Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
02 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
Sd kartta oui_mem_leak sorunu
Arkadaşlar fotoğraf makinamda kullandığım Sd kartımı bilgisaya takınca oui_mem_leak adında txt formatında 0 kb büyüklüğünde bir dosya görünüyor. Bunun ne olduğunu ve sorunu nasıl çözebileceğimi bilen var mı? Resmi aşağıda paylaşıyorum. Sd kartımı fotoğraf makinasına atınca fotoğrafları görebiliyorum. Ama bilgisayara takınca yukarıda bahsettiğim dosya görünüyor.
9 yıl
Kies bağlantı sorunu!
Samsung GT S6500D kullanıyorum. Kies'in güncel sürümünü indirdim. Kurdum. Ama bir türlü kies'e usb ile bağlanamadım...Aşağıdaki uyarıyı alıyorum. Sonra bağlantı sorunlarını gidereriyorum. Bilgisayarı tekrar restartlıyorum. Tekrar bağlıyorum aynı uyarıyı alıyorum. Tel sarjı tam. Uygulamalar kapalı. Ana ekrandayım. Win7 32 bit türkçe kullanıyorum. Tel. türkçe. Bilgisayarı ingiliz american yaptım. Öyle denedim yine olmadı. Formlardaki tüm çözümlere baktım. Yardımcı olacak arkadaş var mı?
Bu arada telefonumda da USB depolamayı kapatmayı şeç diye uyarı çıkıyor. Sonra aşağıdaki görüntü...
Ufaltılmış önizleme resmi
*$*
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
*$*
10 yıl
Numaralarımızı Türkcell'e taşıyacağız!
5 kişi bir operatörün grup içi tarifesinde idik. Ancak bir kişi Türkcell'e geçti. Sonra kullandığımız operatörde yüksek fatura sorunu yaşadık. 4 kişi türkcell geçmeyi düşünüyoruz. Diğer yönlere taş catlasın en fazla 60 dk konuşuyoruz. ama grup içi konuşma 5 ila 8 saati bulabiliyor ay içinde. Türkcell de uygun bir tarife var mı? Önerileriniz nelerdir?

Birde mesela bugün başvurduk? numaram ne zaman taşınır? Başvuruda kullandığım operatörün fatura kesim tarihi önemli mi? Bu konuda ekstradan Fatura ile karşılaşmamak için zamanlamayı nasıl ayarlamak gerekir? Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum...
10 yıl
Avea çıkmazı
Evet ne demişler dereyi görmeden paçaları sıvama.

30.12.2011 tarihinde avea müşteri hizmetlerinden arandım. Tel. bayan ödenmemiş 1 adet faturanız var bunu ödemeniz gerekiyor aksi takdirde yasal takibe düşeceksiniz diye. Ben hattımı Ağustos ayında kapattırdım. Sonra bir fatura geldi. Onu ödedim. Müşteri hizmetleri ödenmemiş faturanız var diyince hararetli bir konuşmadan sonra dosya oluşturdular. Ben hemen öğleden sonra gidip ödeme yaptım. Hem forum donanım hemde şikayetvar'a durumumu yazdım. 06.01.2012 tarihinde aradılar ve yanlışlık yapmışız iade edeceğiz dediler. İade talebim kabul edildi ve dün hesap numaramı müşteri hizmetleri yetkilisinin isteği üzerine verdim ve iadeyi beklemeye başladım. Dün gece mesaj geldi talebinizle ilgili arayın diye. bugün aradım müşteri hizmetleri yetkilisi nedese beyenirsiniz. İadeniz yapılmış ancak ödenmemiş 1 adet faturanız varmış o yüzden ondan muahsup edilmiş. Allah allah dedim nasıl olur. falan durumu kanuştuk. yukarda yazdıklarımı aynen aktardım. Bir dosya daha oluşturdular. Ne demem gerek ne yapmam gerek güleyim mi ağlayayım mı anlamadım.

Anlayacağınız 1 adet ödenmemiş faturamı ödeyip sonra iadesini isteyip kabul edildikten sonra bir adet daha ödenmemiş faturam olduğunu öğrenip iadenin ondan mahsup edildiğini öğrenen tek kişiyim. Dünyada bir ilk olsam gerek. Siz Avea kurumuna hiç bir şey demiyorum. bunun sonu mahkemede biter.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.