Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
01 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
249 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 ay
Lost Judgment [PC ANA KONU]
youtube
The hit action noir thrillers Judgment and Lost Judgment are now available on Steam! From the same team that brought you the critically acclaimed Yakuza seri...
https://www.youtube.com/watch?v=dbeMPRtSFhQ&feature=youtu.be

Goty çıkmış,oynayan yok? 

6 ay
Steam'den %878 zam!
Steam'den %878 zam!

Artık indirim bekleyeceğiz.

7 ay
Cyberpunk CDProjekt'i çökertti !

CD Projekt hisseleri,Cyberpunk 2077'nin çıkışından önceki değerinin dörtte birine kadar düştü.Polonya Business Insider raporuna göre CD Projekt,yıl sonu için korkunç bir tablo çiziyor. Cyberpunk 2077'nin piyasaya sürülmesinden bu yana şirket %75 değer kaybetti.Bir zamanlar 40 milyar zlotinin üzerinde bir piyasa değerini bulan Avrupa'nın en değerli oyun şirketi şimdi 10 milyar zloti(2b$) altında bir değere sahip.


Cyberpunk'ın problemli çıkışı ve yatırımcıların güveninin sarsılmasıyla birlikte şirketin değer grafiklerinde keskin bir düşüş yaşandı.CDPR hisseleri 2021'in ilk birkaç ayında yarıya inmişti ve Mart sonundan bu yana bir o kadar daha düştü.


CD Projekt'in, Cyberpunk 2077'nin sorunlarıyla uğraşması şirkete 5 yıla mal oldu. Oyunları 2020 yılında yaklaşık 14 milyon kopya satmasına rağmen şirket değer kaybetmeye devam ediyor. Geliştirici şirket piyasaya sürülmesinden bu yana Cyberpunk 2077'nin sorunlarını çözmeye odaklandı ve artık büyük kısmını çözdüklerini iddia ediyorlar.


Oyun sektöründe büyük heyecanla oyunu beklenen geliştirici şirketlerin, lansmandan sonra piyasa değerinin düşmesi aslında beklenir bir durum. Ancak CDP'nin hisselerinin neredeyse %75 değer kaybetmesi, sadece bu durum ile açıklanamaz.Bu da ne yazık ki CDProjekt in kötü yönetiminden kaynaklanıyor.

Neticede Witcher ın mirasını tüketmişler.

11 ay
Kayıp Witcher!

2002 de çıkan Archangel ın geliştiricisi Metropolis 1997 de ilk Witcher için çalışmaya başlamış devamında Archangel gelmiş ve Metropolis CD Projekt tarafından alınmış.


Kayıp Witcher!
Kayıp Witcher!
Kayıp Witcher!
geçen yıl
Alan Wake 2 [PC ANA KONU]
Alan Wake 2 [PC ANA KONU]GameSpotyoutube
Alan Wake is back. During the 2021 Game Awards revealed a new startling teaser trailer. The game is expected to launch 2023.
https://www.youtube.com/watch?v=j_l8ZYXrTT0&feature=youtu.be

2023 de geliyor.Alan Wake 2 [PC ANA KONU] 

geçen yıl
TES6 Xbox Exclusive geliyor !

The Elder Scrolls 6 pc ye de bekleriz. 

geçen yıl
NBA 2K22 [ANA KONU]
2 yıl
Oddworld Soulstorm [ANA KONU]

Abe döndü. 

2 yıl
The Witcher 3 - A Night to Remember çıktı!

Witcher 3 de yarım kalan görevleri ve açık kalan hesapları görmeye devam ediyoruz,Ciri's sole memento da Vesemir in intikamını aldıktan sonra bu kez Orianna nın peşine düşüyoruz.

Yeni quest @nexusmods https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/4670?tab=description

2 yıl
The Witcher 4 [ANA KONU]

[quote]That said, how does any of this hint at the release date of The Witcher 4? Well, if one of these AAA games is The Witcher 4, it means it should be out sometime between 2025 and 2026. Development of The Witcher 3 took -- roughly -- three to four years. Assuming The Witcher 4 has a similar development cycle, it would place its release date somewhere between 2025 and 2026.[/quote]

https://www.pcgamesn.com/the-witcher-4/cyberpunk-2


Bu oyunun yapacağı hype ı hayal edemiyorum.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle