MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
02 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Xiaomi Note 10 ve mi 10 pro sizce hangisini almalıyım? Tavsiye lütfen!
Merhaba arkadaşlar,
Bu iki cihazı araştırma sonucunda bir fazla bir fark göremedim.
Sizce Note 10 almalımıyım ?
Sizlerin tavsiyesini bekliyorum.
Teşekkürler.
3 yıl
🇹🇷 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN🇹🇷
Tüm arkadaşlarımın Bayramını en kalbi duygularım kutlarım.

Not; Lütfen arkadaşlar bu günün ne kadar özel olduğunu unutulmaması için çocuklara dini bayramlarda uyguladığımız gibi hediye, şeker, Bayram harçlığı tarzında hediyeler vererek yeni nesilin aklında yer tutmasını sağlayalım.

🇹🇷30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN🇹🇷

https://youtu.be/KwahwGZoacA
5 yıl
Yurt dışı kaçak telefon hk!
Arkadaşlar merhabalar,
Şuan yurtdisindayim s6 edge telefon satiyorlar ama üçte bir fiyatına tahmin edilecegi üzere sanırım kacak veya calintidir sizlerden ricam bu telefonu alsam TR kullana bilirmiyim yani pasaportami isletmem uygun olur yoksa imei attirmam uygun olur.
Not; lutfen calintidir kullanma veya alma demeyin burada herkes alip satiyor kirkyilin basi kaliteli bir telefon kullanmak istiyorum.
Simdiden tskler.
5 yıl
DUBAi GELECEGIM TELEFON TAVSIYE
Merhaba Arkadaslar.

Yakin zaman sonra Dubai den TURKIYE ye donus yapacagim burada hersey cok pahali sadece ucuz olan CEP TELEFONLARI o yuzden sizlerden ricam bana onere bileceginiz telefon marka ve modelleridir.
birde pasaport kaydi yapiliyormu.?

simdiden tesekkur ederim.

Not: bu konuyla ilgili acilan cok konu var ama saglikli bilgi bulamadim o yuzden actim.
6 yıl
ERMENİSTANIN İLK BAŞBAKANIN TARİHİ İTİRAFI.!
Merhaba Arkadaşlar,
Konuyu açmamdaki amaç kafasında soru işareti olan arkadaşlaradır.!

Ermenistan Başbakanı'nın itirafı ;

Ermeni kıyımı iddiaları bağlamında Ermenistan'ın ilk Başbakanı Ovanes Kaçaznuni'nin 1923 yılında Bükreş'te yapılan Ermeni meselesiyle ilgili Taşnak Partisi toplantısında sunduğu bir rapor vardı.
Kaçaznuni'nin Osmanlı döneminde yaşananları anlattığı kendi imzasını taşıyan bu rapor, Türk Hava Kurumu (THK) tarafından Rusçadan Türkçeye tercüme edilerek kitap haline getirildi. İngilizce ve Fransızca dillerine de çevrildi.
Bu belgeyi özetle sunuyorum.

Türklere savaşı biz açtık
1914 sonbaharında, Türkiye henüz savaşan taraflardan birine katılmadığı dönemde, Güney Kafkasya'da büyük gürültü içinde ve enerjik biçimde Ermeni gönüllü birlikleri oluşturulmaya başlandı.
....................
Türklere karşı ayaklandık. Barışı sabote etmek için savaştık bile. Artık hepimiz Türklerin düşmanı olan İtilaf devletlerinin kampındaydık. "Türkiye'den denizden denize Ermenistan" talep etmekteydik. İtilaf devletlerinin ordularını Türkiye'ye göndermeleri ve hâkimiyetimizi temin etmeleri için Avrupa ve Amerika'ya resmi çağrılar yaptık. Nihayet şu da var ki, var olduğumuz sürece aralıksız olarak Türklerle savaştık. Öldük ve öldürdük. Artık, Türklere ne gibi bir güven telkin edebiliriz ki?

Aklımız dumanlanmıştı
Askeri operasyonlara katıldık. Kandırıldık ve Rusya'ya bağlandık. Tehcir doğruydu ve gerekliydi. Gerçekleri göremedik, olayların sebebi biziz. Türklerin milli mücadelesi haklıydı. Barışı reddetmemiz ve silahlanmamız büyük bir hataydı. Türklere karşı ayaklandık ve savaştık. Sevr Antlaşması gözümüzü kör etmişti. İsyanımızın temelinde İtilaf devletlerinin bize vaat ettiği büyük Ermenistan hayali vardı. Ama biz hiçbir zaman devlet olamadık. Türkiye Ermenistan'ı diye bir devletin hayalden öte olmadığı gerçeğini göremedik.
Aklımız dumanlanmıştı. Biz kendi isteklerimizi başkalarına mal ederek, sorumsuz kişilerin sözlerine büyük önem vererek, kendimize yaptığımız hipnozun etkisiyle, gerçekleri anlayamadık ve hayallere kapıldık.

Türkler doğru yaptı
1915 yaz ve sonbahar döneminde Türkiye Ermenileri zorunlu bir tehcire tâbi tutuldu. Türkler ne yaptıklarını biliyorlardı ve bugün pişmanlık duymalarını gerektirecek bir husus bulunmamaktadır. Siyasal açıdan olgunlaşmamış ve dengesiz insanlara özgü bir şaşkınlık içinde, bir uçtan diğerine savrulmaktaydık. Rus hükümetine karşı dünkü inancımız ne denli körü körüne ve temelsizse, bugünkü suçlamalarımız da o denli körü körüne ve temelsizdi.

Barışı sabote ettik
Kaderden şikâyet etmek ve felaketlerimizin sebeplerini kendi dışımızda aramak acıklı bir durumdur. Bu bizim (hastalıklı) milli psikolojimizin karakteristik bir özelliğidir ve Taşnaksutyun Partisi de bundan kaçamamıştır. Osmanlı'dan, Akdeniz'e uzanan bir Ermenistan talep ettik. Derhal gönüllü birlikleri oluşturduk, Türklere karşı ayaklandık ve savaştık. İsyanımızın temelinde İtilaf devletlerinin bize vaat ettiği Ermenistan hayali vardı, gerçeği göremedik.
Sorunu tarihçilere bırakmak çabalarında ilginç bir belgedir.
Keşke ABD kongre üyelerine de dağıtılsaydı.

KAYNAK LİNK
6 yıl
TÜRKİYENİN ELEKTRİĞİ KESİLDİ.!!!
6 yıl
MUTLU OLMAYI ARAYANLAR içeri gelsin.!!!
Merhaba Arkadaşlar,

Açılan konular arası gezdiğimde bir çok insanın mutsuz ve negatif, İnsanların birbirleri hakkında ne kadar ön yargılı olduğunu eğoist olduğunu gördüm kötü düşünceler içerisinde bir öfke içinde gördüm. Aslında biliyormusunuz hani bazen bunu bende yapıyorum diyoruz ya "saçma sapan konu açmışlar" diyiyoruz.! aslında hiç bir konu saçma olmadığını görüyoruz çünkü İnsanoğlu günümüz Dünyasında ÖZGÜR değilki.! Ruhundaki ÖZGÜRLÜĞÜ yaşayamadığı için sanal ortamda sanal bir şekilde ÖZGÜRLÜĞÜNÜN dışa vurumu gerçekleşiyor.
Sizlerden ricam aşağıdaki vermiş olduğum linkteki VİDEO izlemeniz ve bu paylaşımın bir çok kişiye ulaşması için POZİTİF Olumlu yorumlarınızla herkesin İZLEMESİNİ sağlamamız gerektiğine inanıyorum.
Ne anlatmak istediğimi eminim bu videoyu izleyenler anlayacak ve hak vereceklerdir.
Şimdiden herşey için Tşk.ederim.


LİNK BURADA.
6 yıl
"ACİL" ttnet Yetkilisi bakabilirmi.!
Ttnet yetkilisi burada varmı bilmiyorum ama varsa LÜTFEN bana özelden PM atabilirmi çok ACİL bir durum söz konusudur.!

Tşkler.
6 yıl
GÜLMEK BEDAVA
Okul ve İş stresinden bir nebze kurtulup yüzünüzde bir tebessüm bırakmak adına açılmış bir konudur.
sizlerde eklemek istediğiniz komik resim,gif vs yayınlaya bilir hem siz hemde İnsanlarda gülümsemeler ve olumlu düşüncelere sebep verebilir

Dilenciye son gelen adamın para vermemesinin sonucu kötü olmuş gibi gözüküyor
6 yıl
SANIRIM DÜNYADA GÜNÜN KAHRAMANI OLACAK KİŞİ
Merhaba Arkadaşlar.
Bazen haberlerde ve sosyal medyada günün kahramanı diye haber çıkıyor tabi bu gibi olaylar diğer ülkelerde gerçekleştiği zaman herkes bu haberi konuşuyor.
şimdi ise size aşağıda linkini vermiş olduğum videodaki kişi Gerçek anlamdan gündemde olması gereken bir KAHRAMANIMIZ herşeye konu açıyoruz buna ben açayım dedim.
Yorumlarınızı bekliyorum


KAHRAMAN TÜRK
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.