Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
07 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
145 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Hd7870 ekran kartı tamir ettirmeye değermi?
Merhaba arkadaşlar. Dün cs go dayken ekranıma değişik görüntü geldi ve ekran gitti bilgisayar tekrar açtığımda biraz geçtikten sonra ekran geri kapanıyor. Zaten gta5 de falan ekranıma garip garip renkler geliyordu sanırım ekran kartım bozuldu. Sizce tamir ettirmeye değermi kaç tl masraf çıkar?
7 ay
Ayt mat tavsiyesi verebilecek olan varmı
Merhaba iyi günler. Ayt matim çok eksik özdebirde 4 net yapabildim. Hedefim aşırı yüksek değil , 10-15 net aralığını görebilsem yeter eşit ağırlıkçıyım. Sonuç fasikülleri ve 345 Ayt ve Bilgi Sarmal soru bankası var. YouTube hangi hocadan dinleyeyim sizce? Birde öncelikle hangi konuları dinleyeyim hızlı net artışı için. Fonksiyonlar rehber matematikten tyt için bir kaç videosunu izledim hoca çok iyi anlatıyor fakat konu zor fonksiyonlar için çok deniliyor işte bilin çoğu konular fonksiyonla bağlantılı diye ama dediğim gibi ayt matten 10-15 arası net yapabilsem yeter gözüyle bakıyorum. O yüzden basit konular ve YouTube kanalı tavsiye edebilirmisiniz? Teşekkür ederim şimdiden.
9 ay
EA temelim zayıf yardımcı olabilecek var mı?
Merhabalar iyi forumlar. ea’cıyım aylardır tam çalışmadım ama artık yüklenmeye çalışıyorum edebiyat temelim yok okulda cumhuriyet dönemi şiirindeyiz ama okulda tam oturmuyor illaki tekrar ve test gerekiyor. Defterimde eksiklikler var, limitin eski mavi kapaklı el kitabı var fakat gereksiz detay geldi Rüştü Hoca Taktiklerle Edebiyat nasıldır? Edebiyatta yol kat etmem lazım gereksiz detaya boğmayan önemli şeyleri vurgulayan kaynak önerirmisiniz? Defter i tamamlamaya çalışıp zaman kaybetmek istemiyorum zaten yazımda güzel değil.

Tyt matematiğim tam fiyasko çalıştım fakat genede mantık işin içinde çok olduğu için okul denemelerinde 3 neti geçemiyorum parça Ens denemesinde en son 5 doğru 4 yanlış çıktı. Tyt mat biraz nankör açıkcası bırakmayacağım ama çokta boğmayacağım bana 15-20 net civarı görsem yeter gözünde bakıyorum umarım görebilirim . Sayı problemlerinin birazı 345 ten çözük fakat hepsi değil problemleri bitirip Bilgi sarmaldan temel kavramlardan itibaren almayı düşünüyorum zaten deneme ağırlıklı gidiyoruz.

Ayt matematikim 0 diyebilirim 1d 1 yanlış son deneme. polinomlardan İlyas Güneşten başladım, anlatımı gayet iyi bence sizce İlyas güneşten devammı edeyim yoksa Rehber Matematik yada başka kanal geçeyimmi? İlyas güneşten devam edeceksem ders notlarını alayımmı soru bankasıyla birlikte sizce? Şuna ayt mattte 345 ve Bilgi sarmal kaynaklarım var. Ayt mat Tyt ye göre dahamı kolay yükselir?

Tarihte okulda işliyoruz ders notlarımız var yeterli gelir gibime geliyor fakat tarihte herşey çıkacakmış gibi yazmak insanın kafasını karıştırıyor edebiyattada öyle. Tarihte hangi konuların üstünde aşırı durmalıyım özellikle ayt de? Şimdiden teşekkür ederim desteğiniz için.
9 ay
Edebiyatı 0 olan birine tavsiye

Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacak edebiyat denemelerinde Paragraf harici yerleri yapamıyorum bilmediğimden. Eskilerden kalma LYS Limit El kitabı var mavi kapaklı fakat limit el kitabı bana biraz gereksiz ayrıntılı bir kitap gibi geldi fazla incelemedim ama. Edebiyat tavsiyesi verebilirmisiniz? Kadir gümüşü kimisi çok ayrıntılı anlatıyor diyor, kimisi çok tavsiye ediyor. Rüştü hoca nasıldır? Sizce edebiyatta örneğin rüştü hoca izlerken deftere yazmakmı daha mantıklı yoksa rüştü hocanın kitabını alıp takip etmekmi? Yada kadir gümüş içinde aynı sorum geçerli. YKS Edebiyatı gereksiz ayrıntılara girmeden çok önemli yerlerin üstünde çok duran, dallanıp budaklandırmadan anlatan hoca tavsiye edermisiniz? Soru bankası Bilgi Sarmal ve Yayın Denizi var. Konu anlatımlı kitap, özet halinde şeklindede tavsiye edebilirsiniz. Özetle, hoca, ve el kitabı tavsiye edermisiniz? Okulda cumhuriyet dönemindeyiz fakat derste çok önemliymiş gibi çoğu yerin altını çizmekten hoşlanmıyorum. Ciddi anlamda önemli konuların üstünde çok duran, vurgulayan , edebiyatı temiz anlatan hoca ve kitap tavsiyesi verebilirmisiniz? Defter tutmak mantıklı mı? Başka tavsiyelerinizede açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

10 ay
Bir eşit ağırlıkçının KHO düşüncesi

Merhabalar. Bu sene nasip olursa YKS'ye gireceğim. Öncelikle söyleyeyim derslerim iyi değil ama iyileştirmek için az çok çabalıyorum. EA alanında bölüm aşamasında çok kararsızım açıkcası meslek seçiminde çok kararsızım. Hukuk zaten tutturabileceğimi düşünmüyorum fakat tuttursam bile Avukatlık düşünmüyorum sebebi ise ben doğruluğa çok önem veren bir insanım her davaya girmek istemem o yüzden. Bilgisayar alanında ve klavyede hızlıyım. Malum MSÜ sınavlarınada başvuracağım. MSÜ, Eşit ağırlıkta KHO,HMYO,KMYO alıyor sanırım. Hava Harp ve Deniz Harp sayısalla alıyor eşit ağırlıkla almıyor diye biliyorum. Kara Harp Okulu bölümlerini incelerken Bilgi Yönetimi ve İstihbarat bölümü gözüme çarptı. Bilgi sahibi olmadığımdan soruyorum bu bölümde bilgisayarda iyi olmanın, klavyede hızlı olmanın bir + sı varmıdır? Şuan aklımda net bir hedef belirgin değil sadece akıl danışmak için bu konuyu açtım sonuçta kesin olan bir şey yok. Tavsiyelere açığım, yurtdışında okumak yada çalışmak isterim fakat o kadar lisans ücretlerini temin etmek zor kur çok yüksek. Yurtdışına ABD veya Hollanda gibi ülkelere herhangi bir alanda uzmanlığım olmadığı için referans bulamayacağım içinde 18 yaşına girdikten sonra gitmem çok zor haliyle. Tavsiyelere açığım teşekkürler.

10 ay
2-3 net Matematiğe tavsiyeler
Merhabalar. Tyt mat 2-3 net oluyor genelde. Temel kavramlar, üslü sayılar konularını çözdüm aperitif matematik ve 345 ten. Ama şöyle birşey var soruları genellikle çözümünü izleyerek yapıyorum maalesef. Rehber Matematikten konu anlatımı dinliyorum sonra soruya geçiyorum. 1 ve 2 bilinmeyenli denklemlerdeyim. Problemleri derste işliyoruz ama kendim soru çözümüne başlamadım. Zaten tyt mattan 30-40 net beklentim yok ama sınava kadar ne kadar arttırsam o kadar iyidir gözüyle bakıyorum. Geometrim 0 . Öğretmenimiz kafa dengini tavsiye etti kitap olarak turuncu kapak olan.

Benim aklımdaki plan şu.
Rasyonel ve Problemleri bitirmek
üçgende açıları bitirmek

Konu anlatımı Rehber Matematikmi başka kanalmı sizce?

Sizin tavsiyeleriniz neler dostlar? Temeli zayıf olan biriyim umarım düzelir.
geçen yıl
Auto Detailing , Araba Kaplama sektörleri ve geleceği

Merhabalar. Sizce auto detailing, oto yıkama ve araba kaplama sektörlerinin sizce geleceği varmı? Yoksa bir furyamı sizce? Bence kaplama ve detailingin geleceği var ama yıkamalar yerini ileride komple makineye bırakacakmış gibime geliyor. Sizce durum ne olur? Yaşım 17. Meslek seçiminde kararsızım. Otomobillere olan tutkumu mesleğede çevirmek isterim açıkcası. Ama aklımda çok soru işaretleri var o yüzden merak ediyorum. Farklı görüşleri merak ediyorum.

2 yıl
Ryzen 5 1600 12nm işlemciye çift kanalmı tek kanal rammi
Merhaba dostlar. Bugün sipariş geçtim Ryzen 5 1600 12nm işlemci ve Corsair 8GB 3000 Mhz lpx ram. Rami sakın tek slot alma dediler bana aşırımı performans düşer.
2 yıl
Ryzen 3000 serisini hangi anakartlar destekliyor
Dostlar merhaba. Bu A320 anakartlar Ryzen 3000 serisinin hepsini sorunsuz sıkıntısız bir şekilde destekliyormu. Çünkü ryzen 1 yada 2.nesil işlemci alıcam simdilik 2-3 sene sonra upgrade durumu olabilir o yüzden soruyorum. Direk B450m alırsam bütçem biraz zorlanacak o yüzden. B450m ler kesin destekliyor sanırım dimi 3000 serisini
2 yıl
E ticaret sitesi için logo tasarlayacak gönüllü varmı
Merhaba arkadaşlar. Bir e-ticaret sitesi projemiz var iremhome.com diye ev tekstili ürünleri satan bir projemiz var tasarımı hemen hemen bitti yakın zamanda nasip olursa artık faaliyete geçireceğiz sosyal medya hesaplari için ve sitenin sol üstünde ve bazı sayfalarda duracak olan bize şık e-ticaret sitesine yakışır bir logo istiyoruz yardımcı olabilecek dost varsa çok memnun olurum
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.