Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
16 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
49 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Hdd yerine Ssd takmak

İyi günler arkadaşlar. Yıllar önce aldığım Asus s200e modeli minibook var. Dokunmatik ekranı olduğu için canlı derslerde kullanmak çok kolay oluyor. Yalnız son zamanlarda iyice yavaşlamaya başladı. Bazen sıkıcı olabiliyor. Üzerindeki Hdd yerine Ssd takarak hızlanma sağlayabilir miyim?

Bilgisayar özellikleri

Celeron 847 1.1 Ghz işlemci

4 GB bellek

Paylaşımlı ekran kartı

Vs Vs vs

2 yıl
Cüneyt Arkın in bir filmi
Arkadaşlar Cüneyt Arkın ın oynadığı koroglu veya kara murat hangisi bilmiyorum. Bir sahnesinde atın güneş görmeden uzun süre ahırda kalması gerekiyordu. Hatta babası görmeden el yordamıyla atın güneş ışığı gören bir noktasını buluyordu. Bana o sahne lazım. Hangi filmdi söyleyebilir misiniz? Bir de tam yeri olursa süper olur.
2 yıl
Uydu alıcı tavsiye
Arkadaşlar mutfakta kullanmak amacıyla evde boş duran monitoru tvye cevirmek istiyorum. Bu amaçla hdmi çıkışlı bir uydu alıcısı alacagim. İnternette 100 lira civarında next ve yumatu modelleri var hatta WiFi olan modelleri de var . Sizce hangi modeli almaliyim. Tavsiye edebileceginiz bir marka model var mı? Şimdiden teşekkürler. ..
2 yıl
Acil Yardım.
Arkadaşlar geçen cuma günü eve internet bağlamak için vodafondan geldiler. Elemanın biri evde diğeri de catida kablonayarladilar. ( bu kısımları pek bilmiyorum anlamiyorum) yalnız bu kablo bağlama esnasında çatıdaki anten kablolarını karistirmislar sanırım. Bu yüzden komşunun birinin evindeki tv sinyali gitmiş. Vodafone ile görüştüğümde yardimcinolamayacaklarini söylediler. Çatıda da bir sürü kablo olunca ne yapacağımı şaşırdım. Acaba nasıl yapabilirim.
3 yıl
İPad kullanıcı kimliğinden çıkış yapamıyorum.
Arkadaşlar oğlumun okulunda kullanması icin geçen sene iPad almıştık. Okul zamanı okul ile ilgili uygulamalarda kullandı ve haziran ayında biz aldığımızda oyun yüklemek için aceleyle bir apple kimliği oluşturduk ve yazın sıkıntısız kullandı. Şimdi tekrar okula götürmesi gerekiyor ve Apple kimliğinden cikilip tabletin sıfırlanmış gerekiyor. Ama ben o zaman kullandığım şifreyi hatırlamıyorum ve şu anda hiç bir şey yapamiyorum. İOS tan da hiç anlamıyorum. Nasıl çıkış yapabilirim. Yardımcı olur musunuz
3 yıl
Projeden ev almak mantıklı mı?
Arkadaşlar iyi günler.
Manisada oturuyoruz ve evimiz küçük geldiği için yeni ev almak istiyoruz. Bütçemiz doğrultusunda 400-450 000 civarı evlere bakıyoruz. Tabi çoğunluğu kredi çekilecek. Bugün farklı bir durum çıktı karşımıza. Tanıdığımız birinin çizdiği bir proje var firma oldukça köklü bir inşaat firmasi. Evler oldukça iyi bir muhitte ve lüks bir şekilde yapılacak. Şu anda oradaki evlerin fiyatları 500 bin liranın üzerinde. Bize söylenen ise şimdi alırsak ( daha proje asamasinda) 500 bin liraya alabileceğimiz 2 sene sonra bittiğinde ise yaklaşık 800 bin lira olacağı.
Siz be dersiniz mantıklı olur mu?
4 yıl
Eski doblodan yeni dobloya? ??
Şu anda 2009 model 1.3 multijet 75bg doblo safeline modeline sahibim. Sıfır aldım. 100000 km oldu ufak tefek sıkıntı dışında arızası olmadı.
Şu anda sıfır 1.6 120 bg safeline modeline 55000 lira ekleyip alma şansım var.
Sizce elimdeki ile devam mı edeyim yoksa yenisini mi alayım. Siz olsanız ne yapardiniz???
4 yıl
Sıfır mı? ikinci el mi?
Arkadaşlar oğlum ortaokula gidiyor . Mevcut kullandığı 20 jantlik vitessiz bisiklet yetmediği için yeni bir bisiklet almak istiyorum. Biraz hor kullandığı için de çok para vermek istemiyorum. 26 jant bir dağ bisikleti işimizi görecektir.
İkinci el olarak 600 700 civarı
salcano ng650
Bianchi aspid 1000
Bianchi aspid 26

Veya sıfır olarak Btwin rr340

Siz olsanız ne yapardınız?
4 yıl
1.9 t5 ile römork çekmek.
Arkadaşlar 2004 model 1.9 105lik transporter alıp arkasına da çeki demiri ile römork veya karavan ( 750 kg dan hafif olacak) takıp tatile çıkmayı düşünüyorum. Şu anda 1.3 doblo kullanıyorum ve motor zayıf oldugu icin cekmeyecegini biliyorum. Acaba t5 1.9 motorla sıkıntı çıkarır mı?
4 yıl
Şarj olmuyor.
Arkadaşlar s4 model telefonun şarjı bitti. Tekrar şarja taktığımız önce şarj oluyor gibi sembol çıkıyor 10 20 saniye sonra şarj kesiliyor ve ekranda resimdeki ünlem çıkıyor.

Şarj olmuyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle