Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
19 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Ücretsiz teknik servis hakki ?
Digiturk teknik servis kendi çanağim olmasına rağmen çatıda başkasina ait Digiturk çanağı olduğu için ona çiftli LNB takarak yayın verdi ama kiracı taşınınca çanak ve LNB götürmüş ben yayinsiz kaldım ona rağmen kendime ait çanak ve LNB montajıni yaparak teknik servis sinyal vermesi için talep ettim fakat ücretsiz teknik servis hakkım olmasına rağmen bı önceki çanağa ait sinyal hatası vs olmadığı için yeni çanak olduğu için 55 TL ücret talep etti bunu istemeye hakkı var mı ?
4 yıl
Bein Sports Fransa Türkiye ligini yayınlayacak
Bein Sports Fransa bu sezondan itibaren her hafta 4 canlı maç yayını ve tüm maçların özetleri gösterecek.Turkiye ligi Dünyaya açılıyor
5 yıl
Eutelsat Digitürk üyeliği ile Türksat izleme
Dediğim gibi Eutelsat Digitürk üyeliği var Türksat kanalları izlenebilir mi nasıl ayarlanır ?
5 yıl
Trt HD kanalları Sinyal
Rüzgar sonrası Trt nin tüm hd kanalları ve bazı kanallarda sinyal yok diyor.Uydu merkezi sistem olduğu için risk almak istemiyorum ben bu sorunu çözebilr miyim ? Çanağı sağ sola çevirerek?
6 yıl
Digitürk Play 3000 kbps Görüntü Kalitesi ?
Seneyi tam hatırlamıyorum ama 2010-2011 sezonu olması lazim Digiturk playde 3000 kbps goruntu kalitesine yakin mac yayın yapıyorlardı ki o zaman internet kalitesi ortadaydı simdi niye 1200 kbps ile yayın yapıyorlar ve son derbide yasanan rezalet de ortada ayıptır.Konuyu acmamin sebebi o yıllarda 3000 kbps kaliteyle izleyen var miydi ? Şimdi baskı yapsak kaliteyi arttıramazlar mi ?
7 yıl
Tv8'de Bu hafta Premier Lig Maçları
Cumartesi 17.00 de Liverpool-Wba ve Pazar günü 14.00 de M.United-Everton maclari Tv8 ekranlarında
7 yıl
Turksat 4A ertelenmesinin nedeni belli
Bana gore ertelenmenin sebebi belli digital platformlar. Dikkat ettiyseniz erteleme kararından sonra Digitürk'ün hd kanallarla ilgili reklamları her kanalda sık sık gösteriliyor amaç belli yeni üyelikler alma ve en son 15 ağustos deniliyor acaba Turksat 4A o tarihten itibaren mi devreye girecek ?
8 yıl
2-3 Haftaya Güncelleme gelecekmiş
Telefonun hafif ekran kirpisma sorunu nedeniyle telpa plaza garanti servisine goturmustum yeni yazilim atmalarina rağmen sorun yine devam edince oradaki yetkili bayan kesin olarak 3 haftaya yakin surede yeni güncelleme gelecek ve bu sorun düzeltilecek dedi mecburen bekleyeceğiz !
8 yıl
Güncellemeden sonra kırpışma sorunu devam ediyor
Güncelleme yaptıktan sonra ilk önce düzeldi yarım saat sonra tekrar video izlediğinde sorun tekrar etti kırpışma sorunu devam ediyor bende bunu nasıl düzeltebilirim.Acaba bir dosya açıldığı için mi tekrar devreye girdi yardım edin:(
8 yıl
Discovery Siyah Ekran Sorunu
Telefonumda oyun oynarken herhangi bir video izlerken(youtubea veya mxplayerden film izlerken) 1-2 saniyelik siyah ekran acilmis gibi oluyor hemen sonra kapaniyor yardim edin.Telefonu garantiye versem urun değişimi yaparlar mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.