MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
A

Yarbay
05 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
199 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
2 hafta
N11 BONUS ÜÇLÜ KOMBO İMKANI

1000 tl üstüne 75 tl n11 bonus, seçili sitelere 1000 tl üstüne 50 tl bonus, elektronik sektörü 150 tl üstü ikinci alışverişe 25 tl bonus (listede n11 yok ama dahil olur gibi). Toplam 150 tl bonus oluyor. Bonus flaş dan katılım gerekli.

Ekstra n11 kupon kullanılabilir.

A
2 hafta
Acer A314-21 Notebook 2599 tl ve 125 tl world puan

Teknosa satıyor. Amd işlemci. Ayrıca Teknosa da 28-30 nisan 2021 world 125 tl puan ve 6 taksit

(Kampanya world uygulamada aratınca çıkar)


https://www.teknosa.com/acer-aspire-a31421-amd-a49120-4gb-ram-128gb-ssd-14-hd-w10-notebook-p-125038210?_sgm_campaign=scn_4e876ec261010000&_sgm_source=125038210&_sgm_action=click

A
2 hafta
FABRİKA POLO YAKA TİŞÖRT 36 TL

Yüzde 95 pamuk. Turkuaz renk. Mağaza teslimde kargo yok. (İkinci kalite People Fabrika vb marka değil)

https://www.morhipo.com/tisort/27376875/detay

A
3 ay
Jack&Jones mavi tişört 20.99 tl Morhipo
A
7 ay
MİGROS KOCATEPE TÜRK KAHVESİ 3.30 TL

Migros ta Kocatepe Türk Kahvesi 100 gram 4.95 tl. 3 al 2 öde var. Adeti 3.30 TL ye geliyor. Üretim tarihi yeni.

A
7 ay
Excel link

Kac tane link denediysem olmadı. Saglam bir excel ljnki yok mu?

A
10 ay
BİR BELEDİYE 300 BİN TL YE KİTAP ALDI. HER ŞEY GÜZEL OLUYOR.

https://www.gercekgundem.com/siyaset/186642/akpli-belediye-yandas-yazarin-kitabini-300-bin-tlye-aldiAKP'li belediye yandaş yazarın kitabını 300 bin TL'ye aldı

AKP’li Şehitkamil Belediyesi, Türkiye Diyanet Vakfı’ndan Yeni Akit Gazetesi Yazarı Yaşar Değirmenci kitabını 300 bin TL ödeyerek satın aldı.

 

AKP'li Antep Şehitkamil Belediyesi'nin Yeni Akit Yazarı Yaşar Değirmenci'nin “Modern Toplumda Görgü Kuralları” isimli kitabına yüz binlerce lira ödediği ortaya çıktı. Tartışmalı ifadelerin yer aldığı kitap Türkiye Diyanet Vakfı’ndan satın alındı.

Belediyeye bağlı Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, 14 Mayıs’ta Yeni Akit Gazetesi Yazarı Yaşar Değirmenci tarafından yazılan “Modern Toplumda Görgü Kuralları” isimli kitabın alımı için “Kamu İhale Kanunu'nun tartışmalı pazarlık usulü maddesiyle” ihale düzenledi.


BirGün'den İsmail Arı'nın haberine göre, ihaleye tek başına katılan Türkiye Diyanet Vakfı Yayın Matbaacılık ve Ticaret İşletmesi 300 bin TL teklif vererek kitabı aldı.

Kitaptan kaç adet alındığı açıklanmazken Türkiye Diyanet Vakfı ile AKP’li Şehitkamil Belediyesi arasında 27 Mayıs’ta sözleşme imzalandı ve kitapların 10 gün içerisinde teslim edilmesi istendi.

A
geçen yıl
6 MAYIS 2019 YSK ELİYLE YAPILAN SİVİL HADİSENİN YILDÖNÜMÜ (İSTANBUL SECİMİ İPTALİ)
O gün ne olmustu? Milli irade gaspının yıldönümü:

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), yaptığı toplantıda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptaline ilişkin AK Parti’nin yaptığı olağanüstü itirazı kabul ederek seçimi iptal etti. Sandık kurullarındaki usulsüzlük iddiasına dayandırılan karar 4’e karşı 7 oyla alındı. Yenileme seçimi 23 Haziran Pazar günü yapılacak. YSK, Büyükçekmece ve Maltepe ilçeleri seçimlerinin iptali için yapılan başvuruları ise reddetti.

YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK), dün AK Parti’nin olağanüstü itirazını 31 Mart yerel seçimlerinden 36 gün sonra kabul etti. YSK, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptaline ve yenilenmesine karar verdi. Seçim, 23 Haziran Pazar günü yeniden yapılacak. YSK’nın iptal kararını, sandık kurulu başkan ve üyelerinin kanunun açık hükmüne rağmen kamu görevlisi olmaması nedeniyle aldığı bildirildi. YSK kararı kesin nitelik taşıyor ve itiraz yolu bulunmuyor. İstanbul seçiminin iptal edildiğini ve 23 Haziran’da yenileneceğini AK Parti YSK temsilcisi Recep Özel, Twitter’dan duyurdu.

Kurul’un, 4 üyeye karşı 7 üyenin oy çokluğuyla aldığı kararı, sandık kurulu başkan ve üyelerinin kanunun açık hükmüne rağmen kamu görevlisi olmaması nedeniyle aldığı öğrenildi. AK Parti’nin itirazları sonucu, 225 sandık kurulu başkanı ile 3 bin 500 sandık kurulu üyesinin kanunun açık hükmüne rağmen kamu görevlisi olmadığı, bu sandıklarda kullanılan oyların da aradaki farkı etkiler nitelikte olduğu sonucuna varıldı.
A
geçen yıl
ATATÜRK HAVAALANI İKİ PİST BİRDEN KULLANILMAZ HALE GELDİ
CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, havalimanında yapımına başlanan pandemi hastanesinin yerinin çok yanlış seçildiğini belirterek, "AHL’de üç pist vardı. İkisi kuzey-güney diye bilinen 3 bin metre uzunluğunda 45 metre genişliğinde, uluslararası standartlarda, biri de 2 bin 500 metre uzunluğunda 60 metre genişliğinde pist. 2 uzun pistin de ‘başı kırıldı.’ Dolayısıyla iki pist de kullanılamaz hale geldi" dedi.


https://www.gercekgundem.com/guncel/173457/ataturk-havalimanini-sonsuza-dek-yok-ettiler
A
geçen yıl
AKPARTİ VEKİLİ AHMET HAMDİ ÇAMLİ (Yeliz deyince tanınır): PARALİ TROLLER VAR
İstifa tartışmaları sırasında AKP’li bazı isimleri hedef alan sosyal medya kullanıcılarına ‘maaşlı trol’ diyen AKP’li Çamlı, trollerin çalışma esaslarına ilişkin detayları anlattı.BOLD – Ani alınan sokağa çıkma yasağı sonrası eleştirilerin hedefindeki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifa ettiğini açıklamış, Saray ise istifayı kabul etmemişti. Soylu, Saray’ın kararına 12 saat sessiz kalmıştı. Bu süreçte AKP Kadım Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam’ın, Süleyman Soylu’ya yönelik tehdit içeren sosyal medya paylaşımı AKP’de trol kavgasının fitilini ateşledi.Kavgaya sonradan dahil olan AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Lütfiye Selva Çam’ı hedef alan Fatih Tezcan, Recep Terzi ve Süleyman Özışık gibi isimlerin de aralarında bulunduğu sosyal medya hesaplarını maaşlı trol olarak niteledi.PARTİSİ OLMAZ MAAŞI OLUR

Çamlı’nın da dahil olmasıyla büyüyen kavgaya basına yansıdı. Biz 10 TV’ye konuşan Çamlı, ‘maaşlı trol’ dediği hesaplar hakkında detaylı bilgi verdi. Çamlı konuşmasında, ”Trollerin partisi mi olur? Trollerin maaşı olur. Maaşını kestin mi öbür taraftan bahseder. Bunlar bir ekip çalışma yapıyorlar. Evler tutuluyor daireler tutuluyor. Duyuruyorum bunları” diye konuştu.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.