Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
19 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 yıl
ANINDATEPKİ www.anindatepki.com Kurt Kuzu yanyana Sınırsız Tartışma
Siyasi dini ve bilimsel konularda çok şey demek isteyip buna uygun ortamı bulup rahat rahat aklııza geldiği gibi düşüncenizi ifade ederek tartışmak istediğiniz çok olmuştur. Bunun içni bir site var. Böylece konusu değişik donanımhaber gibi siteleri ilgisi olmayan konularda rahatsız etmeden tavsiye edeceğim site:

Misyonu:

Türkiye'nin siyasal, dinsel, bilimsel alanda en özgür tartışma alanı. Her inanca, her ideolojiye açık zıtların yanyana olduğu tek ortamı. Cesur, bilgili, kararlı ve en iddialı tepki koyma yeri.ANINDATEPKİ

www.anindatepki.com


Hatta sizi sıkan üzen ne varsa onun adına konu açabilir eleştirebilirsiniz. Tabii kanunlara insani ilkelere aykırı düşmeden. Bir incelemekte fayda var.

Birde yazdıkça kazandığınız puanlar size ödül getiriyor. Belli puana erişince kontörden premium hesaplara kadar ödülleri kazanmak mümkün. Online olmadıkça puanlar da düşüyor yalnız.Sitede yasa dışı ahlaka aykırı yayın yapılmaz. Saygı içinde açıkça herşeyin konuşulması esastır.

GERÇEKTEN FARKLI BİR DÜNYA!
13 yıl
Bu alınır mı? XACTI VPC-CG9 SANYO
Bugün BİM de satışa sunulan cihaz yakın tariha kadar 500-600 lü fiaattan gitmekteydi şimdi 375 e satılıyor. Sizce bu fiata değer mi? Yoksa bu fiata veya az üstüne daha uygun birşey mi alınır.

14 yıl
3.5 mm jack/radyo/Bt li telefon
Kalitlei markalardan tercihtir. En önemli seçenek 3.5 mm standart çıkışı olmalı fm radyolu olmalı BT si mutlaka olmalı.

Nokia n81 ve n95 bunlara uyuyor ancak başka seçenekler var mı bilmiyorum? Maliyet te önemli tabii.
14 yıl
Bu harita neden böyle?


yani koskoca CNN bunu bilmeyerek yapmış olamaz. O zaman sebep nedir?
14 yıl
Youtube'dan video nasıl yakalanır?
Youtuba giriyorum sorun yok Ancak oradaki videoların nasıl indirileceğini bilmiyorum. Bir progra mı yöntem mi nasıl? Programsa onun ismi ve nereden bulabileceğim. Teşekkür ederim.
14 yıl
En iyi 2.5>3.5 çevirici
Nerde bulunur. SelanikPasajında satılan 2 milyonluk saçma sapan şey az kaldı cihazımın jakını rezil ediyordu. Hemde kazma gibi cihazın dibinde manevrayı zorlaştırıyor. Bazı kulaklıkların içinde çıkıyormuş ama benim kulaklığım var pahalı olan kulaklığı alamam. Bu nedenle adamakıllı bu çeviricilerden nerden temin edebilirim. Sağolun.
15 yıl
Flash bellekler nasıl çalışıyor SD-MMC gibi
SD MMC kartlar nasıl çalışıyor merak ettim. Kaydedilen şeyler nerdeyse silinene kadar aynen korunuyor. Pili falan da yok !
15 yıl
Zevk nedir? Zevk üstüne mi yaşıyoruz?
Önce sorayım zevkin tanımı nedir?

Etrafımda görüyorum ki herşey zevk üstüne endkslenmiş. Dindarı da öyle dinsizi de öyle. Hayat sanki safi zevk alma üzerine kurulu.

Buna yanlış anlamayın sadece cinsel zevkler değil. Yemek içmek gezmek seyretmek gibi şeyler. Her türlü olumsuzluklarda bu zevklere ulaşmak için yaşanıyor. İşte cinayetler tecavüzler soygunlar hırsızlıklar. Zevk yoksa insan için dozu kaçınca gerçekten feci birşey mi? Uzun süredir forumda yoktum ortam bayağı güzelleşmiş. Sanırım güzel cevaplar alırım.
15 yıl
buranın modu yokmu?
İyice burası serbest bölgeye dönmüş ne iş burası? herkes ağzına geleni yazacak biz seyirmi edeceğiz. bunlar niye silinip kaldırılmıyor?
ben burada ciddi düzeyli konular kişiler istiyorum. laga luga istersem konudışına gider bulurum. eskiden biz burada konu açacakken kırk kere düşünürdük millet ne der diye gider konudışına açardık. şimdi millet iyice boşlamış aklına esen meseleyi açıp gidiyor. ben burayı böyle istemiyorum. durmadan mesaj atılan kalabalık kimin ne dediği anlaşılmayan yer olmasın.
15 yıl
Vay be resmen mahkeme kararı
sitenin girişi resmen mahekeme kararı ile kapatılmış bu işler çok ciddi artık.


www.zorumtr.com a girin görün. z yi f yazacaksınız.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.