Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.708
Cevap
45
Favori
203.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salikc.

arkadaşlar şu sıralar telefonuma yeni bi sıkıntı hasıl oldu. tüm sayfaları okuyamadım ama okuduklarıma göre daha önce yaşayan olmamış galiba.
    sorunum şu ki telefonda bulunan tuş kombinasyonunda bi sıkıntı yaşıyorum. normalde basıldığında telefonun arayüzüne yönlendiricek tuşda bi sorun var.(aşşağı da ki görselde kırmızı dairenin içine aldığım tuş) tuşa bastığımda ışık geliyor yani çalışmıyor değil. basılı tutup yukarı sürüklediğim zaman da google arama sayfasını açıyor. bu işlevini yerine getiriyo ama bastığım zaman ana menüye atmıyor telefonu. yanında ki tuşlarda herhangi bi sıkıntı yok. telefonu açıp kapattım belki düzelir diye ama olmadı. daha önce karşılaşanınız ve bana yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum.

Basip cekmen lazim hemen basili tutarsan google menusu cikar olmazsa hard reset at telefon kendine gelsin ve sakin en son guncellemeyi yuklemeyin batarya vb telefonu bitiriyor bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• salikc. kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bendede oldu sistemi birdaha kurmadan gecmiyor

• dahool kullanıcısına yanıt
    Hard reset nasıl atılıyor ve her şey siliniyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Hard reset nasıl atılıyor ve her şey siliniyor mu?

Bu işlem telefondaki tüm bilgileri siler ona göre yedekleme yap gerekli belgelerini öyle hard reset yap Telefonunuzu kapatınız.
    Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutun.
    Telefon açıldıktan sonra Turkcell logosunu görünce tuşları bırakın.
    Android System Recovery başlığı altında seçenekler çıkacaktır.Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
    Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
    Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
    Turkcell T50 Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Teşekkürler. Şunu haftasonu bir deneyeyim. Şu son güncelleme yedi bitirdi bizi. Peki sondan bir önceki güncellemeyi nasıl yükleriz?

• Okadar sıkıldım ki t50den oysa ilk çıktığında almıştım,fiyat performans ürünü olduğuna kendimi inandırmıştım.Telefon fazlasıyla stabilliğini kaybetti.Batarya artık ölmüş durumda iki dakika önce %1 olan telefon kapatıp açtığınızda %90ları görebiliyor.
    Piksel olayına gelince telefon ekranında 8 bit havai fişek gösterisi var gibi maşallah müthiş bir görsel şov var.Kasmasına gelicek olursak rehberde bile kasma yaşatan uygulama aralarında geçişin inanılmaz zor olduğu bir telefon.
    Telefonu seve seve kullanmak istiyorsanız 2 haftada bir format atmanız gerekiyor.Hayatımda bu kadar kendi ramini şişiren bir telefon görmedim.Yani anlayacağınız arkadaşlar köpekler gibi pişmanım.Zamanında inden gelen 100 liralık televizyonlu telefonlarla daha
    mutluydum ben.Taksit olayının geri gelmesi,t50yi çöpe atmak dileğiyle iyiforumlar...
    hocam ilginiz için sağolun ama cihaz kendi kendine düzeldi bir gün sonra ben de daha hiç kurcalamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: devedkeni

Okadar sıkıldım ki t50den oysa ilk çıktığında almıştım,fiyat performans ürünü olduğuna kendimi inandırmıştım.Telefon fazlasıyla stabilliğini kaybetti.Batarya artık ölmüş durumda iki dakika önce %1 olan telefon kapatıp açtığınızda %90ları görebiliyor.
    Piksel olayına gelince telefon ekranında 8 bit havai fişek gösterisi var gibi maşallah müthiş bir görsel şov var.Kasmasına gelicek olursak rehberde bile kasma yaşatan uygulama aralarında geçişin inanılmaz zor olduğu bir telefon.
    Telefonu seve seve kullanmak istiyorsanız 2 haftada bir format atmanız gerekiyor.Hayatımda bu kadar kendi ramini şişiren bir telefon görmedim.Yani anlayacağınız arkadaşlar köpekler gibi pişmanım.Zamanında inden gelen 100 liralık televizyonlu telefonlarla daha
    mutluydum ben.Taksit olayının geri gelmesi,t50yi çöpe atmak dileğiyle iyiforumlar...

valla hocam duygularıma tercüman oldunuz. operator telefonu pişmanlıktır. t50 double pişmanlıktır

• arkadaşlar bendeki pil sorununu buldum , wifi kapalı olduğu halde otomatik ara seçeneği devrede olduğu için sürekli şarj yiyor.

• Baylar bendede t50 varda root rom ile suana kadar hic ugrasmadim root attiktan sonra hangi romlar yuklenebiliyor her rom yukleniyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: recep44123

Baylar bendede t50 varda root rom ile suana kadar hic ugrasmadim root attiktan sonra hangi romlar yuklenebiliyor her rom yukleniyormu

Zaten yükleyebileceğiniz bir ROM var, o da İtalya ROM'u ve rootsuz yüklenebiliyor. Lollipop ROM vardı fakat sorunlardan dolayı iptal edildi. Başka ROM yok zaten.
  • http://www.lollipopupdate.xyz/tag/zte-blade-vec-4g-lollipop-rom bu rom gercek degilmi veya bozukmu

• aldığım güne lanet olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep44123

http://www.lollipopupdate.xyz/tag/zte-blade-vec-4g-lollipop-rom bu rom gercek degilmi veya bozukmu

Sahte o
  • rom atınca telefondaki dosyalar siliniyormuydu veya rehber
  • maybe4you kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de var artık o yazıyı görmekten illallah ettim telefonu bilerek yerlere atıyorum bozulsunda yenisini alayım diye bir dahada turkcell cihaza tövbe

• Cihazı arkadan bastırınca ya da gerdirince kapanıyor bir daha açılmıyor şarja takınca açılıyor kullanıma devam edebiliyorum ama kapanınca illa şarja takmam lazım problem ne olabilir ?

• Arkadaslar mrb esimde bu telefondan var gmail sifresini unuttugumuz icin guncelleme vs yapamiyoruz surekli uyai veriyo hard reset aticam ama bu seferde teldeki resim video bilgisayara aktarmama izin vermiyo teldeki resim videolari pc ye baglamadan aktarmanin yolu varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: memduhbabule

Arkadaslar mrb esimde bu telefondan var gmail sifresini unuttugumuz icin guncelleme vs yapamiyoruz surekli uyai veriyo hard reset aticam ama bu seferde teldeki resim video bilgisayara aktarmama izin vermiyo teldeki resim videolari pc ye baglamadan aktarmanin yolu varmi

Usb 2.0 girişli bir flash diski takıp es dosya yöneticisi yardımıyla atabilirsiniz. Ya da dropbox veya yandisk gibi internet disklerini kullanıp yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Royces -- 25 Ocak 2016; 19:11:45 >
  • 1-2 haftadır telefon durduk yere kendine reset atıp duruyordu. Pilde çok az gidiyordu.
    garantiye gönderdim tuş takımını, bataryayı, ekranı değiştirmişler.
    1,5 senedir kullanıyorum du bakalım ne kadar gidecek
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.