Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
19 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Kaza Yapıldı Yarın Sanayiye Expertiz Gelecek Ne Yapmalıyız?
Arkadaşlar merhaba,

Dh'de uzun süredir bilirim alkollü çarpıp kaçanları, anlaşamayıp mağdur olanların konularını okurum.

Bugün Antalya/Tünektepe civarı dağ yoluna resimde gördüğünüz üzere virajı çıkarken yukarıdan hızla gelen Clio araç yeni yağmur yağdığı için viraj sırasında hakimiyetini kaybedip şeridimize girdi ve sonuç olarak olay meydana geldi.
Olay sırasında karşı tarafın şoförü alkollü olduğu kokusundan belliydi. Polis ve Jandarma gelmedi ve tutanak tutmamızı söyledi. Biraz tartışma sonrası, resimler çekilip tutanaklar tutuldu.

Yarın Antalya sanayiye gidip, expertiz ve tamir işlemleri yapılacak. Yalnız bu işlemlerde nelere dikkat edelim, ne gibi dümenler çevirmeye çalışırlar bilgili arkadaşların uyarılarını almak istiyoruz. Özellikle aracın bir değer kaybı olacağı durumu, bunun için değer kaybına ne yapmamız gerekir. Ek olarak Antalya sanayiide şu dükkana dikkat et şu konuya dikkat et diyeceğiniz varsa teşekkür ederiz.

3 yıl
Terasa Uçamayan Güvercin Düştü Ne Yapılır


Arkadaşlar dünden beri terasta dolaşıyor, hırpalanmış gibi uçamıyor. Eskişehirdeyiz bunu nereye verebiliriz veya ne yapmak gerekir.
4 yıl
Gençler Yks Puanı Hesaplama Yardımcı Olur Musunuz?
Arkadaşlar merhaba, ben bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Android için yks puanlarını hesaplayan uygulama geliştiriyorum.
Puanların nasıl hesaplandığı ile ilgili yardımcı olabilir misiniz?
Özellikle örnek vererek anlatabilirseniz çok iyi olur.
4 yıl
Öğrenciye En İyi Banka Kartı
Arkadaşlar şuanda Ziraat bankasının normal vadesiz hesabını kullanmaktayım fakat bulunduğum yerlerde Atm sıraları çok olması hiçbir avantaj sağlamamasından değiştirmek istiyorum.

Aylık minimum 200tl(genelde daha fazla) işlem yapıyorum banka kartı ile, bana avantaj sağlayacak, Atm konusunda iyi ve öğrenim kredisi almadığımdan bazen nakitim azalıyor veya paraya ihtiyacım oluyor bu konularda avantajlı olabilecek bir banka tavsiyesi arıyorum.
4 yıl
Android Hesap Makinesi
Arkadaşlar android gesap makinesi yapacağım. Bilg müh.2.sınıfım c dili biliyorum zaten ama javayı 2 aydır öğreniyorum. İnternette birsürü kaynak var bunu anlatan fakat ne yapmam gerekir programı android studiofamı yazıyom yoksa eclipse demi? Yardımcı olurmusunuz
4 yıl
Bunun İçin Okul Dondurayım mı?
Herkese merhaba,
Dostlar şuan Konya'da Bilgisayar müh. 2.sınıfa geçtim. Kısaca hayatımı anlatırsam Eskişehir'in iyi bir semtinde oturuyorum. Liseyi yüksek puan almama rağmen ailem-akrabalarım söylemesiyle buda okumaz mesleği olsun diye yüksek puana rağmen en kötü meslek lisesine gittim ve bitirdim.
Tabi ne sosyal hayatım ne de dersleri öğrendim bu sürede üniversite için matematiğe özel hoca diğerlerine kendim çalıştım.
Konya'yı hep yatay geçiş yapıcam diye gittim geldim bu sene notlarımı yüksek tuttum 3,5 ort yaptım. Ama geçiş için başvurduğum üniler ing. hazırlık sınavından geçmemi istedi tabi sınava girdim,geçemedim bende hazırlık olmadığından.
Şimdi Konya'yı hiç sevmiyorum ve senelerdir meslek lisesinde okuduğumdan artık hayatımın baharında iyi şehirlerde okumak istiyorum zaten hiç arkadaş edinemiyorum hayatım senelerdir bombok babam'da kızıyor hiç arkadaşın yok diyor ama ben mutlu değilim ki bulunduğum durumdan kısacası bıktım artık senelerdir okul durumumdan ve bu benim hayatımıda kötü etkiliyor.
Şuan kafam çok karışık sanırım okulu dondurmam yatay geçişe engel değil ve dondurayım mı yoksa bir yıl daha hem ingilizce hem okul notlarına çalışayım mı?
İhtimalleri düşününce benimle aynı yıl girenler bu sene hazırlık okudu ve şuan 1. sınıfa geçti bende hazırlık olmadığından ikiye geçtim. Sonra bu sene gidipte bir dersten dahi geçemezsem zaten seneye yatay geçiş yapamam. Üstüne sabah okula akşam ingilizce kursuna gidicem. Birde haftasonları Eskişehire gelicem(geçen sene hep gelmiştim) ve bu sene okuyupta seneye 3.sınıf için geçiş yaparsam bu sene okuyacağım çoğu dersleri yeniden almam gerekicek orası ingilizce olduğundan.
Bu sene gitmeyip seneye geçiş yapamazsamda ne yaparım bilmiyorum özel üniversite düşündüm ama? Gerçekten yardıma ihtiyacım var arkadaşlar kafam çok karışık daha konyada kalacağım yeri ayarlamadım gidersem.
5 yıl
Gençler Antalyadayım Ne Yapabilirim
Bilirsiniz ailelerin yazlık muhabbetini konyaaltında yazlığımıza geldik.
Sıkıcı bi tatil yapıyolar yaş 19 sitenin havuzuna iniyorum çoluk çocuk var nerelere gidip neler yapabilirim yalnızım
5 yıl
ŞU FİLMİ BİR TÜRLÜ BULAMADIM
5 yıl
Turkcell Faturalı Hat Kazık Mı Yedim?
Yeni kontörlü numara almak için bayiye gittim, eleman kontörlü 70tl faturalı alırsan ücretsiz zaten aylık en az 20tl yüklüyon dedi. 1gb 600dk 1000sms 28tl yıllık dedi istersen değiştirirsin felan derken verdi bana numarayı eleman.

Türk telekoma baktım 15-20tl ye aynı veya daha iyi paket alınabiliyor. Normalde ayda 100dk konuşmam 1.5-2gb internette yetiyor. Sırf numara parası vermemek için kazık yedim galiba. Daha 4 gün önce aldım numarayı iade edebilirmiyim yada numarayı taşımak mı gerekiyor birde 1 yıllık paket.
5 yıl
OKUYORUM YGS'YE TEKRAR GİREYİM Mİ HIZLI CEVAPLAR LÜTFEN?
Öncelikle hızlı cevap alabileceğimden buraya yazdım(son gün çünkü) işimi görünce kapattıracağım konuyu.


Şuan ünide okuyorum yatay geçiş yapmayı düşünüyorum, şuanlık ders notlarım iyi, ygsye başvuru yaptım ama parayı yatırmadım girersem okul puanı yarıya düşecek.

Yani bölümden yana sıkıntım yok ama üniyi değiştirmek istiyorum amacım bu. Eğer sınava girersem bana fayda sağlarmı(daha iyi puan yaparsam) zararı ne olur?

Bu arada ünide matematiği daha iyi geliştirdim diyebilirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.