Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
G

Çavuş
05 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
5 yıl
Ankastre Fırın'da Çözme Fonksiyonu İşe Yarıyor mu?
Ankastre fırın seçmeye çalışıyoruz. Bu arada "Çözme Fonksiyonu" olan bir fırın seçsek de mikro dalga fırını devre dışı bırakıp yerden kazansak mı diye düşünmeye başladık. Bu çözme fonksiyonu ankastre fırınlarda iş görüyor mu? Deneyimi ya da bilgisi olanlar yardım ederse çok makbule geçer.

Not: Şöyle bir fırın bulduk, ne dersiniz?http://www.hepsiburada.com/bosch-hbn559e1t-ankastre-firin-p-HBV000000MVT6
G
9 yıl
Retro Buzdolabı Arıyorum.Ne Alsam (Gorenje,Vestel..?)
40 yıl önce Anneannemde bir buzdolabı vardı; General Electric. Şimdi ona çok benzer bir buzdolabı gördüm; Vestel'in yaptığı şu renkli retro dolaplardan bahsediyorum. Benim için çok nostaljik birşey. Fakat Vestel markasına güvenemiyorum. Gorenje'nin de benzer dolapları var.(Vestel'e de onlar mı üretiyor bilmiyorum.) Tavsiyeniz ya da uyarınız var mı acaba?
G
9 yıl
Zanussi ZRB934FX2 Buzdolabı
Bu buzdolabını kulllanan ya da bilgi sahibi olan var mı acaba? Tavsiye eder misiniz. 1050 TL fiyata buldum. Bu fiyat civarında daha iyi bir önerisi olan var mıdır?
G
10 yıl
3GS Aniden Kapanıyor
3Gs telefonum oyun oynarken ya da instagram gibi uygulamalarda işlem yaparken şarjı tama yakın olsa bile aniden kapanıyor.Açmaya çalıştığımda apple işareti çıkıyor ama birsüre sonra açılmadan tamamen kapanıyor. Sorun ne olabilir acaba?
G
10 yıl
Starsear.ch Sorunu
Merhaba,

Mozilla ve Chrome browser kullanıyorum. Adres çubuğuna rastgele birşey yazdığımda Mozilla'da "starsear.ch sunucusuna bağlanılıyor" yazısıyla adres aranıyor. Chrome adres çubuğundaysa "http://startsear.ch/?aff=1&src=sp&cf=52d2b9eb-1397-11e1-ae6c-c0cb38e1e980&q=" şeklinde yazı beliriyor.

Nod32 ve Trojan Remover'la tarattım ama çözüm olmadı. Ne yapmalıyım?
G
11 yıl
LCD Televizyon Ekranında Sabit Gölge Problemi
Sony KDL 40D 3500 model LCd televizyonumda son zamanlarda açık renk görüntülerde farketmeye başladığım avuç büyüklüğünde br gölge var. Sanki ekranda bir leke gibi ama kapalıyken yüzeyde leke görünmüyor. Bu nedir, bilen var mı? Tabi daha önemlisi, çözümü var mı?
G
11 yıl
Philips 222EL Ayarları Nasıl Sabitlenir
Philips 222EL monitör aldım. Çok güzel bir monitör ama bu kadar büyük bir monitör için fazla aydınlık geliyor. Monitör üzerinden defaultta 90'da duran ışığı kısıyorum. Ama monitörü açıp kapamam gerektiğinde eski ayarlara dönüyor. Bunu sabitlemenin yolu nedir acaba?

Bir de tavisye edilen çözünürlük 1920x1080 (@60Hz.) Bu ayarda kullanmaya başladım, geçekten görüntü çok güzel. Ama sanki internet sayfalarında bir yavaşlamaya neden oldu. Böyle birşey olabilir mi?

İşlemcim AMD athlon 2500+1.84 Ghz. Ram:768

Teşekkürler
G
12 yıl
Sony KDL 40D-3500'de Tam Ekran Divx
Merhaba,

Televizyonum Sony'nin KDL 40D-3500 modeli. DivX seyrederken filmler alttan ve üstten boşluklarla seyretmek zorunda kalıyorum. Video oynatıcının ya da TV'nin "zoom" seçeneği de görüntü kalitesinde kayba neden oluyor. Bu model TV'nin 16:9 ayarı yok mu? Kalite kaybına uğramadan tam ekran film seyretmenin yolu nedir acaba?
G
13 yıl
PC Arkasındaki 4 küçük lamba
Cahilce olduğunu biiyorum ama kusura bakmazsanız yine de sormak istiyorum. PC'ye yeni bir eternet kartı taktım. Herşey normal çalışıyordu. Sonra birden PC açılamz oldu. KAsadan ses geliyor ama windows başlamıyor. Baktım, PC'nin arkasında bir kare oluşturacak şekilde dört küçük lamba, turuncu yanıyor. PC'yi kapatıp fişini çektim. Tekrar takıp çalıştırdığımda normal çalışmaya başladı. Lambaların rengi de yeşile döndü. Bu her açma deneyimimde aynı şekilde oluyor. Bu sorun neyle ilgilidir? Bu lambaların rengi neyi ifade ediyor?
G
14 yıl
Slim PSP- LCD TV Bağlantısı
Arkadaşlar Sony 40" D3500 Full HD televizyonuma PSP bağlamak içim komponent kablo aldım. (Hani şu 5 uçlu değişik renklerdeki kablodan) Fakat ses alabildiğim halde görüntü TV'ye gelmiyor. Ne yapmalıyım?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle