Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
G

Yarbay
29 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
283 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
G
2 yıl
Yeni mezun olmama rağmen 4 yıl tecil görünüyor

Merhaba temmuz 2021 de mezun olmama rağmen tecilim 2026 yılına kadar gözüküyor e devlette. 2 yıl olması gerekirken 4 yıl gözüküyor yani neden böyle bir şey olmuş olabilir daha önce başına gelen var mı?

G
2 yıl
Amazfit Stratos 3 [ANA KONU]

Biraz önce sipariş verdikten sonra forumda anakonusunun olmadığını fark ettim. Kullananlar varsa tecrübelerimizi burda paylaşabiliriz.
Saatin yurtdışı fiyatını en ucuz 150 euro(hindistan) civarına buldum, gittigididyor üzerinde 1050 liraya satılmakta şu hali ile Türkiye fiyatı f/p.

Saat aslında sporcu saati diye geçiyor ama ben günlük kullanım için aldım çünkü always-on display benim için önemli bu fiyata satılan huawei gt2 gibi saatlerde always on olsa da arayüz sayısı çok az her watchface e özel always on dipslay ekranı değişmiyor sabit bir kaç tane seçenek var. Amazfit GTS 2 bekleyen birisi olarak kur yüzünden beklemekten vazgeçtim umarım pişman olmam, yorumlarımı saat elime geçince paylaşacağım.


https://www.amazfit.com/en/stratos-3.html

G
2 yıl
Harddisk Geri Getirilemeyecek Biçimde Silme
Merhaba harddiskdeki bilgilerin tamamen kalıcı olarak silmenin mümkün olmadığını biliyorum ama şu piyasadaki silinen dosyaları geri getirme programlarının geri getiremeyeceği şekilde silmek için ne yapmam gerekiyor bilen var mı? Low level format dışında yapmam gereken bir şey var mı?
G
3 yıl
1.6 Birimlik Akşam Yemeğim
Yarım kilo hazır pişmiş tavuk 1,6 euro, soruları alayım.
G
3 yıl
Apple Pen Desteği Olmayan Ipad de Not Tutmak
Merhaba, ipad air 2 veya ipad 5 alıp kaliteli bir stylus kalemle el yazısı şeklinde not tutabilir miyim?. Deneyen varsa tecrübelerini paylaşabilir mi?
G
3 yıl
Lens Kullananlara Sorum
Selam, daha önceden hep günlük lens kullanıyordum ama masraflı olmasından dolayı aylık lense geçtim. Şu an kullandığım aylık lensi bir kaç gün kullanıp saklama kabına koydum yaklaşık 1 haftadır kullanmıyorum. Lensi takmaya 13 martta başlamıştım 13 nisana kadar mı kullanabilirim yoksa takmadığım 1 haftalık süreyi ekleyip 20 nisana kadar kullanabilir miyim? Yani lensi açtığım tarih mi önemli yoksa kaç gün taktığım mı?
G
3 yıl
Cisco packet tracer
Merhaba, Cisco packet tracer programını kullanabilen birisi varsa, bugün 23.00 a kadar yapılması gereken ufak acil bir ödevim var, ücretli yardımcı olmak isteyen var mıdır?
G
3 yıl
En Hızlı Maç Sonucu Sitesi
Merhaba arkadaşlar, anlık olarak güncellenen en hızlı site hangisidir anlık maç bilgilerini görebileceğim? Onlarca maç sonucu sitesi var ama sanıyorum hepsi aynı kaynaktan alıyor veriyi, asıl kaynak hangisi onu merak ediyorum.
G
4 yıl
Swift Hakkında Sorum
Merhaba daha önce Swift işlemi ile yurtdışına para gönderen varsa bir sorum olacak, Swift işlemi için ad soyad / unvan ve adres bilgisi isteniyor. Adres kısmına karşı tarafın banka adresini mi yazmalıyım yoksa kurumun kendi adresini mi? (üniversite yurt ücreti için para yollayacağım). Swift kodu ve iban ı doğru girdim bu adres ve unvan kısmında hata olursa sorun çıkar mı acaba?
G
4 yıl
Milli Piyangonun Hep Ankaraya Çıkması
Arada sırada bilet alan biri olarak dikkatimi çeken durum aşağıdaki linkten herhangi bir özellikle 2019 lu bir tarih seçin sonra Tüm Listeye tıklayıp bakın çok büyük olasılıkla Ankara Sayısal Sistem göreceksiniz. Ne tesadüf değil mi?
http://www.mpi.gov.tr/sonuclar/_cs_piyango.php
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle