Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
26 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
29 üye
Görüntülenme (?)
1519 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen hafta
DH İlk Tur Seçim Anketi (Kılıçdaroğlu'nun Adaylığı Netleşti)

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunda oyunuzu kime verirsiniz?

2 yıl
Levent Gültekin - Teğmen Çelebi Atışması

CHP'den istifa ederek Memleket Hareketi'ne katıldığını açıklayan Mehmet Ali Çelebi için Halktv'de konuşan Levent Gültekin "Erdoğan'la aynı kafa yapısına sahipler, millilikten uzak bir yapıları var" demişti.


Program sırasında bu Tweeti atan Çelebi'ye Levent Gültekin cevap verdi.Levent Gültekin - Teğmen Çelebi Atışması

Bu adam ve benzerleri Muharrem İnce'ye CHP'lilik öğretip Sarayın adamı diyor... Akıl alır gibi değil...


Levent Gültekin kimdir?


Levent Gültekin - Teğmen Çelebi Atışması


Levent Gültekin - Teğmen Çelebi Atışması
2 yıl
Erdoğan: Parti olarak CHP Genel Başkanından Çok Memnunuz, Mumla Arasak Böyle Rakip Bulamayız!


Aynen Muharrem İnce Saray'ın adamı  

2 yıl
Muharrem İnce'nin Partisine Oy Verir Misiniz?

3 milletvekili HDP zihniyetinin partiye hakim olduğunu belirtip, CHP'nin eski AKP'lilerle birlikte yönetildiğini belirterek istifa etti ve Muharrem İnce'nin kuracağı partiye katılacak. Ben forumdaki anketlerde İnce'nin partisinin birinci çıkacağını düşünüyorum.

2 yıl
Muharrem İnce'den Binali Yıldırım'a Ergenekon Cevabı

Bir babayiğit daha var mı koca muhalefette şunu diyebilecek?

2 yıl
Önceki Başkanı Muharrem İnce'yi Desteklediği İçin Aday Gösterilmeyen Menemen Belediyesi AKP'ye Geçti

Rüşvet ve zimmete para geçirme sebebiyle başkanı görevden alınarak tutuklanan Menemen Belediyesi'nde belediye meclisinde yapılan seçimde AKP'nin adayı ve CHP'nin adayı eşit sayıda oy aldı. Yapılan kura çekimi sonrası AKP'li aday seçimi kazanarak belediye başkanı oldu.


Belediye Meclisinde 16 CHP'li, 3 İYİ Partili, 2 MHP'li, 10 AKP'li bulunuyor. İYİ Parti ve CHP'li üyelerin AKP adayına oy vermesi sonucu seçim berabere bitti. Yapılan ilk kura çekiminde CHP adayı Deniz Karakurt başkanlığı kazandı ancak AKP'liler Vali Yardımcısının kura sırasında hazır bulunması gerektiğini öne sürerek mahkemeye başvurdu, tekrar edilen kura çekiminde AKP adayı seçimi kazandı ve Menemen belediyesi AKP'ye geçti. BRAVO KILIÇDAROĞLU...Hanımefendi CHP'nin İzmir Menemen'de yeni başkan yapmaya çalıştığı kişi. Ne kadar da İzmir'li bir CHP'li gibi değil mi görünüşü :))) (Bahse girerim hanımefendinin kökeni Tunceli)

2 yıl
Erdoğan: Kaftancıoğlu DHKP-C Militanıdır (Esas Konu Gerekçesiz Silindi)

Bu kadını forumda da koruyan birileri var... Cumhurbaşkanının söylediği bir lafın konusu silinmiş. Tekrar açıyorum. Öne çıkarın lütfen. Nasıl kural ihlali oluyor anlamadım. Forumda yorumsuz olarak bu kadının Tweetlerini paylaştığım için konum silinip ceza almıştım. Herhalde Kaftancıoğlu'nun Suriye'de Mehmetçiğimize silah sıkan terör örgütü MLKP'nin lideri Hasan Ocak için "Komutana bin selam" tweetinin çok beğenilmesi birilerinin zoruna gitti.

2 yıl
Ali Türkşen Memleket Hareketi'ndeİşte budur... Sırada Teğmen Çelebi var. BOMBA GİBİ GELİYOR ATATÜRK'ÜN ASKERLERİ... Atatürk maskeli Atatürk düşmanı adiler için titreme zamanı :)

2 yıl
Atanan AKP'li rektörlere ilk tepki Muharrem İnce'den


Yine hiçbir muhalefet lideri ağzını açmazken Boğaziçi'ne atanan eski AKP milletvekili, FETÖ soruşturması geçiren Antalya Bilim Üniv. Rektörü, AKP militanı diğer 2 rektör hakkında ilk iş postayı koymuş. Ama yok, bazı sivri zekalı arkadaşlara göre İnce AKP'nin adamı ama 10 seçim kaybeden Kılışdar ve PKK kurucularını "insanlık kahramanı" olarak adlandıran Kaftancıoğlu süper AKP düşmanı... :)

2 yıl
CHP MV Süleyman Girgin: Davadan Vazgeçin Ne Kadar Para İsterseniz Verelim.

Muharrem İnce'nin de dediği gibi: 3 gün doldu skandal zamanı geldi ve yeni skandal kopmuş...


Utanıyorum artık... Allahtan yakamı kurtarmışım 2 sene önce bu Atatürk düşmanı, pislik çukuru Y-CHP'den.


CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin kızı varile konup, yakılıp, üzerine beton dökülerek öldürülen Pınar Gültekin'in babasını arayarak:


Davadan vazgeçin, ne kadar para isterseniz verelim demiş... Ayrıca katilin annesi CHP ilçe başkanıymış. Milletvekilinin bu sebeple devreye girdiği belli oluyor.


Acılı baba gözleri dolu dolu anlattı bunları canlı yayında. Kılıçdaroğlu konuyla alakalı yine "Sarayın iftirası" falan diyecektir muhakkak... Bu adamları savunanlar Muharrem İnce'ye ana bacı sövüyor. Gerçekten eskiden aktif bir CHP üyesi olan ben sindiremiyorum bu durumu. Y-CHP en az AKP kadar aşağılık ve çamur-pislik bir parti. Bunu her gün yaşanan skandallar sonucu anlayacaksınız.


Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-pinar-gultekinin-babasindan-chpli-ismi-acikladi-suleyman-girgin-6394241

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle