MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
04 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
Apandisit ameliyatı oldum
Dün akşam karın ağrısı ve kusma şikayetiyle geldiğim hastanede gece saat 11buçukta acil ameliyata alındım ve apandisim gitti.
8 yıl
Liselilere ayar verdim
Forumdan arkadaşım Bligzer ile Cevahir'de yemek yemiştik. O metroya gitti ben de otobüs duraklarına doğru gidiyodum. Yanımda yürüyen okul kıyafetinden yeni paydos ettiği belli olan 2 tane liseli ilginç ilginç sesler çıkarıyolardı. Ben dönüp bakınca gülüştüler. Ben de 'Korkmayın gençler ergenlik de geçer' dedim. Biri ağız eğerek 'inşallah' dedi öbürü ses çıkarmadı.
8 yıl
Hangi telefonu almalı
Merhaba, ben yeni bi telefon almayı düşünüyorum. Prensiplerimden dolayı Sony Ericsson almayı istiyorum. Hangi modeli önerirsiniz? Türkiye'de temin edebileceğim bi model olsun lütfen. Bütçe sınırı yok.
edit: xperia s ve ion arasında kaldım.
9 yıl
Hocaya verdiğim ayar
Teknik Resim dersindeydim. Hocanın verdiği şekli çizmeye çalışıyordum. Aralarda gezerken bana 'teknik açıdan kusursuz ama hiç artistik yapamamışsın' dedi. Ben de 'dersin adı teknik resim artistik resim değil' dedim. Pis pis güldü. Korkuyorum bırakır mı acaba?
9 yıl
Battlefield sırası
Battlefield serisine başlamak istiyorum. Hangi sırayla oynamamı tavsiye edersiniz? (en son 2'yi oynadım)
9 yıl
Kız omzuma kafasını koyup uyudu
Bugün Mat-103 dersinde idim. Yanımda bi kız oturuyordu. Daha ilk konular limit falan basit olduğu için uyuklamaya başladım. Biraz sora omzumda bir ağırlık hissedip uyandım ve yanımdaki kızın başını omzuma koyup uyuduğunu gördüm. Ben de rahatsız etmedim ders sonuna kadar yaklaşık bir saat poziyonumu bozmadım. Hoca çıkabilirsiniz deyince aniden ayağa kalktım ben aniden ayağa kalkınca kızın kafası omzumdan düşüp amfideki masaya çarptı. Ben pardon falan dedim. Kız uyku sersemliğinden olsa gerek cevap vermedi. Ben de hızlı adımlarla yürüyerek oradan uzaklaştım. Kızı bir dahaki görüşümde ne yapmalıyım? Ey DH ahalisi akıl verin
edit: Bugün kızı tekrar gördüm bana ters ters bakıp geçti. Bir aşk macerası daha başlamadan bitti.
9 yıl
1500-2000 TL Laptop öneri
Laptop almayı düşünüyorum. Bütçe 1500-2000 TL arası. Önerileriniz nelerdir?
9 yıl
internet ikide bir gidiyor
İnternetim ikide bir kesiliyor. Ya ağ kablosu takılı değil diyerek gidiyo ve modemdeki ethernet ışığı sönüyo ya da hiçbir şey demeden gidiyo ve ışıkların hepsi açık kalıyo. Ben ağ bağlantılarımdan bağlantıyı devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirince bi süre düzeliyo sonra tekrar gidiyor. Kopma olayı torrent indirirken daha sık oluyo. Kullandığım modem Airties RT204, kullandığım paket BİRİ 8mbit sınırsız. Ne yapmalıyım, her seferinde ağ bağlantılarına gidip uğraşmaktan bıktım.
9 yıl
3DS alıcam, yardım
3DS almayı planlıyorum. Fiyatlar daha uygun olduğu için Amerika'dan getirteceğim. Amerika'dan aldığım için Türkiye'den aldığım oyunlar çalışmaz diye duydum doğru mudur? R4 karta mecbur mu kalırım? Bi de R4 kart kasar diyorlar bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
9 yıl
Einstein'la ilgili bir hikaye duydum. Çok hoşuma gitti.
Einstein, bir gün sokakta bulduğu bir kediyi evine getirir. Kedi, bir odadan diğer odaya geçmek isteyince daha rahat geçmesi için duvara kedinin boyutlarında bir delik açar. Kedi, büyüdükten sonra yavruları olur ve Einstein, yavrular için daha küçük bir delik açar. Bir gün Einstein'ı ziyarete gelen arkadaşı, duvardaki delikleri sorar. Einstein, kedilerin geçmesi için yaptığını söyler. Arkadaşı hayretle küçük deliğin gereksiz olduğunu zaten büyük kedilerin geçtiği delikten küçüklerin de rahatça geçebileceğini söyler. Bunun üzerine Einstein düşünür ve kendi yaptığına çok şaşırarak: 'Doğru ya!' cevabını verir, 'Ben bunu nasıl düşünemedim?'
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.