Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
28 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
17 yıl
üds sonuçları açıklandı. şimdi nolucak??
arkadaşlar üds sınavına girmiştim ve sonuçları açıklandı. fakat hangi okul ne kadar puan ve ne gereklilikler istiyor hiç bilmiyorum. doktora yeterlilik ve yüksek lisans için okulların istedikleri üds ve les puanlarını nasıl öğrenebilirim. sitelerine girdim çoğu üniversitenin fakat herhangi bir bilgi bulamadım. sadece ogü de şu puan almanız gerekli ve şu vasıflarda olmalısınız diye tek tek açıklamış. üds puanım doktora için yetiyor ogü ye fakat ben orda yapmak istemiyorum. bu konuda bilgi vericek arkadaşlar mutlaka vardır forumda. sabırsızlıkla bekliyorum.
17 yıl
amd 64 2800 ve 3000 arasındaki fark
amd 64 2800 ve 3000 arasındaki fark tam olarak nedir? yani arada bir uçurum varmı?
17 yıl
ilk feellerin ön fanı?
ilk çıkan feel huricane kasaların ön fan panelini açabilen veya nasıl açıldığını bilen varmı? fan biraz kirlendi ve ses yapıyor fakat açıp temizleyemiyorum. biraz inceledim ön paneli perçinlemişler ve açamadım.
17 yıl
javascript sorunu
arkadaşlar bi kaç gündür explorer ım bazı javascriptleri görüntülememeye başladı. mesela bir ilan sitesinde ilanın üzerine tıkladığımda açılan ikinci bir pencere oluyor ilanın detaylarını gördüğüm fakat şimdi ilanın üzerine tıkladığımda hiç bir şey olmuyor. herhangi bir uyarı felanda vermiyor. sonra hotmailime gelen reklam maillerine tıkladığımda bazı sitelerde ayrı bir pencere açıyor fakat sunucu görüntülenemiyor hatası alıyorum ve explorer ın adres çubuğunda yazan adresin başında "javascript ol:" yazısı ekleniyor ve bu yazıdan itibaren adres parantez içine alınmış ve noktalı virgülle bitirilmiş şekilde görünüyor. örn: javascript:ol('http://www.********.com/bilgisayar/tanitim.asp?sid%kslkjfslaşlfjlslşj'); gibi. bazen bu sayfayıda açmıyor, bu yazıyı durum çubuğunda görüntülüyor sadece. cookie leride temizledim ama fayda etmedi. önerisi olan arkadaşlar varsa dinliyorum.
17 yıl
nfsmostwanted bu makineyle oynayamam normalmi?
ya arkadaşlar ben demoyu indirdim fakat bildiğim kadarıyla minimum sistem gereksinimleri - P4 1.4 GHz işlemci- 256 MB RAM - 32 MB ekran kartı. fakat benim sistem acayip kasıyo. sistemimin özellikleri amd64 2800ghz işlemci-onboard 128mb ekran kartı-512mb kingston ram. görüntüler çok kötü ve donuk donuk akıyor. ne yapacağımı anlamadım. 640/480 dede çalıştırdım 800/600 dede çalıştırdım yok cevap vermedi. önerisi olan varsa sevinirim. bu arada ekran kartımda 128 mb a ayarlı biostan.
17 yıl
playstation joystick'i bilgisayara takılıp çalıştırılabilirmi?
arkadaşlar netten joystick siparişi verdim. fakat artık benim dikkatsizliğimmi desem yoksa sitenin detaylı açıklamasını yapmamasından mı kaynaklandı bilmiyorum pc joystick i yerine playstation joysticki geldi. şimdi ben bu joysticki pc ye bi şekilde bağlayıp kullanabilirmiyim yoksa elimdemi patladı. bilgilendirirseniz sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle