Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
I

Onbaşı
03 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
11 ay
yırtdışı telefon

merhaba iphone almayı düşünüyorum yurtdışı halihazırda yeni yasayla kafam karıştı . şu an telefon alsam , nisanda yurtdışına gidip gelsem ve pasaporta öyle kayıtettirsem sorun olurmu?

I
2 yıl
İPAD itunes 4013 hatası

merhaba ipad im recovery modda takılı kaldı ve itunes ile apple logosu ve yükleme barı olan ekran geldiğinde usb çıkış sesi alıyorum pc den daha sonra ipad bekleniyor diyor itunes ve4013 hatası alıyorum. çözümü nedir acaba. (bu hata yüzünden recovery modda sıkıştı)

I
3 yıl
Stremlabs OBS hakkında

Merhabalar. Yeni yayın açmaya başladım.Güzel bir ekibim var

sistemim 3200G ryzen / gtx 1660 gaming x / 16gb 3200mhz ram / 240gb ssd / 1tb harddisk ---- internetim 10mb/s dowloand(100 megabit) 5mb/s upload . 60 fps olarak orta ayarlarda pubg (bilgisayar sürümü)yayını açıyorum 0 kasma 0 drop ancak valorantı düşük ayarlarda yayın açınca nedense benim oyunumda birşey yok ancak yayında sürekli donma takılma oluyor arkadaşlarımın söylediğine göre klip de aldılar doğruladık çözümü nedir ayarlar 648p60fps

3000kb/s

I
3 yıl
Yayın Donması

Merhabalar Kısa süre önce msi gtx 1660 gaming x isimli ekran kartını aldm ve apu sistemime taktım. Streamlabs OBS den TWİTCH platformunda yayın açıyordum. 3200g isimli işlemcim (apu) ile kasmadan LoL yayını açıyordum ancak ekran kartını takınca hem benim oyunum hemde yayın donmaya takılmaya kapanmaya başladı ne yapmalıyım?

I
3 yıl
Grafik Tablet ile ilgili

Merhabalar Veikk s640 isimli tableti aldım internetteki 803 yorumda gayet iyiydi.Alanlar kalemi havada tutarken sürüklüyor.tablete basınca yazıyor ancak benimki havada tutarkende yazıyor yani havadayken de sol tık çalışıyor.ve basınç hassasiyeti uzaklaştırınca daha da artıyor taa ki sınır noktası 1cm ye kadar.sonra 0 zaten.bu sorun düzelirmi ürünü iade ediyimmi?

I
3 yıl
Thread Stuck in Device Driver Sorunu

Merhabalar Pc yi Aldığımdan beri Karşılaştığım bir sorun.Oyunlarda Genellikle bu hatayı alıyorum ve pc yeniden başlatılıyor.Arada başka uygulamalarda da oluyor.Sistemim ryzen 3200G 8gb 3200mhz ram psu yeterli 240gb ssd + 1tb harddisk.Driverlar güncel.Bios güncel.Apu sistem sizce sorun nedir nasıl çözebilirim pc 2 aylık

I
3 yıl
hdd Den ses ve titreşim geliyor

sanki dvd ye cd takınca çıkan ses gibi arada oluyor

I
3 yıl
Steam Salt okunur HATASI nasıl düzeltilir

program files x86 ya klasör oluşturmak yerine direkt olarak sürücüye klasör oluşturun bu kadar!!!

I
3 yıl
Montaj için yardım

1tb hdd bulunuyor sistemde zaten.sistem henüz 3 haftalık.bu gün gidip 240 gb ssd aldım montajı nasıl yapacağım hdd ye format gerekiyormu.işletim sistemini hdd den ssd ye nasıl aktarırım

I
3 yıl
1 hat 2 modem

Selam arkadaşlar.Komşum interneti ortaklaşa kullanmak istiyor(yarı yarıya).Onlardaki modemden 1 ethernet kablosu uzatıp bizim eve kadar oradan bir wifi dağıtıcıya takmakmı yoksa wan çoğaltıcı gibi birşey varsa eğer ondan alıp bizim eve de sadece wifi modem kurmakmı daha mantıklı olur???

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle