Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
O

Er
27 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
2 yıl
Sanal Ofisin Faydaları Nelerdir?

Sanal Ofisin Faydaları Nelerdir?


Sanal ofis, firmalara yüksek oranda saygınlık ve gösteriş kazandırırken diğer yandan da tüm ofis giderlerini ortadan kaldırır. Bu durumda tüm zamanlı ofis ihtiyacı olmayan firmalar ve çalışanlar tarafından her zaman için en önemli ofis çözümüdür. Firmanızın genel havasını ve çalışma ortamınızı güzelleştirecek ve verimli çalışmanıza yardımcı olacaktır. Masa, sandalye ve diğer ofis mobilyalarının seçimi ve düzeni dahil her detay çalışanların daha ferah ve konforlu bir ortamda çalışarak, işlerine odaklanmasını sağlamak üzere uygulanmaktadır. En uygun fiyatlara en kaliteli ofis ortamını elde edebileceğiniz sanal ofisler, haftalık mesai saatlerinize göre değişiklik gösterebildiği gibi istediğiniz çalışma şartlarına göre şekillendirebileceğiniz şekilde düzenlenebilmektedir. Çalışanların mesai saatlerini kendileri belirleyebildiği bu tip ofislerde stres düşük oranda tutulur ve motivasyon üst düzeye çıkar. Bunun sebebi çalışma ortamına bağlı olarak mesai saatlerinin insan vücudu ve motivasyonu üst düzeyde tutabilme enerjisini koruyabilmektir. Konsantrasyonunu koruyabilen vücut işe daha yoğun şekilde konsantre olabilir. Azmini ve isteğini ortaya koyan çalışanlar firmanın yükselişi açısından önemli bir faktördür. Firmayı zirveye taşıyan bu tarz çalışanlar moral motivasyonlarını ofis şartlarına göre ayakta tutabilmektedirler. Sanal ofislerin bu özellikleri firmalar açısından çok büyük önem taşır. Firmanızı daha ileriye taşımak için Ofis Alsancak'ı tercih etmelisiniz.

O
2 yıl
Sanal Ofis Nedir ?

Sanal Ofis Nedir?


Sanal ofisler, firmalar adına toplantı odası ve kafeterya gibi kullanım alanları sağlar. Normal ofisler için ekstra masraf yaratacak kafeterya, toplantı odası, ortak kullanım alanlarını sanal ofis hizmeti kapsamında kullanabilirsiniz. Firmanıza gelen müşterilerinizi ve tüm misafirlerinizi modern sanal ofisinizde karşılayabilir, teknoloji tabanlı, şık tasarımlı toplantı odalarında görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Misafirleriniz üzerinde yoğun bir etki bırakacak modern görünümlü toplantı odaları ve kafeterya sanal ofislerin en olumlu yönlerindendir. Firmanız için en büyük imkanları sağlayan sanal ofisler, dış görünüş ve kalite bazında firmanızı yukarı taşıyacak bir ortam sağlamaktadır. Kullanım süreniz içerisinde asla kafa dağınıklığı, stres ve gürültü hissetmeyeceğiniz sanal ofislerde tüm şartları istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Tüm çalışanlara evindeymiş gibi rahat ve konforlu bir ortam sunan sanal ofisler şık görünümü, malzemelerin kalitesi, temizlik ve hijyen bakımından üst düzeyde hizmet sunar. Genel ofislerde bulunamayacak kadar lüks ya da konfor içeren sanal ofisler sağladıkları hizmet karşılığında prestij de sağlar. Firmalar adına büyük önem arz eden adres bilgilerini prestijli hale getirerek firmanın kalibresini bir üst seviyeye çıkarır. Adres, konum bilgilerini sanal ofis sayesinde yenileyerek firmanıza prestij kazandırabilir, markanızın prestijini artırabilirsiniz. Ofisinizin üst düzey modernliğe sahip son derece şık ve estetik kaygı gözeterek hazırlanması sanal ofisin işidir. Tüm detaylar ince ince düşünülerek hazırlanmış sistemler bütünüdür. Kapılardan pencerelere, kafeterya sandalyelerinden masalara ve toplantı odalarının genişliğinden odaların hacmine kadar her detay çalışanlar için hazırlanmıştır. Müşteri memnuniyeti sanal ofisler için büyük önem taşır. Ofis Alsancak https://ofisalsancak.com

O
2 yıl
Sanal & Hazır Ofis Toplantı Odası

Site : https://ofisalsancak.com/


Sürekli seyahat ediyor veya uzaktan çalışıyor ya da var olan fiziksel ofisinizi çok sık kullanmıyor musunuz? Ofis Alsancak’ta ihtiyaca uygun sanal ofis paketlerinden birini seçerek hemen prestijli bir iş adresine ve iş telefonuna sahip olabilirsiniz. Müşterilerinizi tam donanımlı toplantı odalarında ağırlayarak, verimli toplantılar geçirebilirsiniz. Bu sayede fiziksel ofislerinize yüksek maliyet ödemek ve ofis giderlerini hesaplamak zorunda kalmaz, hem zamandan hem de bütçeden kazanırsınız.


Ofis Alsancak, vergi daireleri başta olmak üzere tüm resmi kurumlarda tamamen yasal olarak adresinizi gösterebileceğiniz mevzuatlara uygun bir işletmedir. Sanal ofis hizmetimizde açılış ve yoklama işlemlerinizin kolaylıkla gerçekleştirilmesini sağlarız.


Stopaj, Sabit Gider,

Sekretarya, Depozito Yok!

Ofis Alsancak’tan sanal ofis hizmeti alarak;


- Elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon abonesi olmak zorunda kalmaz; ofis mobilyası, çevre vergisi, tabela vergisi ödemezsiniz.

- Otopark, güvenlik, mutfak masrafı, sekretarya masrafı, sabit telefon masrafı, aidat ve depozito ödemezsiniz.


Sanal ofis hizmeti aldığınızda firmanıza hizmet faturası kesileceği için kira stopajından muaf olursunuz. Firmanıza kesilen bu hizmet faturasını gider olarak gösterme avantajına da sahip olursunuz ve hizmet faturasının KDV avantajını kullanırsınız.


Boşa Çalan Telefon Yok!

Ofisinize gelen her telefonu şirket adınızla sizin adınıza karşılıyor ve titizlikle kayıtlarını tutuyoruz. Dilerseniz oluşturacağınız senaryoya göre size gelen telefon çağrılarının doğrudan size yönlendirilmesini ya da sizin veya firmanızın adına çağrıyı karşılayıp size veya belirleyeceğiniz kişi veya kişilere aktarılmasını sağlayabiliriz. Ekstra sekreter ve santral alt yapı yatırımı yapmanıza gerek kalmadan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.


Biz Hep Buradayız!

Kargolar, günlük hayatımızın vazgeçilmezi. “Geldik, yoktunuz.” cümlesini çok sık duyabiliyoruz. Ofis Alsancak olarak sizlerin günlük yoğunluğunuzda takip edemediğiniz kargo posta ve tebligat takibini yapar, yazılı onayınız ile kargo ve postalarınızı açar dijital olarak sizlere görselini paylaşır ve talebiniz doğrultusunda sizlere gönderimini sağlarız. Paketlerinizi sizin için güvenli şekilde muhafaza ederiz. Ofis Alsancak’ın çalışma saatleri kargo ve posta çalışma saatleri ile aynı olduğu için geldiklerinde biz hep buradayız.


Yasal ve diğer tüm evraklarınız ekstra ücret talep edilmeden anında teslim alınır size iletilir.


Neden Ofis Alsancak?

Çünkü;


- Sadece bu işi yapıyoruz ve profesyonel bir ofis yönetimi deneyimi sunuyoruz,

- Sanal ofis hizmetimizin yanında ortak çalışma alanları, toplantı odaları ve hazır ofis sistemimiz hizmetinizde,

- Şehrin en merkezi ve en kolay ulaşılabilir noktasında, Alsancak’ın en prestijli iş merkezi Heris Tower’da 365 gün, 7/24 hizmet,

- 5 yıllık deneyim, sektör tecrübesi ve profesyonel destek,

- Online sözleşme ve online tahsilat imkanı,

- Yüzlerce mutlu müşteri deneyimi,

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle