Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
01 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
177 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
TES6 Xbox Exclusive geliyor !

The Elder Scrolls 6 pc ye de bekleriz. 

3 ay
NBA 2K22 [ANA KONU]
8 ay
Oddworld Soulstorm [ANA KONU]

Abe döndü. 

8 ay
The Witcher 3 - A Night to Remember çıktı!

Witcher 3 de yarım kalan görevleri ve açık kalan hesapları görmeye devam ediyoruz,Ciri's sole memento da Vesemir in intikamını aldıktan sonra bu kez Orianna nın peşine düşüyoruz.

Yeni quest @nexusmods https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/4670?tab=description

8 ay
The Witcher 4 [ANA KONU]

[quote]That said, how does any of this hint at the release date of The Witcher 4? Well, if one of these AAA games is The Witcher 4, it means it should be out sometime between 2025 and 2026. Development of The Witcher 3 took -- roughly -- three to four years. Assuming The Witcher 4 has a similar development cycle, it would place its release date somewhere between 2025 and 2026.[/quote]

https://www.pcgamesn.com/the-witcher-4/cyberpunk-2


Bu oyunun yapacağı hype ı hayal edemiyorum.

12 ay
Cyberpunk gamerleri trolledi mi?

Videoyu izleyin ve kararı kendiniz verin 

geçen yıl
Ubisoft a baskın!

Montreal'de polis, sahte ihbar sonucunda Ubisoft'un binasını bastı.Cuma akşamüstü şehir merkezi yakınındaki binayı çelik yelekli polisler, zırhlı araçlar ve ambulanslar çevreledi.


Operasyondan sonra polisten yapılan açıklamada, "Binanın çevresi hızlıca güvenlik çemberine alındı. Hiçbir tehdit tespit edilmedi ve yaralı bildirilmedi" denildi. Polis, önemli sayıda gücün sahaya sürülmesine sebep olan telefon konuşması için şirketin saçmalıklarından bıkan bir gamerden şüphelenildiği bildirdi.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fc.ndtvimg.com%2F2020-11%2F6lqj912k_ubisoft-montreal-office_625x300_14_November_20.jpg&t=0&width=480&text=1Televizyon kanalı LCN'in çektiği helikopter görüntülerinde Ubisoft çalışanlarının binanın çatısında toplandığı ve çatıya çıkan kapının bloke edildiği görülüyor.

CTV'ye konuşan bir Ubisoft çalışanı da kendilerine "kilitli bir yerde saklanmalarını ve sessiz olmalarını" söyleyen bir şirket notu gönderildiğini ifade etti.

geçen yıl
247 zepto saniye

Bilim insanları, bugüne dek bilinen en kısa zaman sürecinin ölçümünü gerçekleştirdi. Almanya'daki Goethe Üniversitesi'nde, bir ışık partikülünün (foton) bir hidrojen molekülünün içinden ne kadar kısa sürede geçebildiği ölçüldü. Bu süre, 247 zepto saniye (zeptosecond) olarak saptandı..


Zepto saniye, bir saniyenin milyarda birinin trilyonda biri, yani 10 üzeri eksi 21 saniye olarak tanımlanıyor. Bugüne kadarki zepto saniye ölçümünün rekoru, 2016'da kırılmıştı. Bu tarihte yapılan deneylerde 850 zepto saniyelik bir ölçüm gerçekleştirilmişti.

geçen yıl
Uruz "Erkişinin dönüşü" [ANA KONU]
2 yıl
Oyuncunun rüyası gerçek oldu:Oyun yatağı

Oyun oynamak için kullanışlı sandalye ve masalar daha önce de üretilmiş olsa da, oyun mobilyaları üreten Japon firma Bauhutte’nin oyun yatağı oyunseverlerin ilgisini kazandı.

Yatak 8 ana parçadan oluşuyor. Bunlar arasında yatak masası, kaldırılabilir yatak başlığı, battaniye, sandalye, kulaklık askısı, içecek ve yiyeceklerin konduğu sehpa, ince şişe rafı, uzun bir masa yer alıyor.

Yatağın ayak kısmına denk gelecek masaya iki monitör, hoparlör seti ve küçük oyun aksesuarları yerleştirilebiliyor. Yatak sadece oyun oynamak için değil aynı zamanda canlı yayınları izlemek için de uygun biçimde tasarlandı.


Bauhutte firmasının ürettiği yatakta tuvalette bulunuyor.

Bauhutte şirketi oyunseverleri etkileyebilmek için yatağa tabletlerin tutturabileceği esnek bir parça da ekledi. Abur cubur ve içecek rafı da oyun yatağına eklenebilir.

Bauhutte’nin internet sitesinde, “Uyandım ve yatağımdan masaya geçtim. Bu neden bu kadar karmaşık? Oyun yatağı bu problemi çözüyor. Uyanır uyanmaz oyun veya animasyon izleyebilir ve uyuyana kadar geçen süredeki yaşam döngünüzü zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz” ifadeleri yer alıyor.

Sekiz farklı parçadan oluşan yatak yaklaşık bin 50 dolar (yaklaşık 6 bin 400 TL) değerinde. Şirket ayrıca yatağın isteğe göre özelleştirilebileceğini de belirtiyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.