Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
15 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Tekerlekli Sandalye İhtiyacı

Arkadaşlar merhabalar, iyi geceler.

Bir yakınımızın Tekerlekli Sandalye ihtiyacı mevcut, ilgili firma hakkında araştırma yaptık ve herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmadık.

Aranızda bu firmadan alışveriş yapmış herhangi bir kişi var mıdır, görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.


tekerleklisandalyedukkani.com
Tekerlekli Sandalye Modellerinde En Ucuz Fiyatlar
https://tekerleklisandalyedukkani.com/tekerlekli-sandalye
geçen yıl
Blog Platformu

KOZBA ORG; WordPress ve SEO başta olmak üzere, Teknoloji ve Kripto Para kategorilerinde faaliyet gösteren bir web sitesidir. Web sitemiz kullanıcılarına tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiş bir platformdur. Yararlı içeriklerimize örnek göstermek gerekirse;


- Google News Kaydı Nasıl Alınır?

- Wikipedia Backlink Nasıl Alınır?

- Solana Coin Rehberi

- TKO Coin Yorum

- WordPress Site İçi SEO Nedir?


gibi içerikler üretmekteyiz. Yazılı içeriklerimizin birçoğunu ise videolu anlatımlarla desteklemekteyiz. Videolu anlatımlarımıza ise aşağıda sizlere bağlantı linkini bıraktığımız YouTube kanalımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Web Sitemiz: https://www.kozba.org/

YouTube Kanalımız: https://www.youtube.com/c/Kozba/

geçen yıl
Florlu Sera Gazlı Cihazlar Teknik Personeli - Artun Belgelendirme

Site Adı: Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar - Artun Belgelendirme

Site Konusu: Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar. Mesleki Yeterlilik Belgesi nedir, zorunluluğu, sorgulama, nasıl alınır, nereden alınır? - 0216 398 4020

Florlu Sera Gazlı Cihazları kullanabilmek için belge gerekmektedir. Artun Belgelendirme olarak İnşaat, Makina ve Ahşap gibi sektörlerde belge verme yeterliliğine sahibiz. Web sitemizin "Yetkili Olduğumuz Meslekler" kategorisi altından hizmet verdiğimiz sektörleri inceleyebilirsiniz. Birçok iş kolunda Seviye 3, Seviye 4 ve Seviye 5 gibi farklı seviyelerde belge hizmetimiz bulunmaktadır. Florlu Sera Gazlı Cihazlar Teknik Personeli belgesi kişilerin bu alanda daha fazla teknik bilgiye sahip olması için gerekli olan bir belgedir. Bu belgeyi almak isteyen kişilerin florlu sera gazı içeren ekipmanlar konusunda en az 6 ay boyunca çalıştığını belgelemesi gerekmektedir. Yine Mesleki ve Teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Bu belgeleme işleminden sonra ise kişiler; Kimlik Belgesi, Aday Başvuru Formu, Sınav ücretinin Ödenmesi, Teorik Sınav ve Performansa dayalı sınav gibi aşamaları geçtikten sonra bu belgeyi almaya hak kazanmaktadır.

Yaptığımız teorik sınavda A1 birimi 30, B1 birimi 50, B2 birimi 40, B3 birimi 15 ve B4 biriminde 10 tane çoktan seçmeli soru bulunmaktadır. Yine sınavlarımızda yazılı sorular da bulunmaktadır. Adaylara her soru için 1,5 dakika zaman verilmektedir. Performansa dayalı sınavın ise süresi 60 dakikadır. Sınavlarda senaryo olduğu için mevcut senaryonun durumuna göre sınavın süresi de uazamaktadır. Adaylar A1, B1 ve diğer birimlerdeki soruların en az %60'ına doğru cevap vermelidir. Performansa dayalı sınavda ise adaylardan %70 oranında başarı sağlaması talep edilmektedir. Belgenin geçerlilik süresi ise 5 yıldır. Sınav ücretleriyle alakalı gerekli bilgilendirme web sitemizde yapılmıştır. Adaylar mevcut sınavda başarısız olmaları durumunda aynı yıl içerisinde 2 kez sınava tekrardan girebilmektedir. Bir yıl içerisinde bu haklarını kullanmayan adaylar belgeye sahip olmak için sınava tekrardan girmek zorundadır. Bu yüzden başarısız olan adayların sınav haklarını kullanmaları önemlidir.

2017 yılında kurulan şirketimiz olan Artun Belgelendirme 07.05.2018 tarihinde AB-0244-P numarası ile Türkiye Akreditasyon Kurumundan (TÜRKAK) yetki alarak Personel Belgelendirme konusunda Akredite edilmiştir.


Detaylı Kaynak: 

https://www.artunbelgelendirme.com.tr/yetkili-oldugumuz-meslekler/enerji-sektoru/florlu-sera-gazli-cihazlar-teknik-personeli-seviye-5

geçen yıl
Sıralama Sorgulama Aracı

Site Adı: Google Sıra Bulucu - sirabulucu.co

Site Konusu: Google sıra bulucu aracı ile sitenizin Google'da istediğiniz kelimede kaçıncı sırada olduğunu tek tıkla öğrenebilirsiniz.

Site Adresi: https://sirabulucu.co/


Bir web sitesinin anahtar kelimesinde Google arama motorundaki sıralaması oldukça önemlidir. Kullanıcılar herhangi bir anahtar kelimeyi arattıklarında genellikle ilk sırada yer alan web sitelerini ziyaret ederler. Bu yüzden de üst sıralarda yer almak daha fazla ziyaretçi anlamına gelmektedir. Kurumsal siteler için ise bu daha fazla müşteriye hitap etmek anlamına gelmektedir. Web sitemiz olan Sırabulucu geliştirdiği araçlar sayesinde google sıra bulucu konusunda hizmet vermektedir. Web sitemizden mevcut anahtar kelimenizde hangi sırada yer aldığınızı kolaylıkla tespit edebilirsiniz.


Yine web sitemiz sıra bulucu aracı sayesinde sadece sıralama değil aynı zamanda arama hacmi ve rekabet oranını da sizlere sunmaktadır. Kullanıcılarına ücretsiz şekilde hizmet vermeyi hedefleyen web sitemiz bu alanda lider konumda olmayı da hedeflemektedir.

geçen yıl
Pubg Platformu

Site Adı: Pubg Ticaret ve Destek Forumu

Site Konusu: Türkiye'nin en büyük güvenilir pubg destek ve ticaret platformuna hoş geldiniz.


Hayatta kalma oyunu olan Pubg, mobil ve masaüstü platformlara yönelik geliştirilmiş ve dünyada en çok tercih edilen oyun olmayı başarmıştır. Pubg'de temel amaç uçaktan atladıktan sonra haritada yer alan noktalardan silah, mühimmat ve çeşitli teçhizatlar toplayarak düşmanları saf dışı bırakarak birinci olmaktır. Oyunda 2 kişilik ve 4 kişilik gruplarda bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla oynabileceğiniz, yeni dostluklar edinebileceğiniz Pubg oyunu en zevkli oyunların başında gelmektedir. Oyunda herhangi bir pay to win durumu da söz konusu olmadığı için birçok oyuncu Pubg'yi oynamaya devam etmektedir.


Pubg Dünyası, Pubg oyuncularının güvenilir bir şekilde ticaret yapabileceği nezih bir ortam sağlamaktadır. Web sitemiz aracılığıyla Pubg oyununa yönelik ticaret yapabilir ve yeni dostluklar edinebilirsiniz.


Site Adresimiz: https://www.pubgdunyasi.com/

geçen yıl
Toptan Alışveriş Sitesi

Site Adı: Toptan Alışveriş Sitesi - Toptan Satış | AknToptan

Site Konusu: Toptan alışveriş sitesi Akntoptan ile tanışın. Türkiye'nin bir numaralı toptan alışveriş sitesinde uygun fiyata satın alın daha fazla kazanç elde edin.


Alışveriş sitemiz olan AKNToptan, toptan alışveriş yapan işletmeler ve KOBİ'lere yönelik en uygun fiyat garantisi ile ürün satışı gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimizde siparişi verilen tüm kargolar aynı gün içerisinde saat 16:00'da kargoya verilmektedir. 14 gün içerisinde iade imkanı sunan AKNToptan, başta hijyen ve temizlik ürünleri olmak üzere birçok farklı ürünü satın alabileceğiniz bir alışveriş sitesidir.


Cilk Bakımı, Anne Bebek Ürünleri, Sağlık ve Hijyen ürünlerinin çok fazla talep gördüğü AKNToptan, en uygun fiyat garantisini sunmaktadır.


Web Sitemiz: Site Adresimiz: https://akntoptan.com/

geçen yıl
Chat Platformları

Site Adı: SohbetEtmek.com (Sohbet) Yetişkin Chat Mobil Kameralı Sohbet

Site Konusu: Sohbet etmek insanlar arası iletişimi güçlendirir. Sohbet sitesi ücretsiz laklak ederek arkadaş edin. Görüntülü, sesli ve kameralı üyeliksiz mobil chat odaları

Site Adresi: https://www.sohbetetmek.com/


Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte günümüzde görüntülü bir şekilde sohbet etmeniz oldukça kolaydır. Kameralı sohbet siteleri sayesinde insanlarla görüntülü bir şekilde sohbet edebilir, yazışmaya bağlı kalmadan sesli bir şekilde de sohbet edebilirsiniz. Sohbet ederek yeni arkadaşlıklar edinebilir, dertlerinizi ve sevinçlerinizi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Sohbetyeri olan web sitemiz sayesinde kameralı ve görüntülü şekilde sohbet edebilirsiniz. Samimi ve sıcak bir sohbet ortamı sağlayan web sitemiz sahip olduğu mobil eklentiler sayesinde Mobil Cet imkanı da sağlamaktadır.


Web sitemizde App Store ve Play Store mağazalarında bulabileceğiniz uygulamalarımız yer almaktadır. Bu uygulamalar üzerinden insanlarla mobil bir şekilde de sohbet edebilirsiniz.

geçen yıl
Kadına Dair Her Şey

Site Adı: Bakımlı Kadın - Kadına Dair Her Şey

Site Konusu: Kadınlara özel magazin, astroloji, cinsellik, sağlık ve moda ile ilgili aradığınız her şey Bakımlı Kadında.


Bakımlı Kadın web sitesi olarak Kadın Dair Her Şey misyonuyla kurulan web sitemiz kadınları ilgilendiren tüm konularda rehber niteliğinde içeriklere sahiptir. İçeriklerimizden örnekler vermek gerekirse; Bohem Ne Demek, Sık İdrara Çıkma Nedenleri, Ayak Başparmak Tırnak Mantarı gibi sağlık başta olmak üzere moda, cinsellik, astroloji ve magazin gibi kategorilerde içerikler üretmekteyiz. 


Aileniz için ipuçlarını ve eğlenceli etkinlik önerilerini de bulabileceğiniz web sitemizde birbirinden leziz ve pratik yemek tariflerine de ulaşabilirsiniz.


Site Adresi: https://www.bakimlikadin.com/

geçen yıl
Özel İngilizce Kursları

Site Adı: Perfect English İngilizce Kursları - İngilizce Kursları Ankara

Site Konusu: Perfect English Ankara İngilizce Kursları, Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz! Genel İngilizce ve Akademik İngilizce öğrenmek için hemen ziyaret et.

Site Adresi: https://www.perfectenglish.com.tr/


Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz misyonuyla hareket eden Perfect English şirketimiz İngilizce Kursu Ankara alanında profesyonel anlamda eğitim alabileceğiniz bir kurumdur. İlköğretim/Liste, Hazırlık Atlama, Özel Ders/Kurumsal, Akademik Sınavlar ve Genel İngilizce gibi farklı kategorilerde hizmet veren kurumumuz, Ankara'da yetkin şekilde İngilizce Kursu veren kurumların başında gelmektedir. Sahip olduğumuz müthiş eğitmen kadromuz ile bugüne kadar birçok öğrenciye eğitim verdik ve onları istedikleri noktaya ulaşmalarını sağladık.


Kurumsal İngilizce Eğitimimiz sayesinde sizlerde şirketlerinizde pozisyonlarınızı kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. Genel İngilizce kursumuz ise en çok tercih edilen kursların başında gelmektedir. İngilizce seviyenize göre oluşturulan sınıflarda Reading, Listening, Writing ve Speaking becerilerinizi kolay bir şekilde geliştirebilirsiniz.

geçen yıl
SMS Onay Hizmetleri

Site Adı: Türkiye'nin En Kaliteli Sms Onay Sitesi - Getir sms onay - SmsGETİR

Site Konusu: Türkiye'nin En Uygun Fiyatlı Ve Kaliteli SMS Onay Sitesi ve Getir sms onay Sitesi!

Site Adresi: https://smsgetir.com/


En güvenilir sms onay sitesi olan Smsgetir, günün her saatinde sipariş verebileceğiniz bir hizmet sitesidir. Web sitemiz sayesinde ülkemizin en çok kullanılan sipariş uygulamalarından olan Getir'in tüm kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Normal şartlarda birçok kampanyada onay sayısı noktasında problem olduğu için sitemiz bu problemi ortadan kaldırmak amacıyla getir sms onay hizmeti vermektedir.


Getir uygulaması en çok yemeksepetinin siparişlerini getirtmek amacıyla kullanılmaktadır ve web sitemize üye olduktan sonra getir sms onayı hizmetinden yararlanarak şirketlerin birçok kampanyasından faydalanabilirsiniz. Web sitemizi kullanabilmek için üye olmanız yeterlidir. Ödeme yöntemleri arasında kredi kartı seçeneği de olduğu için verdiğiniz siparişler otomatik şekilde sistemimize düşmekte ve işleminiz onaylanmaktadır.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle