Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
B

Onbaşı
10 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
12 yıl
Ses Kartı sorunu!
Arkadaşlar, geçen gün bilgisayarıma Windows 8 Consumer Preview yükledim. Yükledikten sonra ses kartını görmediğini farkettim. Ses kartı driver' ını falan da yükledim, ama sorunum düzelmedi.
Görev çubuğunda ses simgesinin üzerine fareyi getirdiğimde "The Audio Service is not running" uyarısı alıyorum. Windows Audio Service kapalı olarak gözüküyor. Açtığımda "No Audio Devices are installed" uyarısı alıyorum. Bu sorunu düzeltmem lazım. Bu yüzden bilgisayarda film izleyip müzik dinleyemiyorum. Sorun için önerilerinizi bekliyorum. Acaba Yerel Disk D ye XP yükleyip öyle kullanabilir miyim?
B
12 yıl
Casper Nirvana laptop açılmıyor!
Son birkaç gündür Casper Nirvana model dizüstü bilgisayarımda bir sorun var. Bilgisayarın açma düğmesine basıyorum. Bilgisayarın ışıkları yanıyor, fakat ekranda hiçbir yazı belirmiyor. Daha sonra bilgisayarı tekrar açmaya çalıştığımda bazen bilgisayar normal bir şekilde açılıyor.
Öncesinde bir kere açılmadı, sonraki açtığımda açıldı. Daha sonra çok kez açmayı denedikten sonra açıldı. Şu anda ise hiç açılmıyor.
Sorunun prizde olduğunu zannetmiyorum, çünkü prize takınca bilgisayarın ışıkları yanıyor. Sorun bilgisayarın kablosunda da değildir diye düşünüyorum. Bataryada da sorun olmadığını düşünüyorum. Bataryayı çıkarıp fişe takarak çalıştırmayı denediğimde ışıkları yanıyor.
Bilgisayarın sorununun yazılımsal olabileceği aklıma geldi, fakat boot dvd taktığımda sadece dvd takılmış gibi ses çıkartıyor. Boot ekranı görülmüyor.
Ayrıca müzik çalarımı da bilgisayara bağlayınca şarj olmuyor. Işıkları yansa bile müzik çalar şarj olmuyor.
Bilgisayarımda Microsoft XP Professional SP3 kurulu. Yardımlarınızı bekliyorum.
B
12 yıl
Yardım! iPod Touch 4g ios 5.0.1 Jailbreak
Arkadaşlar, birkaç hafta önce iPod Touch 4g aldım. Aldığıma pişman değilim, fakat uygulamalar çok pahalı. Bu sorunu çözmek için Jailbreak yapmak gerektiğini öğrendim. Daha önceden yazılım kırmayla ilgili tecrübem var, fakat daha önce hiç ios cihazlarına Jailbreak yapmamıştım. Bu konuda sizden yardım istiyorum.
İnternetteki araştırmalarıma göre Jailbreak işini RedSn0w programıyla yapabilirmişiz. Bilgisayarım Xp Professional SP3. Uygulamayı indirip masaüstüne attım. Uygulamayı açtım. Jailbreak butonuna bastım. Daha sonra iPod' u bağladım ve kapattım. Sonraki aşamada DFU moduna aldım. Home tuşuna basmayı sonraki ekran geldikten hemen sonra bırakırsam Waiting For Reboot yazısında takılıyor. Eğer basmaya devam edersem de No identifying data fetched hatasını alıyorum. Bu sorunun çözümü nedir? Acil yardım ederseniz sevinirim.
B
12 yıl
Bilgisayar harici hdd yi görmüyor.
WD Elements 2.5" 1 TB taşınabilir hdd var. Bilgisayara bağladığım zaman bilgisayar yönetiminde disk sürücüsü olarak görünüyor, fakat Bilgisayarım' da gözükmüyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim. Yardım önerilerinizi bekliyorum.
B
12 yıl
Sabit Disk Bölümlendirme Sorunu
Bilgisayarımda xp yüklüydü ve ben de aynı zamanda vista kurmak istiyordum. Vista kurulum dvd sini taktım. Özel yüklemeyi seçtim falan derken Vista yüklenemedi, hata verdi. Daha sonra bilgisayarı açarken normalde çıkmayan vista,xp vb. seçme ekranı çıkmaya başladı. Galiba benimsabit diskim de ondan sonra bozuldu. Biçimlendirme falan yapamadım. Bu yüzden internete bağlanıp kurtarma programı gibi bir şey indirdim. Daha sonra uzun bir süre onun sistemi taramasını bekledim. Sistemi tararken %80 de takıldı. Ben de iptal ettim. 5-6 tane sorun bulmuş. Ben de onayladım düzeltmesi için ve ondan sonra olan oldu. Bilgisayarı açarken siyah bir ekran çıktı. Ekranda bir şeyler yazıyordu. Onu da biraz bekledim. Bekleyince bir şey olmadı. Ben de tekrar Vista dvd sini taktım. Sonra sabit disk bölümlerine baktım. 3 mb lık birkaç tane bölüm oluşturmuş. Normalde bilgisayardan iyi anladığım söylenebilir, fakat daha önce hiç sabit disk bölümlendirme falan gibi şeylerle uğraşmamıştım.
En son olarak az önce bilgisayara tekrar xp kurulumu yaptım. Biçimlendirme ekranına geldim. Ekranı görünce şok oldum. Ekranda bölümlendirilmemiş bölümler gibi şeyler yazıyordu. Ayrıca aralarında da 3 mb lık bölümler vardı. Ben de bilgilerimin kaybolmasını istemediğim için boyutu 22-23 gb olan bir ayrılmamış bölüm seçtim. Biçimlendirmeyi yaptım. Daha sonra xp yi oraya kurdum. Neyse ki bilgilerden çoğu bendeki harici diskin içindeydi. Ama bazı önemli bilgiler sabit diskin içinde. Artık o bilgilerin gitmiş olduğunu düşünüyorum, yani benim için fazla önemi kalmadı.
Şu anda benim için önemli olan şey sabit diskimin boyutu normalde 160 gb olduğu hâlde şu anda 20-25 gb olan kısmını kullanabiliyorum. Ben geri kalan kısmını getirmek istiyorum. Bana bir program önerebilir misiniz?
Programın veya programların hard diskteki bölümleri birleştirebilmesi de benim için önemli. Hard diskimin çok fazla bölümden oluşmasını istemiyorum.
B
14 yıl
Samsung B3410 Oyunlarını Bulabileceğiniz Link Burada
Buraya Tıklayın

Veya aşağıdaki internet adresindeki boşlukları silin!

h t t p : / / w w w . m o b i l e h e a r t . c o m / c e l l - p h o n e - g a m e s / 2 0 2 9 - S a m s u n g - B 3 4 1 0 - G a m e s . a s p x

B3410 için 100 lerce oyun içeriği bu adreste mevcut. Site ingilizce.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle