Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Teğmen
05 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
geçen yıl
Digiturk u ses sistemine baglamak
Selamlar. Digiturk kutusunu ses sistemine baglamak istiyorum.hali hazırda kutudan ses sistemine hdmı ile ses sisteminden de TV ye yine hdmı ile bağlantı yapabiliyorum. Ancak bu durumda ses sisteminin devamlı açık kalması gerekiyor. Ben arada açmak istiyorum.ses siteminde optik seçeneğim var ve optik kablom da var ancak bağlantıyı beceremedim. Yardımcı olabilir misiniz. Bir de ses sistemi üzerinde hangi seçenek seçilmeli. Mevcut haliyle hdmı in ile kullanıyorum.
S
4 yıl
50-55 otomatik dizel araç
selamlar. 50-55 nin arası otomatik dizel araç arıyorum. bu fiyata accet blue ya da megane 3 ler var. sizin tercihiniz ne olurdu?
S
4 yıl
2009 toyota corolla otomatik alınır mı?
selamlar. 2009 mıdel corolla elegant için galeri ile anlaştım. araç dizzel otomatik.kısmetse pazartesi teslim alacağız. yalnız bir tamirciden olumsuz yorum aldım. iyi yorumlarsan okudum ancak biraz etkilendim doğrusu. araçtan büyük bir performans beklentimiz yok. aile arabası olsun, otomatiği iyi olsun bizi üzmesin yeter. bu ara ı tavsiye eder misiniz.
S
4 yıl
komşudan alınan interneti kablolu ve kablosuz olarak dağıtacak cihaz önerisi
selamlar. alt komşumdan kablo ile gelen interneti hem kablolu olarak başka cihazlara bağlayabileceğim hem de kablosuz olarak ev içinde dağıtabileceğim bir cihaz önerisi yapabilir misiniz?

not: maliyeti uygun olursa kablosuz alıp dağıtım yapabilecek bir cihaz da olabilir.
S
4 yıl
kopan internet için iç tesisatın değişimi fayda sağlar mı
selamlar. evimizdeki internet devamlı kopuyor. bina yeni ancak tesisatın da çok güvenilir olmadığını düşünüyoruz. değerleri ekledim. iç tesisatı değiştirsek faydası olur mu?
S
5 yıl
huawei mediapad 10-8gb tablet hakk.
S
6 yıl
projesiyonda film izlemek için kaynak cihaz önerisi
merhaba. aslında açacağım konu doğrudan projeksiyon ile ilgili değil ancak bağlantılı sayılır. öncelikli amacım projeksiyon ile online ya da indirilen filmi izlemek. evde eski bir hdmı çıkışı olmayan laptopum vardı. artık kullanılamıyor. bunun yerine bir cihaz almak istemekteyim. ilk baktığım ipad oldu. ancak ipad den ancak harici alınancak bir adaptör ile projeksiyona aktarabileceğimi öğrendim. siz bu tür işlemlerinizde ne tür kaynak cihazları kullanıyorsunuz? piyasada tv box, media player tarzı cihazlarda var. bunları tavsiye eder misiniz? projeksiyonum giriş seviyesinde optoma 600. 3d hiç kullanmadım ama ilerde projeksiyon cihazımıda değiştirebilme imkanım göz önünde bulundurursanız ne tür bir cihaz tavsiye edersiniz? şimdiden teşekkürler.
S
6 yıl
ortak internet kullanımda bağlantı kopması hakk.
merhaba. aynı apartmanda 4 daire ortak kullandığımız internetimiz var. modem 1. katta. zemine, bodruma ve benimde olduğum 2. kata kablo ile dağıtım yapıyor komşumuz. daire içindekiler de benim gibi ap ile kablosuz dağıtabiliyor. interneti çok az kullanmamıza rağmen son zamanlarda farkettim ki bizim bağlantımız çok fazla kopuyor. diğer komşulardan da teyit ettikten sonra dağıtımı yapılan modemden kaynaklı olaileceğini düşünmeye başladım. doping internet kullanıyoruz. çok oğun internet kullanmadığımız da göz önünde bulundurulursa modem ayarlarında yapılması gereken bir düzenleme ya da asgari modem de olması gereken özellikler nelerdir? yardımlarınızı için şimdiden teşekkürler.
S
8 yıl
kablosuz yayını kablolu (eternet) yayına çevirebilen cihaz tavsiyesi
Merhaba. evde bir alt kattan kablo ile gelen ve tp link marka ap ile kablosuz ve eternet çıkışı ile kablolu olarak internetim var.
Başka bir odada bulunan uydu alıcısı için kullanmak üzere gelen kablosuz yayını eternet çıkışına çevirelebileceğim bir cihaz tavsiye edebilir misiniz.
S
8 yıl
1000 TL civarı özellikle digitürk 3d için projeksiyon
merhaba. film ve digitürk te 3d maç yayını izleyebilmek için projeksiyon tavsiyesi verebilir misiniz. bir iki model hakkında kısa araştırma yaptım yorum yapabilir misiniz.

pjd5233-dlp-projeksiyon-cihazi-fiyat-ozellik-2700-ansi--20001-kontrast--1024x768-xga-cozunurluk&catid=206:viewsonic-projeksiyon&Itemid=444
viewsonic pjd5233 cihaz eklii linkte 951 TL ve VIEWSONIC VP3D1 300TL DEĞERİNDE 3D DÖNÜŞTÜRÜCÜ HEDİYE diyor. çözünürlük 1024x768

http://www.kliksa.com/urun/optoma-hd600x-lv-hd-3d-sinema-projektor/900188375?ref=akakce&v=1.13.6
bir de OPTOMA HD600X-LV HD cihaz ekli linkte 900 TL ve kart kampanyaları ile yaklaşık 100 tl kadar daha ucuza gelebiliyor. bu cihaza VIEWSONIC VP3D1 dönüştürücü ile digitürk yayınları alınabilir mi? bu cihazın çözünürlüğü de 1280x800

başka cihaz önerileriniz varsa yorum yazabilir misiniz..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.