Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
30 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
14 yıl
antalya - beşiktaş turkiye kupası macı
BEŞİKTAŞ MAÇININ BİLET SATIŞI DURDURULDU !..
Açık tribünün Beşiktaşlılar'a verilmesinin tepkisinin önüne geçilemiyor. Dün yurt dışından Ankara'ya gelen Başkan Akıncıoğlu'nun telefonlarının gün boyu susmadığı öğrenildi.
Kulüp yetkililerin dün Biletix'i arayarak satışlardı durdurduğu öğrenildi. Biletix'in ikinci kez Beşiktaş maçının bilet satışlarının durdurduğu belirtildi.
Kulüp müdürü Şaban Kurt'un Biletix'e bizden haber bekleyin dediği öğrenildi.
Şu ana kadar açık tribünden 30 kadar bilet satıldığı belirtilirken bu biletlerin parasının Beşiktaşlılar'a iade edileceği ve ya Misafi takım tribünü ile değiştirileceği öne sürüldü.
Ankaragücü maçından sonra Antalya'ya gelecek olan Başkan Akıncıoğlu ve yöneticiler Beşiktaş maçındaki tribün dağılımı ve bilet fiyatları hakkında son kararı verecekleri kaydedildi.
Açık tribünün Antalyaspor taraftarına daha ucuz bir bilet fiyatı ile tahsis edileceği, Beşiktaş'a da sadece %5 yer olarak Misafir Takım tribünün verileceği öğrenildi.ben almıstım biletimi ama farketmez bu macagidecem bu kadar rezalet olmaz kendi golgelerinden korkan bir klup bu antalyaspor yazıklar olsun her turlu çirkefliği yapıyolar basketbol macındada yaptılar
14 yıl
Güiza İspanya'da magazin gündemiFenerbahçe´nin İspanyol forveti Daniel Güiza´nin aralık ayında sevgilisi Nuria Bermudez´den ayrılması, paparazzi basınının halk arasında yakından takip edildiği İspanya´da tartışma konusu oldu.

Anne Guiza öfkeli
İspanyol özel televizyon kanallarındaki paparazzi programlarında Nuria ile Güiza’nın ayrılma sebepleri üzerine polemikler yapılırken, İspanyol futbolcudan bir çocuğu olan Nuria’nın, Güiza’nın kendisini aldatmasından dolayı ayrıldığı iddia ediliyor. Tartışmalar en çok Güiza’nın ailesi ile Nuria arasında yaşanırken, Antena 3 kanalındaki bir paparazzi programına katılan Güiza’nın annesi Josefa, "Onun boğazını keseceğim" dediği Nuria’yı "yalancı olmak ve oğlunu çalmakla" suçladı. Anneannesinin ölümünden dolayı canlı yayına katılamadığı belirtilen Nuria’nın gelecek günlerde programa gelerek, Güiza’dan ayrılmasındaki gerçeği anlatacağı da açıklandı.

Eski eşi konuştu
Tartışmalarda Güiza’nın Nuria’dan ayrıldıktan sonra yeni sevgilisinin, ailesinin yaşadığı Jerez kentinden 20 yaşındaki bir kız olduğu ileri sürüldü. Bu arada tartışmalara Güiza’nın eski karısı olan ve İspanyol futbolcudan bir çocuğu olan Rocio Aranda da katıldı. Televizyona demeç veren Aranda, Güiza’nın yeni sevgilisini tanıdığını ve Nuria’nın neler yaşadığını çok iyi anladığını söyleyerek, "Güiza, doğası gereği sadık olmayan bir adam. Artık biraz baba olsun, olgunlaşsın ve bu işleri bıraksın" şeklinde konuştu.
14 yıl
aydın tandoğan
aydın ın yerine bursayatandoganmı verildi ?
14 yıl
fb gs medyası
son zamanlarda beşiktaşın uzerinde yeni bir oyun donmekte
basta beşiktaşın hakkının yendiğini kabul eden kose yazarları şimdide bu sene için beşiktaşı şampiyon ilan etti hakemlerin 2. yarıya beşiktaşı kollayacagını ve beşiktaşın ipi göğüslüyecegini gibi yazılar dolanıyo yazıklar olsun ya bu kadar da düşmeyin ya yazık
14 yıl
rüştünün pozisyonunda faul yok diyen varsa hala burayahala konusucakmısınız ?
bide ağlıyo muhabbetini yapıpda seviyeyi düşürmeyin
14 yıl
tmm demiroren kotu takım kotu ama gs macı hakemle aldı
Beşiktaş Başkanı, kırmızı karttan sonra çıldırdı, MHK Başkanı Oğuz Sarvan´ı hedef aldı. “Hesap vereceksiniz” diyen Demirören´in ağır hareketlerde bulunduğu da ileri sürüldü.

‘Artık orada kalamazsın’
Verdiği kararlarla derbiye damgasını vuran Cüneyt Çakır, Beşiktaşlılar’ı kelimenin tam anlamıyla çıldırttı. Maçı Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ile birlikte izleyen Siyah-Beyazlılar’ın başkanı Yıldırım Demirören, Delgado’ya gösterilen kırmızı karttan sonra protokolde fırtınalar estirdi. Karşılaşmayı kendisine yakın bir yerde izleyen Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan’ı hedef alan Demirören’in hayli ağır hakaretlerde bulunduğu ve “Hesap vereceksiniz. Artık kalamazsınız” dediği ileri sürüldü.

Kartal’dan VIP itiraz...
Hakemin kararları sebebiyle çılgına dönen tek isim Başkan Yıldırım Demirören değildi. Beşiktaşlı yöneticiler, hakeme itiraz etmek için soluğu son düdükle beraber Ali Sami Yen’in çimlerinde aldılar. Kenan Öner, Bülent Deriş, Ertunç Soğancıoğlu, Şeref Yalçın ve Hakan Aksoy, orta hakem Cüneyt Çakır ile yardımcılarının üzerine yürüdüler. Pozisyonlarla ilgili bilgi aldığı öğrenilen Siyah-Beyazlı idareciler, Çakır’a yüklendiler. Sahaya giren yöneticilere disiplin kuruluna sevk edileceği öğrenildi.


‘Şerefin varsa bırak’
Protokolde Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan’a yüklenen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’in tribündeki diyaloglarını FANATİK açıklıyor... Kırmızı kartın ardından ayağa kalkan Siyah-Beyazlılar’ın patronu verilen kararları önce Oğuz Sarvan’a dönerek alkışlarla protesto ediyor, ardından da sinirlerine hakim olamıyor. Sinirden titreyerek, “Bitirdiler bizi. Top oynuyoruz şu işlere bak. Artık şerefin varsa bırak” dediği öğrenildi. Bu sırada ağır hakaretlerde de bulunan Demirören’e müdahale Federasyon Başkanı’ndan geldi. Mahmut Özgener, “Küfür etme Başkan” diyerek Demirören’i sakinleştirmeye çalışsa da başkanın tepkisi dinmedi. Demirören’in perşembe günü hakem hatalarıyla ilgili olarak detaylı bir basın toplantısı yapıp MHK’yı istifaya çağıracağı bildirildi.

‘Kart istemedim’
Beşiktaş’ın yıldızı Delgado, olay pozisyonla ilgili konuştu. İşte Arjantinli’nin sözleri: “Oyundaki ilk faulümden sonra kart gördüm. Bana yapılan faulden sonra da bunu hatırlattım. Yani niye kart göstermiyorsun demedim, sadece bana neden kart verdin diye sordum. Bunları ingilizce söyledim. Sanırım beni anlamadı. Atılmasaydım sonuç değişirmiydi bilmem ama en azından 11 kişi bitirirdik.”

‘Biz atınca yok...’
Kartal’ın yediği ilk golde sakatlanan ve hakeme uzun süre itirazda bulunan Rüştü, “Cüneyt Çakır büyük bir hata yapıp, golü geçerli saydı. Biz Belediye maçında aynı golü attığımızda, iptal edilmiş ve Nobre kart görmüştü. Ancak bugün Servet atınca geçerli sayıldı. Gördüğümüz kartlar, verilen golleri görünce, artık bu kararların bir anlamı olmalı diye düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.
14 yıl
2008/2009 sezonu fb mi onde gs mi
bu sezon elle atılan gollerde kim onde ? takıp eden arkadaslar varsa gol asistten sonra bide bu kralllık cıkar bu sene bence
14 yıl
fifa 09-2009 hangisi ?


ben olsam hala 99 derim ya siz
14 yıl
korsan oyunu
rkadaslar korsan oyunu arıyorum piyasada bisuru korsan oyunu var
Age of Pirates ve modları da var bunlardan en tavsiye edebileceğiniz hangisi acaba ?
şimdidden sagolun
14 yıl
'Kendilerini ele veren açıklama'(aziz yıldırım)
enç Fenerbahçeliler isimli grubun kendisine ait internet sitesinde yaptığı, "Aziz Yıldırım bizi kullandı. İlk istifası sonrasında bize para göndererek adam toplattı, yürüyüş yapmamızı istedi."

Genç Fenerbahçeliler isimli grubun kendisine ait internet sitesinde yaptığı, “Aziz Yıldırım bizi kullandı. İlk istifası sonrasında bize para göndererek adam toplattı, yürüyüş yapmamızı istedi. Sonra hocayı istifaya zorlamamızı istedi” şeklindeki açıklamalara, kulüpten yanıt geldi. “Kendini ele veren bir açıklama” başlığı altındaki açıklamala şu görüşlere yer verildi: “Bu açıklama, söz konusu grubun nasıl ve ne amaçlar taşıdığının açık bir göstergesi durumundadır. Baştan aşağı uydurma bilgilerle dolu olan bu senaryo, ‘Genç Fenerbahçeliler’ adlı grubun nasıl çıkar peşinde koşabileceğinin ve nasıl pazarlıklar yapabileceğinin ipuçlarını vermektedir. İşte bizim karşı olduğumuz ve asla izin vermeyeceğimizi savunduğumuz bu ve benzeri oluşumlardır. Kendilerini kulübün üzerinde bir güç olarak gören ve göstermeye çalışan bu ve benzeri gruplar, söz konusu açıklamalarıyla asıl amaçlarının ne olduğunu net bir biçimde ilan etmektedirler. Bu açıklama, grubun taraftarlık dışında her türlü çıkar ilişkisine girebileceğini anlatmakta ve yöntemler göstermektedir. Fenerbahçe Spor Kulübü, bu ve benzeri oluşumlara asla izin vermeyecektir. Büyük Fenerbahçe taraftarı da bu tarz grupların büyümesine izin vermeyecek ve bu çirkin girişimleri kendi içerisinden söküp atarak en güzel dersi verecektir. Amacı kendi çıkarlarını koruyup kollamaktan başka birşey olmayan, bunun için her türlü pazarlığı yapabileceklerini açıkca ima ve ilan eden, tribünde futbol izlemeye gelen insanlara zarar veren ve onları uzaklaştıran bu gibi kişi ve kuruluşların sözcülüğünü yapmanın Türk sporuna ne kadar zarar verdiğini basınımızın da görmesini istiyoruz.”

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle