Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
20 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Far Temizleme - Metal Cilası Hakkında
Herkese merhaba. Son zamanlarda gerek forumlar, gerek yerli - yabancı videolar olsun far temizliğini araştırıyorum. Çoğunluğun yaptığı işlem zımpara, pasta, cila şeklinde ilerliyor. Bu sayede güneşte uzun süre beklemiş araçlardaki sararma ve lekeler gideriliyor.

Araştırma yaparken internette şöyle bir ürüne ve videoya rastladım. Kendi aracımda deneme amaçlı olarak kullanmayı düşünüyorum. Bu ürün ve uygulama hakkında bilgisi olan var mı? Bana gerçekdışı gibi geldi, yine de forum üyelerine sormak istedim.

Ürün metal ve bakır parlatma cilası olarak geçiyor, ancak far temizlemede faydalı sonuç aldığını söyleyenler de var. Satış sitelerinde de aynı ibareyi kullanmaya başlamışlar Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

5 yıl
İlk Araç Tercihi [ 30 Bin TL ]
Herkese merhaba. Ehliyetimi henüz alabildim, bu sebeple 30 bin TL bütçeye araç bakıyorum. Aradaki farka değer diyeceğiniz araçlar çıkarsa bütçeyi birkaç bin lira daha arttırabilirim.

- Hatchback, 2008 model ve üzeri,
- Dizel veya benzinli,
- Güvenlik ve kronik sorunu olmayan,
- Günde 30 km, ayda en fazla 750 km yol yapılacak bir araç arıyorum.

Şu ana kadar Chevrolet Aveo - Lacetti, Fiat Punto, Kia Rio, Renault Clio, Seat Ibiza ve Skoda Fabia modellerine göz gezdirdim. Ancak araçlarla pek içli dışlı olmadığım için olumlu - olumsuz tavsiyelerinize ihtiyacım var, şimdiden teşekkür ederim.
6 yıl
Kelimeye İlişik Bağlantılar Açılmıyor
Kelime veya cümleye URL koduyla eklenmiş olan bağlantı, dokunulduğunda açılmıyor. Direkt bağlantı atınca açılıyor.Sorun sadece bende mi var bilmiyorum.Telefon: Lenovo P70Sürüm: 1.9.2İS: Lollipop 5.1Ekleme: Örnek 1 ve 2 çalışmıyor.

Ekleme 2: Mesajı düzenledikçe satır araları genişlemeye başladı. Halbuki düzenlerken böyle bir durum söz konusu değildi.


Örnek 1 - URL Uzantılı Kelime

Forum DH için tıklayın.

Örnek 2 - Link Uzantılı Kelime

Forum DH için tıklayın.

Örnek 3 - Direkt Bağlantıhttp://forum.donanimhaber.com
6 yıl
Silinebilir
Silinebilir.
6 yıl
Çayırağası VIP Nasıldır?
Yarın İstanbul'dan Gaziantep'e gideceğim.

Uzun zamandır 12+ saat süren otobüs yolculuğu yapmadım. Ayağımdaki rahatsızlıktan ötürü tek koltuklu otobüs arayışına başladım. Neticede forumdaki bir arkadaştan indirimle Çayırağası firmasından bilet aldım.

Çayırağası VIP nasıldır? Daha önce bu firmayı kullanmış olanların fikirlerini bekliyorum.
6 yıl
CoD: Black Ops'ın Afrikalı Kara Büyücüsü [ VirtuallyVain ]
VirtuallyVain, herhangi bir ses programı kullanmıyor; kendisi bir ses sanatçısı. Kullanıcıların IP adresinden halka açık bilgilerini bularak Black Ops oyuncularını korkutuyor. Gayet eğlenceli olmuş, son zamanlarda izlediğim en kaliteli videolardan biri.

Türkçe Altyazılı:https://www.facebook.com/CezmiKalorifer6/videos/1332876263413749/

7 yıl
Cobblestone Hatıra Kasası Hakkında
Arkadaşlar, bugün Twitch'i açık bırakmıştım. Oyuna sonradan girince Cobblestone kasası düştüğünü fark ettim. Bu zamana kadar düşen en pahalı şey 25 ve 15 TL değerinde eşyalar olduğu için nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilemedim. Tek bildiğim şey kasayı açmayacağım; zira uzun zamandır bıçak alma düşüncem vardı.

Cobblestone kasalarının piyasası bildiğiniz üzere çok değişken. Düştüğü esnada 75 TL iken şu an 82 TL olmuş.

Sizce ne kadar süre bekletmeliyim, satış konusunda fikirleri olan tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
7 yıl
[ ALINACAK ] CS: GO Gift - 1 Adet
Herkese merhaba.

Counter Strike: Global Offensive oyununu elinde gift olarak bulunduran varsa, 10 TL karşılığında almak istiyorum.

Ödeme Yöntemi: Ödeme, havale - EFT yoluyla olabileceği gibi; tercih ettiğiniz farklı bir yöntemle de gerçekleştirilebilir.

Referans: İkinci El bölümündeki referansı 15+ olan arkadaşlara önce ödemeyi yapacağım. Aksi durumlarda ise önce oyunu alıp, ödemeyi sonra gerçekleştireceğim.

İletişim: Özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
7 yıl
D&R - AC: Syndicate Sipariş İptali [Yapılması Gerekenler]
Not: Konunun yanlış yerde olduğunu düşünen yönetici varsa konuyu silmek yerine lütfen gerekli yere taşısın yahut silmeden önce bana haber versin ki bilgileri yedekleyeyim.

Herkese merhaba.

Bugün D&R internet mağazasında Assassin's Creed: Syndicate oyunu 25.99 TL fiyattan satıştaydı. Bir süre sonra ürün sayfası kapatıldı. Ardından verilen siparişler "Temin Sorunu" adı altında VEYA hiçbir sebep gösterilmeksizin iptal edildi.

Bu konuda, sipariş iptaline yönelik olarak yapılması gerekenleri anlatıp bir yol haritası oluşturacağım. Zira işin ucunu bırakmaya hiç mi hiç niyetim yok.

Şu an arkadaşlarla birlikte durum değerlendirmesi yapıp, bilgi toplamaya çalışıyoruz. Bu sebeple süreç birkaç gün kadar sarkacak. İşin sonunda yasal haklarımızı kullanarak gerekli mercilere başvurumuzu yapmış ve D&R'ı sosyal medyada protesto etmiş olacağız. Neticede de hakkımızı alacağız diye düşünüyorum; ancak bu konuda garanti veremiyorum. Olur da amacımıza ulaşamazsak, en azından haklarımızı kullanma konusunda tecrübe edinmiş; daha bilinçli hale gelmiş olacağız.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar konu üzerinden fikir alışverişinde bulunabilir, bilgi ve tecrübelerini paylaşabilirler. Şimdiden geçmiş olsun.Temel olarak 4 aşamalı bir çalışma yapmayı planlıyorum. Bu aşamalarda neler yapılması gerektiğini ikinci mesajda detaylı olarak anlatacağım:

A) Elde bulunan verileri toplayarak muhafaza etmek; isteğe bağlı olarak D&R müşteri hizmetlerinden yazılı bilgi almak.
B) İlçe tüketici hakem heyetine, hazırlanacak dilekçe, yasal kaynaklar, bulunabilirse emsal kararlar ve ekte sunulacak belgelerle başvuruda bulunmak.
C) Gümrük ve Ticaret Bakanlığı nezdinde şikayet kaydı oluşturmak.
D) Şikayetvar, DH Forum, Twitter, Facebook gibi sosyal medya organlarında sorunu dile getirmek.

Son olarak, bu örgütlenmenin etik olmadığını düşünen arkadaşların konuyu kirletmemelerini rica ediyorum. Buradaki amaçladığımız şey size uygun, etik gelmiyor olabilir; yadırgayabilirsiniz de... hepsine anlayış gösteririm. Ne var ki ülkemizde tüketici hakları kanunlarda güzel görünmesine rağmen uygulamada yerlerde süründüğü için en azından bir şeyler yapıp haklarımızı öğrenmek, aramak konusunda sizin de bizim için anlayış göstermenizi umuyorum. Bugün buna ses çıkarmazsak yarın D&R'da da "Hepsiburada vakaları" gibi artışlar meydana gelecek.

Siparişi İptal Edilen DH Üyeleri

1 - filojistoN
2 - ELDRUN
3 - Feanor Tasartir (ve 1 arkadaşı)
4 - sergei95
5 - engg
6 - darrenjonas
7 - sefaMseven
8 - goku2
9 - Rwb-PopSecret
10 - RobZombie92
11 - FasTBoY
12 - FieSTaA
13 - MugGg
14 - Yggdrasil Asgard
15 - yusufulas
16 - HiddenHunter
17 - anonimbey
18 - innovativengineer (ve 3 arkadaşı)
19 - Jerrys35
20 - dreamboi
21 - uniqe11


quote:

Orijinalden alıntı: MugGg

Ürünü sipariş vermeden önce D&R ı arayıp teyit aldım ilanda bi sıkıntı olmadığına dair. Ona rağmen iptal ettiler.


quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Üstelik fiyatı doğru girilmişti, sadece üstüne yüzdesel indirim uygulanmıştı.


8 yıl
PayPal'den Küçük Bir Yardıma İhtiyacım Var [ Çözüldü ]
Herkese merhaba.

Geçenlerde PayPal hesabıma az miktarda (10 TL) para transferi oldu; ancak sonradan öğrendim ki parayı çekmek için hesapta en az 15 TL olması gerekiyormuş.

Kısacası 5 TL yollayacak biri lazım. Bu işlerle haşır neşir olup da hesabında para bulunan bir arkadaş varsa benimle lütfen iletişime geçsin.

Geri ödemeyi havale - EFT yoluyla aynı gün içerisinde yapacağım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle