Şimdi Ara

T4 ve trafiğe çıkamdan 30.000 km

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün arabanın içini temizlerken torpidoda bizim T4 ün kullanım kılavuzu ve garanti belgesini buldum. Araç 13-11-1997 tarihinde Kocaeli Ark Otoya tslim edilmiş ve bu süreden trafiğe çıkış zamanına kadar 30-12-1999 tam 30.000 km yapmış ve bakımları yapılmış.
    Sizce bu kadar km yi nerde yapmış olabilir. Servisin garajında yapacak hali yok ya!!

• Benim 77 model aracım da şu anki plakasını 93te aldı.. Yeni verilen ruhsatta trafiğe çıkış tarihi 93 görünüyordu..

Yani senin araç ta başka bir plakayla yollarda vızır vızır dolaşmış belli ki.. o tarihleri falan çok ciddiye almayın..
  • Ruhsattaki şu anki plakanın tarihi öyle oluyor diil mi o zman?
  • Aslında şu anki plakanın tarihi dediğimizde onun karşılığı ruhsattaki "ilk tescil tarihi" olmalı..
    Trafiğe çıkış tarihi ise gerçekten aracın trafiğe çıkış tarihi olmalı, fakat olamıyor gördüğünüz gibi..
  • Lazım olur diye ruhsatın fotolarını çekmiştim. Şimdi baktım fotolara. Egzoz emisyon kağıdı ve trafik belgesinde de trafiğe çıkış tarihi 30.12.1999 olarak gözüküyor. Aracın garanti belgesine baktım. İlk sahibi inşaat şirketi ile ilgili bir şey yazıyor. Araç 30.12.1999 tarihine kadar 60.000km yapmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.