Şimdi Ara

T700 mü 5320 xm mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kararımı henüz veremedim 5320 symbian os 9.3 olması çok iyi ama şarj süresi az.T700 de ise m2 micro desteği var o yüzden bulabileceğimi pek düşünmüyorum.5320 nin şarj süresi sorun yaratır mı?T700'ün m2 micro hafıza kartı destekliyor olması sorun yaratır mı?Ayrıca Samsun'da oturuyorum sony ericsson'un samsun'da teknik servisi var mı?Sorulaırmı cevaplarsanız sevinirim

• samsunda teknik servisi varmı yokmusservis listesinden sorgulayabilirsin...
    garanti veren şirketlerin web sitelerine bakın ...

2.si m2 olması bi yandan iyi bi yandan kötü m2.ler yüksek performanslı kartlardır bu yüzden de biraz daha pahalı. hb gibi sitelerden yada forumun cep tel ve aksesuarları bölümünden alabilirsiniz...

şarj süresi tabikide sorun olucaktır ben p1.de gün boyu mesajlasıp 3gün kullanıyorsam dolu bataryayı 5320de günde 2kez sarj edersin belkide :D t700de ise 4-5güne kadar çıkar ...

t700daha iyi bi secim olur
  • t700 sarjda cok iyi. ses disinda her turlu onde gelir ses icinde suan ki acousticler ile iki kata yakin performans farki oluyo daha iyisi cikacaktir
  • Servis hic sorun degil. Kargoyla yollarsin servise. Garantili oldugu icin kargo ucretini de onlar oduyorlar.
    Merak etme yani, o konuda icin rahat olsun
  • Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.T700 almaya karar verdim fakat T700'ün sağlamlığı hakkında bir fikriniz var mı acaba?

Edit : T700 flash menüleri destekliyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hkivanc -- 22 Eylül 2009; 12:12:53 >
  • m2 ler pahalı falan değil 4gb m2 sandisk orjinal ms pro duo adaptörlü 28tl ye aldım dün
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

m2 ler pahalı falan değil 4gb m2 sandisk orjinal ms pro duo adaptörlü 28tl ye aldım dün

nerden aldın la :) banada lazım bitane çabuk söyle adresin

edit eksik harf :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezalet forum -- 22 Eylül 2009; 15:05:33 >
  • carrefoursa da
  • t700 seste de her bakımdan üstün gelir. bu arada @frt-_-ctn m2 kart mı aldın 28 tl ye hem de 4 lük.
  • evet kimse inanmıyor yaw fişim var elimde foto çekip yollayacam sonunda
  • quote:

carrefoursa da

süper yaaa bende alıcam bi arada h.bde 22 liraydı ozaman alamamıstım bu sefer almam lazım :))
  • Arkadaşlar 5320 xm'nin sağlamlığı bilgi verebilir misiniz?Gerçi araştırıyorum ama sağlamlığı hakkında pek bir bilgim yok.Ayrıca T700'ün veya 5320'nin fiyatları düşer mi ?

Çok soru soruyorum ama
  • quote:

evet kimse inanmıyor yaw fişim var elimde foto çekip yollayacam sonunda

yolla dostum
  •  T700 mü 5320 xm mi?

• quote:

T700 mü 5320 xm mi?

ilahi fırat öldürdün beni be

• hehe bugün p1i. ile ayrıldık aldatıyormus beni kerata terk ettim :D

yarın inş. sorun çıkmazsa k790 ile evlilik hayallerim var nikah masasında terk etmez inş. :D
  • @fırat bu ne dostum ben o fişler atıyom be :) bakmadan hatta kasada bırakıyorum

bence normal sana demiştim dimi carrefourda ucuzdur diyeBende alacağım 1 gb-512 mb var ama yetmiyor 8 gb a vermem para 4 gb iyi(her an k660 ı bozabilirim yani bidaha m2 li SonyEric almıyacağım da) Eskişehir'de de aynı fiyat

ayrıca bu konuya niye cevap yazıyorsunuz ki ? Onun yeri burası...Bazı bu gibi konuları taşırlar bunu taşımamışlar hayret doğrusu,

Sony Ericsson un teknik servisi bence en iyisi(asya telekom u söylemeden geçemeyeceğim çok emekleri var doğrusu bana)

Cep telefonu tavsiyeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 22 Eylül 2009; 22:31:21 >

• bugün bende 4 gb MemoryStick Micro aldım K660 için

carrefour eskişehir den 31 TL

bizim burda fiyatlar şöyle:

1 gb Sandisk MS adaptörlü M2 :17 TL
    2 gb Sandisk MS adaptörlü M2 :18 TL
    4 gb Sandisk adaptörsüz M2 :28 TL
    4 gb Sony USB adaptörlü M2 :31 TL

benim aldığım bu kaç aydır görüyordum aynı fiyat hep
     T700 mü 5320 xm mi?

Bendeki arşiv bu ,@fırat tan kusur kalmayım dedim :)
     T700 mü 5320 xm mi?
     T700 mü 5320 xm mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.