Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
12 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
72 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Otomatik dozajlama sistemi

Bu sisteme sahip makinesi olan var mı? Memnun mu? Çamaşır yıkama konusunda hiçbir bilgim malesef. Artık iş başa düştü, reklamlarda gördüğüm bazı marka modellerde deterjan konuluyor, makine otomatik dozaj ayarlayarak yıkıyor. Arçelik marka düşünüyorum, yaygın servis ağı ve garanti uzatımı sebebiyle ama daha önemlisi fiyatı. öneriniz var mıdır, teşekkürler.

3 ay
Şifresi bilinen SOL Fiber modem yerine başka modem kullanma
Arkadaşlar merhaba Superonline fiber internet bağlattım. H3600 modemi getirdiler. Başvuru esnasında da kendi modemimi kullanacağını söylemiştim çocuklar biraz uğraştı ama teknik bilgileri çok sınırlıydı. benim tp-link VR 2600 modemi bağladım,arayüzde superonline'ın bana tahsis ettiği kullanıcı adı ve şifresini istedim. Bilmediklerini ve müşteri hizmetlerinden almamı söylediler. Ben de müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetlerinden de veremeyecekleri cevabı geldi. Bu konuda ayrıca uğraşacağım.

Her neyse, dün tüm gece uğraşarak kullanıcı adı ve şifremi buldum. Fakat tp-link VR 2600 modeme kurulum yaptığımda nedense internete bağlanmıyor.

Teknik bilgimin sınırlı olması sebebiyle yapamadım sanırım. Superonline kullanıcı adı ve şifresi ile başka bir fiber modeme nasıl interneti bağlayabilirim?
3 ay
Superonline Fiber 100-200 Mbps kullananlar..

Halihazırda 100-200 Mbps fiber kullananlar uygulamadan hız yükseltme teklifi ne alıyorsunuz 500 Mbps ve 1.000 Mbps için?

4 yıl
İninal Migros kredi kartı yükleme kalkmış
Az önce yükleme için gittiğim Migros şube ininale kredi / banka kartı ile yüklemenin kalktığını ve sadece nakit yükleme yapıldığını belirtti, haberi olmayan arkadaşların bilgisine...
4 yıl
deprem oldu maraş
merkezi neresi acaba?
4 yıl
TİVİBU Uydu'da tekrar izle'de hangi kanallar var?
Arkadaşlar Tivibu uydu almak istiyorum. Cihazı internete bağladığımda örneğin star tv'de dün yayınlanan diziyi seyredebiliyor muyum bu geri al izle'de? ayrıca hdd almama gerek var mı? uydu cihazı mutlaka vestel mi olmalı?
4 yıl
Turkcell'den kurtuluyorum son adım...
Arkadaşlar merhaba, Turkcell'den öncelikle bugün superonline ve turkcell tv taahhütümü sonlandırarak kısmen kurtuldum. şimdi de hattımı muhtemelen telekom'a taşıyarak nihayet huzura ereceğime inanıyorum. şuan numara taşırsam sanırım aylık faturanın tamamını ödemek zorunda kalacağım. eskiden faturalı hattı faturasıza çevirerek günlük bedel ile kurtuluyorduk tüm faturadan. bu işlem hala devam ediyor mu?
4 yıl
5’i 1 Yerde Platinum 25 GB
Arkadaşlar merhaba, 24 ay taahhüt verdiğim "Turkcell 4 4 lük paket"im yarın bitiyor. İşin ilginç tarafı telefon ve internet ve TV+ tek faturada gelmesine rağmen yarın süresi taahhüt platinum 10 gb telefon taahhütü. Superonline fiber internet ve TV+'ın ise bitmesine tam 1 ay varmış, devam ediyormuş. herneyse, kullandığım internet ise 50 mbits 75 GB fiber. evde TV+ aile paketi ile birlikte hepsine toplam 146 TL ödüyordum.

Taahhüt durumunu konuşmak için turkcell ve Superonline aradığımda birbirlerinden alakasız iki şirket gibi konuşup topu birbirine attılar. Turkcell dediki "2-3 gün içinde size özel tekliflerimiz ekrana düşecek, o zaman görüşelim." Superonline ise dedi ki "daha bizde 1 ay var, 1 ay sonra görüşelim, siz bu arada Turkcell ile görüşün" falan.

eskiden hesabım uygulamasından verilen taahhüt otomatik uzatılabiliyordu diye hatırlıyorum ama onu da bulamadım, belki kalktı. bende hesabım uygulamasında gezerken 5'i bir yerde 25 gb platinum ve 24 mbits 75 gb kotalı ve evde tv+ olan paketi 200 TL olandan istedim. sizi arayacağız diye pop-up çıktı, öyle bekliyorum.

size sorum bu paketi verirler mi? böyle bir paket fiyat olarak uygun mu? daha uygun fiyat alabilir miyim? başka operatör tercihim değil açıkçası. benzer durumda olan var mı?

Not: hesabıma girdiğimde 4 4 lük paket uzatma falanda geliyor ama müşteri temsilcisi 4 4 lük ve 5'i bir yerde paketleri yeni kaldırıldı dedi.
5 yıl
red20 tarifesi 71,50 TL (mi?)
arkadaşlar merhaba, vodafona hat aldım 4 gün önce, sonra turkcell'deki başka bir hattımı red20'den yararlanmak için (99 TL'lik fatura 77 TL olacak şekilde aile indirimi) bu yeni aldığım hattı referans göstererek taşıdım. bu sabah hat açıldı. vodafone yanımda uygulamasını yükledim. güncel fatura 71,50 TL gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aradım, dedim ben aile indiriminden mi yararlanıyorum diye? dediler 3 gün içerisinde bayilerimize gidin. Bayi de bana numaramı taşırken başvururken diğer numaramı almadı ve müşteri hizmetlerini arayıp aile indiriminden yararlanabilirsiniz, bayiye gerek yok demişti. bu arada vodafone yanımda uygulamasına baktım, tarifem ve paketlerim de red20 110 TL gözüküyor. uygulama giriş sayfasında da 21 Eylül tarihine kadar geçerli kalan kullanımlarım yazıyor.

Edit: şuan güncel tutar 72,20 TL olmuş.

bu nedir? indirim olmazsa kesinlikle yararlanmam ve hem aldığım hattı kapatır hemde taşıdığım hattı başka operatöre geçiririm. bu durumda yaptırım olmaz değil mi 14 gün mü ne süre var diye biliyorum.
5 yıl
taahhüt 2 gün önce bitmiş ama1 aylık fatura alacaklar
Turkcellde 12 aylık taahhütüm 2 gün önce bitti. SMS gelince haberim oldu. Fahiş fiyatlar sebebiyle başka operatöre geçmek istiyorum. İçime kurt düştü, Turkcell'i aradım. Eğer tarife değiştirirsem kaç gün kullandıysam o gün sayısı kadar fatura ödeyip diğer tarifeye geçeceğim. Ama operatör değiştirirsem tam 1 aylık fatura ödeyeceğim yani kalan 28 günlük faturayı. Bu doğru mudur? Bu durumda tüketici neden haksız duruma düşürülüyor? Çözüm var mıdır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle