Şimdi Ara

t3333 vs Tytn II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben bir pda almayı düşünüyorum.
    Açıkcası pek bir bilgim yok ne telefon piyasasında ne de pda piyasasında..
    Ancak hem görünüm hem özellik olarak bu iki üründen ( htc T3333 mega touch 2 veya htc tytn II) birini almayı düşünüyorum,seçmemde yardımcı olursanız memnun olurum.
    Şimdiden teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zZzizouBT -- 18 Mart 2010; 3:18:45 >

• Hiç kafanı yormadan t3333 modelini alabilirsin kampanyalı olarak 55otl'den satıldı haftasonu vatan bilgisayarda..
    Fiyat/performans oranı ideal bir cihaz..
  • Htc (mega) Touch 2 kullanıcısıyım ve kullanmaya başlayalı 2 gün olmasına rağmen tafsiye ederim almanı performansına göre fiyatı çok güzel

Almak için sadece bir neden bile yeter pil ömrü , 2 gündür kullanmama rağmen pil şuanda %60 ve o kadar kurcalamama rağmen ...
  • Özellikle sarj bitme süresini çok merak ediyorum..
    Sarjı bittiginde haber verirseniz çok memnun olurum..

@ten_don : dostum tytn II de zaten sadece klavye olması cezbetti beni.. ancak sence hangi yönlerden daha iyi t3333 ?
  • donanım tasarım işletim sistemi aklına gelecek her yönden touch2 daha iyi açıkçası klavye için 3 senelik hantal bir cihaz almaya degmez zannımca(:

aynı işlemciyi kullanan ve benzer özelliklere ve batarya degerlerine sahip alt modeli diyebilecegimiz touch 3G ortalama kullanımda 4-5 günü çok rahat çıkartıyordu, pil ömründe sıkıntı olacagını sanmıyorum..
  • Teşekkür ederim,kararımı verdim mega touch 2 alıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.