Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
O

Çavuş
04 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
2 yıl
Türknet Yanlış Adres Veriyor.
Merhaba, 3 hafta öncesinden DSL ışığımız yanıp yanıp sönmeye başladı fakat hiç sabitlenmedi. Konu üzerine destek talebi açmıştık fakat 3 haftadır bakılmıyor.

Sebebi nedir ?

Cevap : Türknet'te adres doğru gözüküyor, arıza bildirimi yapıyorlar. Türktelekom yanlış adrese gidiyor. Yani Türknet yanlış adres veriyor.


---

Yani sadece bir adres yüzünden 3 haftadır bekliyoruz. Adres bilgileri doğru diyorlar fakat Türktelekom arayıp bir küfür etmediği kaldı bize.

--


Türknet " Özel Mesaj " yolu ile size bilgilerimi göndermiştim. Konuşuyorduk ilgilenirseniz. Destek NO istemeyin lütfen özel mesaja bakın.
O
2 yıl
TURKNET SINYAL YOK
Merhaba, 4 gün önce DSL bağlantım gitti. Bunun üzerine arıza kaydı oluşturdum. İç tesisatta sıkıntı var sinyal geliyor dedi. Anlam veremedim ben duvardaki kabloyu mu söktüm :D. Neyse 2 gün sonra geldi yani bugün. Kontrol etti bir sorun yok iç hatta ve modemde dedi. Binanın kutusuna kırmızı kalemle bir kağıda modem sağlam iç hat sağlam sinyal yok yazdı. Sanırım etiketledi. Fotoğraf çekip arıza kaydı açtı herhalde.

1-) Türknet yalan söyledi iç hat diye ve sinyal geliyor diye.

2-) Eve gelen ekip oldukça ilgiliydi.

Not : Arkadaşlar sadece sinyal gelmiyor adam etikette yaptı. Arıza kaydı açtı TT uygulamasında. Ne zaman gelir sinyal ve interneti kullanırım?

Destek NO : 34383116
O
2 yıl
Türknet'in 1 Ay Beklettikten Sonra Bağladığı İnternet
Merhabalar, bir ay önce Türknet'e başvurdum. O kadar çok şeyle uğraştım ki 1 ay sonucunda internetim bağlandı. Eğer anlatırsam kanser olursunuz. Buraya gelen ekip 30-32mbps alırsın dedi 35mbps'lik paketten. Zaten hat değerlerimde mükemmeldi Türktelekom'da iken. Sonrasında bugün internet geldi 12mbps/4upload alıyorum. Kafayı yedim 1 satır yazı yazdım. Sonrasında gece saatlerinde hızım 7mbps/0.300upload gördüm. Sonrasında bir kaç foruma yazdımı sanırım beni taa Dünya'nın bir ucundaki YAPA altyapısına bağlamışlar HERHALDE. Beni VAE'ye bağlamazlarsa iptali basarım umrumda değil. Zaten 20 gündür bekliyoruz bağlanalı 24 saat bile geçmedi. VAE'ye geçirirler mi? Port mu sıkıntılı yoksa?

@TurkNetDestek

Herkesle ilgileniyordu bakalım bizle ilgilenecek mi?

Destek No : 32497787 , 32068625
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle