Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.707
Cevap
45
Favori
203.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: Royces

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: dahool

Turkcel t50 ile samsung s3 ile takas yapiyimmi sizce nasil bitakas uygun olurmu uzerine para isteyimmi

Galaxy S3, T50'den daha üstün bir cihaz. Üzerine para istemek biraz saçma olur bence.

Saçmalamışsınız .

Her iki cihaza da sahibim, S3'ü alalı 2,5 sene oldu, T50'yi alalı 1 sene oldu. Her iki cihazda da yazılım bazında çalışmalarım oldu. Özellikle T50'ye Android Lollipop'u derleme çalışırken uzun vakitler geçirdim telefonla. Yine rahatlıkla söylebilirim ki Galaxy S3, T50'den daha iyi bir cihaz.

T50'nin S3'den iyi olduğu iki yön var;
    - Ön kamera
    - Genel stabilite
    - S3'e göre daha az ısınıyor

S3'ün T50'ye göre iyi yanları;
    - Ekran
    - GPU (Oyun performansı)
    - Arka kamera (Hem fotoğraf hem video bazında)
    - Hafıza kartı girişi
    - Kulaklıktan çıkan sesin kalitesi

Ben cihazları rootlu kullanıyorum. S3'de stabilite konusu rootla çok kolay çözülebiliyor.

Bendede iki cihaz var , ses kalitesi ve arka kamera hakkında yazdıklarınız palavradan ibaret. Lakin oyun performansında S3 ün iyi olduğunu yalanlayamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar, T50 telefonum var rehber çok yavaşladı. arama yapmaya çalıştığınızda aradığınız isim 3 dakikada gelmiyordu sonra ispanya room yükledim. 2 gün çok güzel çalıştı fakat ne olduysa 2 gün sonra rehber tekrardan aynı şekilde yavaşlamaya başladı şimdi kişi bile arayamıyorum. Beni arayan biri olduğunda rehberde kayıtlı olasa bile bilinmeyen numara olarak gözüküyor. bu şekil bir sorunla karşılaşan arkadaş varmı. çözüm varmıdır bu soruna yoksa turkcell room yükleyip servisemi göndermem gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipkins

Merhaba arkadaşlar, T50 telefonum var rehber çok yavaşladı. arama yapmaya çalıştığınızda aradığınız isim 3 dakikada gelmiyordu sonra ispanya room yükledim. 2 gün çok güzel çalıştı fakat ne olduysa 2 gün sonra rehber tekrardan aynı şekilde yavaşlamaya başladı şimdi kişi bile arayamıyorum. Beni arayan biri olduğunda rehberde kayıtlı olasa bile bilinmeyen numara olarak gözüküyor. bu şekil bir sorunla karşılaşan arkadaş varmı. çözüm varmıdır bu soruna yoksa turkcell room yükleyip servisemi göndermem gerekiyor.

Buna benzer sorunu yaşıyan tek siz değilsiniz merak etmeyin bu t50 son güncellemeden kaynaklı bir durum ben bunu rehberin ve aramanın ön belleğini temizleyerek çözüyorum.Rehberde isimleri iki kez gösteriyor bazı numaralar örnek 0123-456-7-896 kayıtlı vs..

Ön belleği temizlemek için ;
    Uygulamalar > Tümü > Arama > Resimdeki gibi

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.GhostNetwork -- 1 Aralık 2015; 1:32:17 >

• Garantiye pixel sorunu nedeniyle gönderdim ve ekranı değiştirdiler. O zamandan beridir kamera çoğu zaman çalışmıyor. Sorun sizce ne olabilir garantiye göndermeden düzeltilebilir miyim ?

• T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Bu telefon kasmıyor derdim hep. Yaklaşık bir ay önce falan kasmaya başladı. Benim de rehber ve arama kasıyor genelde. Biri aradığında bazen ismi çıkmıyor açtıktan sonra tekrar bakıyorum ismi çıkmış. Dediğiniz gibi yaptım aramayı verileri sildim yine kasıyor. Rehber sık sık hata veriyor. Telefon alalı 1 seneyi geçti ondan mı oldu ne?
     T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

• maybe4you kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun kesinlikle son güncellemeden kaynaklı forumlarda çok araştırdım ama çözüm yok maalesef bu hatayı bende çok alıyorum.Yarın askere gideceğim için bugün garantiye yolladım.
  • T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Umarım yeni güncelleme gelir yakında.
     T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

• Hard Brick Olan Cihazlarınızı 10 Dakikada Yapıyoruz. Logoda Kalan Hiç Açılmayan
  • İnstagram konum belirmiyor telefon swarm vsde calisiyor instagram konum yuklnemedi diyor sizdede oyle mi

• quote:

Orijinalden alıntı: JenniferLawrence

İnstagram konum belirmiyor telefon swarm vsde calisiyor instagram konum yuklnemedi diyor sizdede oyle mi

Bende de öyle , birkaç denemeden sonra elle yazma bölümü geliyor ordan hallediyorum.

• Arkadaşlar herkese merhaba. Şirket hattım T50 ve şahsi telefonum Note 3. SAmsung orjinal Bluetooth kulaklığı T50'ye bir türlü tanıtamıyorum. Bu sornula karşılaşan varsa çözüm önerilerini rica ediyorum.
  • jamin kullanıcısına yanıt
    Problem çözülmüştür. Merak edenler için yazıyorum. Samsung HM1500 telefon kulaklığımı T50 'ye tanıtmak için kulaklık ortasındaki tuşa birkaç saniye basılı tutup mavi ışığın sürekli yanmasını sağlıyoruz ve ışık sürekli yanında ses açma tuşuna 3 saniye basılı tutuyoruz. Artık kulaklık T50 telefon tarafından da görülmektedir ve eşleştirme yapılabilir.
  • arkadaşlar , telefonumda whatsup bildirmi uygulamayı açmadan gelmiyor çoğu zaman.
    mesela whatsuptan mesaj gelmiş oluyor ama ben bunu whatsup a girdiğimde görmüş oluyor. 20 dk önce gönderilmiş.

bu sorunu yaşayan yada sorunu çözümü için yardımcı olabilecek olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker369

arkadaşlar , telefonumda whatsup bildirmi uygulamayı açmadan gelmiyor çoğu zaman.
    mesela whatsuptan mesaj gelmiş oluyor ama ben bunu whatsup a girdiğimde görmüş oluyor. 20 dk önce gönderilmiş.

bu sorunu yaşayan yada sorunu çözümü için yardımcı olabilecek olan var mı ?

Görev yöneticisinden bütün görevleri sonlandır deyince whatsapp da kapanıyor bende. O nedenle whatsapp'ı açıp kapatıyorum yoksa senin dediğin gibi oluyor aynı

• Arkadaşlar konudaun bayağı uzak kaldım.İlk 5 sayfadan sonra takip edemedim.Bir kaç sorum olacak.

1.Telefonun kendi yüklediği saçma Türkcell uygulamalarının hepsini tam olarak nasıl kaldırıyoruz ?
    2.Performansı arttırmak için ne yapılmalıdır ?
    3.Rom atma işine ne diyorsunuz
  • Ümit Güzel Ü kullanıcısına yanıt
    Root atanlar var ben bilmiyorum. Yok benim gibi Root ile uğraşamam dersen uygulamaları yönet kısmından uygulamayı devre dışı bırakıyorsun menüden kayboluyor.
    Rom olayına da hiç girmedim ama baya uğraşanlar vardı konuda arayabilirsin ispanyol rom falan.

• ilker369 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorundan muzdaribim. Çözümünü bulursanız lütfen paylaşın.
  • Arkadaslar babamin t50 telefonun cami catladi hem de öyle bir çatlamış ki telefonun devreleri gozukuyor.

Kvk garantili telefon. Kac tl fiyat bicerler ekran degisimine?%100 ihtimalle kullanıcı hatasi diyecekler.

• -benjamin- kullanıcısına yanıt
    hocam kamera sorununun çözümünü bilmiyorum ama ekran değişince telefon artık iflah olmuyor. sürekli bi sorun çıkartıyo. bu sadece t50 için değil tüm telefonlar için geçerli.
  • arkadaşlar şu sıralar telefonuma yeni bi sıkıntı hasıl oldu. tüm sayfaları okuyamadım ama okuduklarıma göre daha önce yaşayan olmamış galiba.
    sorunum şu ki telefonda bulunan tuş kombinasyonunda bi sıkıntı yaşıyorum. normalde basıldığında telefonun arayüzüne yönlendiricek tuşda bi sorun var.(aşşağı da ki görselde kırmızı dairenin içine aldığım tuş) tuşa bastığımda ışık geliyor yani çalışmıyor değil. basılı tutup yukarı sürüklediğim zaman da google arama sayfasını açıyor. bu işlevini yerine getiriyo ama bastığım zaman ana menüye atmıyor telefonu. yanında ki tuşlarda herhangi bi sıkıntı yok. telefonu açıp kapattım belki düzelir diye ama olmadı. daha önce karşılaşanınız ve bana yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum.

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.