Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
28 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
206 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
"DH Hesabınızda Yeni Bir Oturum Açıldı" Sorunu
Hesabımın sürekli açık olduğu "SABİT İP" bulunan iş yerimin internetinde kendiliğinden oturum kapanıp, chrome üzerinde kayıtlı olan şifremle giriş yaptıktan sonra bana görseli eklediğim maili gönderip, mailin içeriğinde de

"DH Hesabınızda Yeni Bir Oturum Açıldı" Sorunu

"DonanımHaber hesabınıza yeni bir yerden erişildiğini tespit ettik. Eğer bu giriş bilginiz dahilindeyse tekrar bu uyarıyı almamak için" ONAYLA butonuna basmamı istediniz. Bunu bu ip den sürekli giriş yaptığım için sürekli mail gelmesin diye yapmak istedim.

Sonuç hüsranla sonuçlandı.

"DH Hesabınızda Yeni Bir Oturum Açıldı" Sorunu

Not: Bu sene içerisinde aynı ip için giriş uyarısı on defa gönderilmiş.
"DH Hesabınızda Yeni Bir Oturum Açıldı" Sorunu
2 yıl
Xiaomi 3.Nesil 10000 Powerbank 59.46TL A101 mağazalarda
A101 şubesinden "aldın aldın %30 indirimi" ile 84.95 TL olan Powerbank ı 59.46 ya satın aldım. Evofone garantili.

Daha önce 84.95 kampanyasında satılmayıpta şubede kalan Powerbank bu fiyata denk geliyor. Yakınında olan varsa kontrol edebilir.

Xiaomi 3.Nesil 10000 Powerbank 59.46TL A101 mağazalarda
Xiaomi 3.Nesil 10000 Powerbank 59.46TL A101 mağazalarda
Xiaomi 3.Nesil 10000 Powerbank 59.46TL A101 mağazalarda
4 yıl
Akp li vatandaşların gönderdiği mesajlar.
Merhaba arkadaşlar,
Ticaretle uğraşıyorum. Ticarete siyaset karıştırılmayacağı için kimin hangi parti tarafında olduğu beni ilgilendirmiyor. Ama bazı çalıştığımız firmalar sürekli WhatsApp tan yandaş oldukları akp ile ilgili mesajlar gönderiyorlar. Vatandaşların bu mesajlarla akıllarını çelmeye çalışıyorlar. Bu gelen mesajlarıda sizlerle paylaşıyorum ki, görün duyun neler yaptıklarını..

Mesaj1:
Ekonomide Operasyon...!
Bu gece itibariyle yüklü miktarda döviz piyasadan çekildi.
Dolar şu an itibariyle 5 TLye doğru tırmandırılıyor
Çok yoğun döviz alım talebi var ve yoğun yurtdışı kaynaklı döviz alımı yapılarak ekonomik operasyon bombardımanı başlatıldı.
Sahur vakti dahi dolar yükseltiliyor
Sabah itibariyle millet uyandığında sosyal medaya da felaket senaryoları patlatacaklar..
Ülkesini seven her vatandaş bu tuzağa kanıp gaza gelmeden sakince 24 Haziranı beklemeli ve cevabını vermelidir.
Abdülhamid han'ıda aynı tuzaklarla indirdiler ve 10 yılda imparatorluk kaybedildi..
O dönemi bilenler oynanan oyunların aynı olduğunu anlarlar..
Necip milletimiz 15 Temmuzda sokakta verdiği cevabı
ekonomide de verecektir..
24 Haziranda da sandıkta gereğini yapacaktır.

İngiliz Bloomberg Tv..
“Doların yükselişindeki temel faktör Türkiye ekonomisinin kötü olması değil. Yabancı yatırımcıların Türkiye siyasetinde Erdoğan’ı istememesi.”

Bu döviz operasyonu seçim öncesi Rusya'da Putin'e de yapıldı.
Adamın oyu %60 dan %74 e çıktı.
Yani Ruslar oyunu gördü. Ona göre oy verdi.

Allah hakkımızda, en hayırlı olanı nasip eylesin ...

Allah Rızası için Bu yazıyı paylaşıp yayalım.

Mesaj2:
BUNLAR NIYETI BOZDULAR
(ANLATAYIM)

Belliki niyeti bozdular..seçime kadar doları 5 tl. yapıp..Benzin başta olmak üzere, buna bağlı olarak..tüm hammadde ve üretilen ürünlerde fiyatları zıplatıp..milleti canından bezdirmeyi..ve bunun sonucunda vatandaşı Erdoğan hükümetine karşı tavır koydurmayı..ve sonuç itibariyle Erdoğanı seçimlerde yenik duruma düşürmeyi amaçlıyorlar..
Gördüğünüz gibi birilerine bağımlı yaşadığımız müddetçe, bizi hep ellerindeki enstrümanlarla bu şekilde tehtid edeceklerdir..hepınızden kemerlerinizi son kez sıkmanızı..ve devletinize sımsıkı sarılmanızı rica ediyorum..Çünkü Erdoğanın birincil amacı DOLAR denen illetin,piyasalardaki dolaşımını engellemek için, ülkeler arasında yapılan ticaret esnasında, her ülkenin kendi para birimini kullanmasını sağlayarak, doları bir paçavra haline getirmektir.. Bu yuzden son bi kaç yıldır , imza attığımız hemen hemen bütün anlaşmalara , anlaşmanın muhatabı olan her iki ülkeninde kendi para birimini kullanması şartını koyuyoruz....İşte siyonist ABD ve siyonist israilin gerek içerde ve gerekse dışarıda bizi başka başka konularla meşgul ederek, tamda seçim arefesinde dikkatimizi dağıtmak istemesi...dolardaki artışla ,benzini ve hammaddeyi pahalandırarak,otomatikmen raflardaki ürünleri zamlandırma..ve vatandaşı canından bezdirme çabası...doları fırlatarak, faizleri yükseltme çabası..cari açığı artırma çabaları hep bu nedenledir...Bir ülkenin kaderi bir kaç kişinin iki dudağının arasında..siyonist sistemin bastırdığı, adına dolar dediğimiz iki kağıt parçasında olmamalıdır..ekonomimiz artık, bu gereksiz kırılganlıktan kurtarılmalıdır..Ekonomik açıdan bağımsız olmayan bir ülkenin başında kim olursa olsun..o ülkenin tam bağımsızlılığından bahsetmek mümkün değildir..
Şunu unutmayın..Bizler 24 haziranda sadece Türkiyeye BAŞKAN seçmiyoruz..islam ordusununda BAŞKOMUTAN'ını seçiyoruz..Ve vallahı..eğerki ilk turda bu işi uzak ara bitirmeyi başarabilirsek, ertesi gün itibariyle tüm avrupa ve haçlı ittifakı kapımızda bizimle görüşmek için el pençe diz divan sıraya girecekler..ve işte o gün kazanan sadece biz olmayacağız..kazanan filistin olacak..arakan olacak..somali olacak..hatta hatta siyonizmin ayakları altında ezilmiş htistiyan alemi olacak..SİYONIZM KAYBEDECEK..SİYONİZMİN TAŞERONLUĞUNU YAPAN ÜLKELER, PARTİLER, TERÖR ÖRGÜTLERİ ,LEGAL VE İLLEGAL SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİN TAMAMI KAYBEDECEK..DOLAR TÜRK LİRASININ AYAKLARI ALTINDA EZİLECEK..Yeterki ilk turda uzak ara bu işi bitirmeyı bilelim...Ülke bizim olduktan sonra dolar 5 lira değil..115 lira olsa ne yazar...Turk milleti Allahın izniyle bu oyunuda bozar... Bu bir bağımsızlık savaşıdır..anlayan anladı...diyeceklerim bu kadar..
Saglicakla kalın.

Türkiyede ve yurt dışındaki tüm dostlarınızla paylaşmanız rica olunur.
4 yıl
Turkcell vınn modem de ethernet çıkışı
Merhabalar,

huawei e5573 marka turkcellden aldığım vınn modemim var. İş yerimde port olmadığı için bu cihazla hat üzerinden internet bağlantısı sağlıyorum. İş yerimde kullandığım pos cihazlarına mecbur ethernet çıkışı ile bağlantı yapmam gerekli. Bu bağlantıyı yapamadığım için pos cihazlarını kullanamıyorum şuanda. TP-Link TL-WA850RE böyle bir cihaz ile vınn modemi kablosuz bağlantı yaparak ethernet çıkışı sağlayabilmem mümkünmüdür ?
5 yıl
Spigen Manyetik Araç Tutucu CD Slot A230 13.18 TL D&R
6 yıl
Sattığım aracın Temmuz vergisi adıma çıkıyor.
Merhabalar forum sakinleri,

2016 nisan ayında satmış olduğum aracın başlıkta da belirttiğim gibi Temmuz ayı vergisi benim adıma çıkıyor. E devletten kontrol ettiğim de adıma tescilli araç bölümünde yeni almış olduğum araç gözüküyor sadece, fakat vergi borcu sorguladığımda eski aracımın ve yeni aracımın temmuz ayı yani toplamda iki aracında vergi borcu çıkıyor. İnternetten araştırdım fakat bu konu ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Konu ile bilgisi veya tecrübesi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Not: Aracı arkadaşıma satmıştım, banka kanallarından ödeme yapmak istediğimizde arkadaşımın TC si ve Plaka eşleşmiyor. Benim TC numaram ile eski aracımın plakası eşleşiyor ve bu şekilde ödeme ekranı çıkıyor.
7 yıl
silinebilir
silinebilir
8 yıl
Şerefsiz kobaniciler bizede saldırdılar.
Merhaba arkadaşlar,

Bu akşam kız arkadaşımı bırakmak için kanaryaya girdim. Yollar her yer kapalıydı ara sokaktan ilerliyorduk, ateş yakmışlardı yolun ortasında. Girdiğimiz sokak kapalı olduğu için bir sokağa girdik, maskeli bir grup çıktı karşımıza dur dur diye el işareti yaptılar. Çoğalmaya başladıklarını gördüm ve önümde bir kaç tane adi şerefsizlerden olmasına rağmen gaza bastım ve onlara vurarak geçtim. Arkadan taş attılar, arka cama denk geldi patladı, kaportaya denk geldi ezildi. Girdiğim sokağın sonunda mazgalları kaldırmışlar oradada mahsur kaldık. Bu sefer karşıdanda arkadanda bir grup geldi, arada sıkıştım kaldım karşıdan yine dur dur diye el işareti yaptılar, ellerindeki taşları gördüğüm gibi geri geri arkadakilere vurarak kaçmaya başladım. Yine taşlar attılar ve arabaya gelen her taş bomba gibi ses çıkartıyordu. Kız arkadaşım çok korktu. O an hiç bişey düşünmeden hepsine vura vura geçtim ve geldiğim sokaktan geri sefaköye doğru döndüm. Gerçekten savaş alanı gibiydi, çok kötüydü hala elim ayağım titriyor. Allah kimseye göstermesin böyle birşey sadece kaportadaki eziklerle ve bir arka camın kırılmasıyla kurtardık Allah a şükür. Daha kötüsüde olabilirdi ama birazda gözümü karartıp daha kötüsü olamaz diye düşünerek gaza basarak kaçtım.

Okuduğunuz için hepinize teşekkür ederim.
Allahım kimseye böyle birşey yaşatmasın.
 Şerefsiz kobaniciler bizede saldırdılar. Şerefsiz kobaniciler bizede saldırdılar. Şerefsiz kobaniciler bizede saldırdılar. Şerefsiz kobaniciler bizede saldırdılar. Şerefsiz kobaniciler bizede saldırdılar. Şerefsiz kobaniciler bizede saldırdılar. Şerefsiz kobaniciler bizede saldırdılar. Şerefsiz kobaniciler bizede saldırdılar. Şerefsiz kobaniciler bizede saldırdılar.
8 yıl
Citroen C3 için lastik tavsiyesi.
185/65/15 ebatlarında lastik arıyorum 3 gündür, ama hala bir lastik bulabilmiş değilim.

Michelin düşünüyorum fakat energy saver modeli olması beni tereddütte bırakıyor.
Bu yüzden Continental cpc 5 e daha sıcak bakıyorum.

Bunların haricinde önerebileceğiniz lastik var mıdır?

(Not: Başka marka modelede bakmadım.)
8 yıl
iki günde ikinci kaza ( maddi hasarlı )
Merhaba arkadaşlar,

Bu sabah e5 te orta şeritte ilerlerken öndeki aracın ani fren yapmasından dolayı ona vurmamak için ani bir şekilde sol şeride attım kendimi ve direksiyon hakimiyetini kaybettim. Araç en sol şeritten en sağ şeride savruldu ve sağ arka taraftan bariyerlere vurdum ve durmadan devam ettim. Allah'a şükür sadece maddi hasarla atlattım kazayı.

Bu hasar mini onarıma girermi eğer girmiyorsada kaskodan hasarsızlığı mı bozar mı ?

Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için..

 iki günde ikinci kaza ( maddi hasarlı )

Evet arkadaşlar iki günde ikinci kazamıda gerceklestirmis bulunmaktayim. Artık alışkanlık haline geldi.

Bu gece saat 3 sularında park halindeki aracima isyerimizde calışan bi abinin oglu arabayla geri geri gelirken dikkatsizliginden dolayi vurdu. Sağ on camurluk kapıyı kastırdı, kapı zor aciliyor, ön tampon kaydı, ve camurlukta göcük var.

Allah daha beterlerinden korusun yine maddi hasarli bi kaza atlattım.

 iki günde ikinci kaza ( maddi hasarlı ) iki günde ikinci kaza ( maddi hasarlı ) iki günde ikinci kaza ( maddi hasarlı )
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle