Klavye bazı tuşlar basmıyor
Başlıkta da belirttiğim gibi bazı tuşlar çalışmıyor. Klavye driverlarini kaldırıp guncelleyince tüm tuşlar çalışıyor ama bilgisayarı yeniden baslatinca çoğu tuş yine basmıyor. Her seferinde bu işlemi yapmak zor oluyor. Tek kullanıcı da ben değilim büyüklerim yapamıyor. Bir çözümünüz var mı? Her tuşta arıza olmuyor ama büyük çoğunluğunda oluyor.
6 yıl
Bölümün Puan Türü Değişir mi?
Arkadaşlar ben hemşirelik düşünüyorum ve ulidağ sağlık yüksekokuluna gitmeyi düşünüyorum.Yök atlasta puan türü ygs 2 gözüküyor ama üniversitenin sitesine baktım bölüm fakülteleşmiş.Normalde fakülteler mf3 ile alıyor.Yök atlas ta gözüken puan türüyle mi alır yoksa mf3 ile mi?
Üniversiteyi arasam cevap verirlermi?
8 yıl
İlan kattım kaldıramıyorum
Arkadaşlar 4-5 ay once arabam.com a ilan kattım facebooktan bağlanıp.Ben facebook hesabımı sildim. Arabayı sattık simdi adam ilanı kaldır diyip duruyor nasıl kaldırabilirim.
Lutfen yardimci olun.
9 yıl
Hangisi ni almalıyım?
Arkadaşlar bisiklet almayı düşünüyorum fazla bir bütçem yok. 300_350 arası o fiyata bisikletten fazla birşey de beklemiyom aklımda 2model var
1-Ümit armada
2-Salcano excel
Hangisi daha iyidir.
Bütçe daha fazla artmaz.
9 yıl
Vertigo hakkında bilgi
Arkadaşlar bir kaç gündür babamda baş dönmesi, kusma gibi şeyler var bu sabah çok aşırı başı döndü ve hastaneye götürdük vertigo teşhisi konuldu vertigo hakkında bilgi verirmisiniz kalıcı bir hastalikmi yoksa geçici bir seymi bilgi verirseniz sevinirim ayrıca tedavisi varmı internetten araştırdım pek bir şey bulamadım lütfen beni aydinlatirmisiniz .
9 yıl
Bilgisayar ın fanı durmuyor.
Acer 5742 g laptop kullanmaktayim
laptopu açar açmaz fan calismaya
başlıyor aradan 5 dk gibi bir zaman
geçince kendi kendine kapaniyor.
Çözümü nedir bilen arkadaslar lutfen yardim etsin.
10 yıl
b max mi 500 l mi
Arabayi almayacağiz sadece merakimdan soruyorum.alma gibi bir durumunuz olsa hangisini alirsiniz.
Ben 500 lyi tercih ederim aracìn çok şık bir duruşu var.tarz sahibi.yda bunlara alternatif
Olarak ne alırsınız.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle