Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
12 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
53 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
İninal Migros kredi kartı yükleme kalkmış
Az önce yükleme için gittiğim Migros şube ininale kredi / banka kartı ile yüklemenin kalktığını ve sadece nakit yükleme yapıldığını belirtti, haberi olmayan arkadaşların bilgisine...
2 yıl
deprem oldu maraş
merkezi neresi acaba?
3 yıl
TİVİBU Uydu'da tekrar izle'de hangi kanallar var?
Arkadaşlar Tivibu uydu almak istiyorum. Cihazı internete bağladığımda örneğin star tv'de dün yayınlanan diziyi seyredebiliyor muyum bu geri al izle'de? ayrıca hdd almama gerek var mı? uydu cihazı mutlaka vestel mi olmalı?
3 yıl
Turkcell'den kurtuluyorum son adım...
Arkadaşlar merhaba, Turkcell'den öncelikle bugün superonline ve turkcell tv taahhütümü sonlandırarak kısmen kurtuldum. şimdi de hattımı muhtemelen telekom'a taşıyarak nihayet huzura ereceğime inanıyorum. şuan numara taşırsam sanırım aylık faturanın tamamını ödemek zorunda kalacağım. eskiden faturalı hattı faturasıza çevirerek günlük bedel ile kurtuluyorduk tüm faturadan. bu işlem hala devam ediyor mu?
3 yıl
5’i 1 Yerde Platinum 25 GB
Arkadaşlar merhaba, 24 ay taahhüt verdiğim "Turkcell 4 4 lük paket"im yarın bitiyor. İşin ilginç tarafı telefon ve internet ve TV+ tek faturada gelmesine rağmen yarın süresi taahhüt platinum 10 gb telefon taahhütü. Superonline fiber internet ve TV+'ın ise bitmesine tam 1 ay varmış, devam ediyormuş. herneyse, kullandığım internet ise 50 mbits 75 GB fiber. evde TV+ aile paketi ile birlikte hepsine toplam 146 TL ödüyordum.

Taahhüt durumunu konuşmak için turkcell ve Superonline aradığımda birbirlerinden alakasız iki şirket gibi konuşup topu birbirine attılar. Turkcell dediki "2-3 gün içinde size özel tekliflerimiz ekrana düşecek, o zaman görüşelim." Superonline ise dedi ki "daha bizde 1 ay var, 1 ay sonra görüşelim, siz bu arada Turkcell ile görüşün" falan.

eskiden hesabım uygulamasından verilen taahhüt otomatik uzatılabiliyordu diye hatırlıyorum ama onu da bulamadım, belki kalktı. bende hesabım uygulamasında gezerken 5'i bir yerde 25 gb platinum ve 24 mbits 75 gb kotalı ve evde tv+ olan paketi 200 TL olandan istedim. sizi arayacağız diye pop-up çıktı, öyle bekliyorum.

size sorum bu paketi verirler mi? böyle bir paket fiyat olarak uygun mu? daha uygun fiyat alabilir miyim? başka operatör tercihim değil açıkçası. benzer durumda olan var mı?

Not: hesabıma girdiğimde 4 4 lük paket uzatma falanda geliyor ama müşteri temsilcisi 4 4 lük ve 5'i bir yerde paketleri yeni kaldırıldı dedi.
4 yıl
red20 tarifesi 71,50 TL (mi?)
arkadaşlar merhaba, vodafona hat aldım 4 gün önce, sonra turkcell'deki başka bir hattımı red20'den yararlanmak için (99 TL'lik fatura 77 TL olacak şekilde aile indirimi) bu yeni aldığım hattı referans göstererek taşıdım. bu sabah hat açıldı. vodafone yanımda uygulamasını yükledim. güncel fatura 71,50 TL gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aradım, dedim ben aile indiriminden mi yararlanıyorum diye? dediler 3 gün içerisinde bayilerimize gidin. Bayi de bana numaramı taşırken başvururken diğer numaramı almadı ve müşteri hizmetlerini arayıp aile indiriminden yararlanabilirsiniz, bayiye gerek yok demişti. bu arada vodafone yanımda uygulamasına baktım, tarifem ve paketlerim de red20 110 TL gözüküyor. uygulama giriş sayfasında da 21 Eylül tarihine kadar geçerli kalan kullanımlarım yazıyor.

Edit: şuan güncel tutar 72,20 TL olmuş.

bu nedir? indirim olmazsa kesinlikle yararlanmam ve hem aldığım hattı kapatır hemde taşıdığım hattı başka operatöre geçiririm. bu durumda yaptırım olmaz değil mi 14 gün mü ne süre var diye biliyorum.
4 yıl
taahhüt 2 gün önce bitmiş ama1 aylık fatura alacaklar
Turkcellde 12 aylık taahhütüm 2 gün önce bitti. SMS gelince haberim oldu. Fahiş fiyatlar sebebiyle başka operatöre geçmek istiyorum. İçime kurt düştü, Turkcell'i aradım. Eğer tarife değiştirirsem kaç gün kullandıysam o gün sayısı kadar fatura ödeyip diğer tarifeye geçeceğim. Ama operatör değiştirirsem tam 1 aylık fatura ödeyeceğim yani kalan 28 günlük faturayı. Bu doğru mudur? Bu durumda tüketici neden haksız duruma düşürülüyor? Çözüm var mıdır?
5 yıl
Grundig vlx 8586
teknosada gördüm bu tvyi. samsung ve lg'den hangisini alayım derken kendimi GRUNDIG 48VLX8586'yi alırken buldum. ilk olarak çok para vermemek amacıyla vestel ile yola çıktım, 48-89 inc 2000-2300 TL bandında bakarken 3.500-4000 TL aralığında LG ve Samsung bakarken bir anda gözüme çarptı. Ani bir kararla aldım. malesef çok yorum bulamadım, almadan önce kısa bir süre bakındım ama nafile. 2500 TL'ye aldım.

kullanan var ise yorumlarını, ayarlarını vs beklerim. yoksa bu konuda kurulum yapıldıktan sonra gerekli soruları cevaplayabilirim.
6 yıl
Allah rızası için basit bir soruya cevap...
O kadar baktım bulamadım, ps3 yada ps4'de PES 2013, 2014 vs oyunları klavye ile oynanabiliyor mu? varmıdır özel bir klavye yada klavye bağlamamızı sağlayacak bir aparat?
6 yıl
tesisat kokusu hakkında
arkadaşlar merhaba, konunun yeri burası mı bilemedim. resimler banyo küvetinin alt tesisatı. apartmanın kanalizasyonu yazın yer değiştirdi ve apartmanın diğer tarafına bağlandı. malum yağmurlar başladı ve şuan evin salonu bile resimlerde gördüğünüz küvetten gelen gider kokusu ile kaplandı. deve boynu denilen yer resimdeki siyah plastik boru değil mi? burası su dolu ise bu koku nasıl geliyor olabilir. koku kesinlikle giderden geliyor ama buraya nasıl bir çözüm bulabilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.