Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
11 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Galaksimizde 18.000 adet yaşanılabilir gezegen olması
Merhaba arkadaşlar,

Ünlü ve rahmetli amerikan bilimadamı Carl Sagan ın 80 yıllarda bir bilim dergisinde yazmış oldugu makalede,yapmış oldugu ve güçlü bilimsel olaslık hesaplarına göre açıklamış oldugu galaksimizde yaşanılabilir veyahutta başka medeniyetlerin oldugunu sölediği gezegen sayısı 18.000 dir.Bilimsel konularda siz değerli arkadaşlarımında düşüncelerini almak isterim..Acaba siz neler düşünürsünüz bu konuda?

Bilgi:samanyolu'nun merkezi topağı yaklaşık 10.000 ışık yılı çapında, görece küçük ve yoğun bir küredir.merkezi topağın çevresindeki diskin genişliği yaklaşık 100.000 ışık yılı
kalınlığıysa sadece 2.000 ışık yılıdır.gökadamız bilindiği kadarıyla dört belirgin sarmal kola sahiptir.sarmal kollarda bol miktarda bulunan gaz ve toz bulutları gökadanın merkezini ve öteki kollarını tam olarak görmemizi engeller.samanyolu'nda yaklaşık 300 milyar yıldız bulunuyor.son gözlemler, gökadamızın çok belirgin olmasada çubuklu sarmal yapıda olduğunu gösteriyor.

7 yıl
BU TAŞIN NE OLDUĞUNU BİLEN VAR MIDIR?
Arkadaşlar film gibi gelebilir ama,geçen sene odamda otururken bahçede akşam saatlerinde duydugum sese irkildim,baheçeye çıktıgımda yerde 1 m ye yakın bir iz oluşturarak gömülmüş halde bu taşı buldum..acaba bana bu konu hakkında yardım edebilecek biri var mıdır? Taşın cinsi hakkında?
7 yıl
Garajımda unuttuğum cevher SU100Y
dün tier 10 lardan sıkılıp oynamaya tekrardan başladığım devasa TD SU100Y gerçekten bir canavar..T34 e 507 rhm ye yüksek patlayıcıyla 675 vurdugum kahraman..ateş etmekten zevk aldığım çok güzel bir tanktır..Öneririm..İyide kazandırır..dün 8 maçta 320k para kazandım..
7 yıl
Alman Medium Leopard 1 ? Tecrübeliler Bilgi Aktarsın Lütf.
Bu tankla ilgili savaş deneyimlerinizi aktarabilir misiniz?
7 yıl
Ru 251 nasıl bir tank?
Abi şu tank hakkında bilgi verir misiniz oynayan varsa bu tankla?
7 yıl
Tier 9 Efsane tank ST-I
Merhaba arkadaşlar,

Ben 2 yıllık bir wot oyuncusuyum vmx puanım 1300-1350 lerde dolaşır durur..Çoğu heavy tankım ruslardandır..İs-4 ve is-7 var garajda ama ST-I ile oynadığım maçların çoğunda inanılmaz derecede öldürülmesi güç bir oyuncu oluyorum..Bu tankı fazla bilmeyen bilipte fazla oynamayan arkadaşlar için bilgilendirme yapıyorum..
250 mm taret ile kasayı saklayıp (ki kasa muazzam sağlamdır) direk 2 adet is-7 almışlığım var full güçlerde...258 delen o muhteşem top bana çift mükemmellik yıldızları bile kazandırmıştır...Accuary si bi alman jagtiger kadar olmasada yakındır ona..11,25 reload time 2,8 aim time ile beni bu tankla mevzi aldığımda durduramıyorlar.

St-I size hafif açıyla taret göstererek baktığında: taret yanaklardan 400mm, top çıkış tarafında yaklaşık 335 mm olur..Bir düşmana direk hafif bir açıyla ilerlerseniz 245 mm ye kadar çıkan bir ön zırha sahip olursunuz..Binayı cephe alıp kasayı 10-15 derece ile gösterip mevzi aldığınızda kasa olur size 380mm taret 350mm..Butank bir harikadır. 35-45K arasında çoğu maçta katışıksız gelir getirior bana..genellikle bu tankla 2500 ve üzeri damage alırım..

ve en son Bu tank prof oyuncu tankıdır..ve sizden benim kaçırmış olabileceğim noktalar hakkında tecrübelerinizi aktarmanızı rica ederim..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.