Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
20 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
KAYIT SİLİP TEKRAR DGS HAKKIYLA KAYIT OLMA ACİL YARDIM !!!
Herkese merhabalar acil yardıma ihtiyacım var bir konuda.

Şuanda ben 2 yıllık myo dan mezun olduktan sonra dgs ile işletme bölümüne geçtim ve intibak dersleri alıyorum. Malum yarın sınav var ve ben muhasebe finansal yönetim vs derslerini yapamıyacağımı anladım ve uluslararası ilişkiler bölümüne geçmek istiyorum

Araştırmalarıma göre(malum aöf tel sistemi çökmüş durumda, büroyada gidecek durumda değildim) bölüm geçişi yapılamıyor sadece 1.sınıflar yatay geçiş hakkını kullanabiliyorlar. Ancak çoğu kişi kaydını sildirip daha sonra başka bölüme kayıt olduklarını söylemişler. Ben şimdi kayıt sildirdikten sonra başka bölüme sınavsız dgs yapabilirmyim teşekkürler...
8 yıl
Facebook Sayfaya Gönderi Atma
Beyler facebook ta açık bir sayfaya duvarına resim atıcam ancak attığım bu resim gruba üye olmayan arkadaşlarımın timeline larına düşer mi ? Yani sayfaya tıklamadan da ana sayfada gözükür mü gönderi olarak

Meraklanmayın açık saçık bişey atmıyorum
8 yıl
Fenerbahcenin gecen sene neden bu kadar iyi olduğunu anladım !
8 yıl
Mehmet Topalın Nesini Beğeniyorsunuz ?
Ya bu Mehmet topalı beğenen adamları anlayamıyorum beynime mavi ekran iniyor gördükçe.

- Arkadaşlar bu adam orta saha değil mi?
Evet orta saha.
-Neresinde oynuyor bu orta sahanın ?
ee göbeğinde işte !
-Peki bir orta saha ne yapar ?
Ne biliyim işte pas yapar top çalar şut çeker ileri geri koşar
-Çok beğendiğin o Mehmet topal ne yapıyor ?
Top çalıyor
-Başka?
eee kem küm..


Ciddi anlamda soruyorum bu adamın nesini beğeniyorsunuz? Pas yeteneği olarak Selçuk şahin kalibresinde hatta bana sorarsanız daha düşük olan bir orta saha. Pas atamayan orta sahamı olur beyler soruyorum size! Stoperlerimiz bile daha iyi pas atıyor oyun kuruyor bu adama göre. Top süremiyor. Şut çekemiyor . Çift ayak olarak geçiyor ama güçlü olan ayağı ile şut çektiğinde direk yere yığılıyor çünkü sakat ( Bu apayrı bir konu adam bildiğiniz sakat ) Arkasını dönene kadar mevsimler değişiyor. Oyun görüşü yok. Hız yok. Kafa atamaz. PAS ATAMIYOR

Bir tek yaptığı top çalmak atakları süpürmek birde bu adama alternatifi yok vs vs diyorsunuz. Gerçekten görmediğim bir özelliği varsa söyler misiniz beyler ?

Son olarak sakat dediğim ayağı o dizinden sakat işte bide bu adam.8 yıl
Fatih Terim'in Ego Patlaması
quote:

Fatih Terim'den şok sözler

Fatih Terim, Adana'da katıldığı bir seminerde önemli açıklamalarda bulundu. Terim, "Ağzıma küfür hiç yakışmıyor ama hak edenin üzerinde çok güzel duruyor” dedi.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, aldığı ücreti eleştirenlere tepki göstererek, "Muhasebeci mi kesildiniz başıma! Terbiyesizliğe, hadsizliğe gelemiyorum. Hangi başarıyı sayıyorsan ben varım" dedi.

Başarı için 3H formülü olduğunu dile getiren Terim, "Hiç pansumanı sevmem. Direkt ameliyat olmalı. Sorunu kökünden haledeceksin. Benim bir '3H' formülüm var; hazır, hızır ve huzur. Eğer bilgili ve yürekliyseniz hazırsınız demektir. Hazır olunca da Hızır gelir. Hızır da gelmişse o zaman huzura erişeceksiniz demektir" diye konuştu

Memleketi Adana'da "Liderlik" seminerine katılan Fatih Terim, özellikle aldığı ücreti eleştirmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Akşam Gazetesi'nden Soner Kan'ın haberine göre, Terim'in açıklamalarından satırbaşları şöyle:

Milli Takım'ın 3 maçtaki tablosu buysa ben eleştirilmeliyim. Hiç kimse değil, ben eleştirilmeliyim. Zaten kendimi çok sert eleştiriyorum. Ne oldu, muhasebeci mi kesildiniz başıma? Biz kimseye ne kadar aldığını soruyor muyuz? Hak edip etmediklerimizi ben hep tartışırım.

'Tabii ki bunlarla savaşacaksınız'

Eleştirinin de bir dozu, üslubu olmalı. Bizi daha iyiye götürüp, yanlışlarımızı gösterecek eleştiriler yapılmalı. Terbiyesizliğe, hadsizliğe gelemiyorum. Bir dakika; hangi başarıyı sayıyorsan ben varım. Yazık günah değil mi? Dolayısıyla bunlarla savaşacaksınız, yapacak başka bir şey yok. Kaybedince Fatih Terim, kazanınca hepimizin. Böyle bir şey var mı? Eğer 3 maçta 1 puan almışsak sorumluluğu zaten benim.

'Allah'a şükür zekamız da fena değil'

Tercihlerimin sonuçlarına katlanırım. Ancak kimin nereden geldiğini, ne gibi hesaplar içinde olduğunu bilecek kadar bu ülkede yaşadım. Allah'a şükür zekamız da eh fena değil, idare ediyoruz. E sizin bir de yüreğiniz olunca nasıl cevap vermeyeceksiniz? Ne dedik; 'Elinizden geleni ardına koymayın'. Peki böyle mi devam edeceğiz? Eleştiriye açığız, ancak bunda kasıt, ihanet, hainlik ve bir fırsat avcılığı varsa, fırsat avcılığı içinde nöbet bekler gibi bir durum varsa, bunu da asla kabullenmeyiz.

'Öfkeyle kaklarsam zararla oturmam'

Üsluplara dikkat edilmesi halinde, üzerinde sorumluluk olan insanların performansı da artar. Çünkü, üzerinde baskı olan insanlardan yüksek bir performans beklemek doğru değil. Güzel bir üslupla yapılacak her eleştiri, karşısındakini daha çok mutlu edip, performansını da artırır. Zaten zorluklar içindeyiz. Zorluk zaten benim hayat felsefem. Ama öfkeyle kalkarsam zararla oturmam.


'Gerekirse ayağa da kalkarım'

Zaten zor bizim işimiz. Herkes bize zarar vermeye çalışıyorsa gerektiği zaman kalkarsak, zarar vermeden oturmayız. 15-20 yıllık zaman diliminde tüm istatistikleri alaşağı ettik. Türk futbolu 1990'lı yıllardan bu yana çok ivme kazandı. Olmayacak işler yapıldı, devrimlere imza atıldı. O dönemde yapılanların tekrarlanması, 2015-2023 arası yeni bir hamle yapılması zorunluluğu var."

'Kitaptakini anlatmıyorum'


Fatih Terim liderlik konusundaki düşüncelerini şöyle anlattı:

"Liderlik kavramını anlatan çok sayıda kitap var. Bu kitaplarda liderin zeki ve karizmatik olacağı, şöyle olacağı böyle olacağı anlatılır. Bunda sorun yok. Ama ben, kitabı anlatmıyorum, aksine yaşadıklarımı anlatıyorum. Kendi kurallarımı, zorluklarla nasıl başa çıktığımı dile getiriyorum. Liderliği anlatmak çok havalı ama başınıza gelmedik hadiseleri yönetebilmek bence çok önemli."

'Hızır da gelir huzur da'

"İlginç anılarımı ve karşılaştığım zorlukları anlatan 1-2 kitap hazırlığım var. Bilgili ve yürekleyseniz, hazırsınız. Hazır olunca Hızır da gelir, huzur da."

Kendi hayat hikayesini kaleme aldığını, 1-2 kitap hazırlığı içinde olduğunu anlatan Terim, karşılaştıkları zorlukları, ilginç anıların yanı sıra başından geçenleri bu kitapta anlatacağını belirterek, hazırlıkların da devam ettiği bilgisini verdi. 'Lider'in ağır ve oturaklı olması gerektiğini belirten Terim, "O durur, etrafındakiler koşturup durur. Liderin kararları üzerinde konuşulmaz. Bu anlayışın çok daha ötesindeyim. Ben, değişimden yanayım" diye konuştu.

'Başarı için formülüm 3H'

Terim, şöyle devam etti:

"Hiç pansumanı sevmem. Direkt ameliyat olmalı. Sorunu kökünden haledeceksin. Benim bir '3H' formülüm var; hazır, Hızır ve huzur. Eğer bilgili ve yürekliyseniz hazırsınız demektir. Hazır olunca da Hızır gelir. Hızır da gelmişse o zaman huzura erişeceksiniz demektir. Hayatın her saniyesinin risklerle dolu olduğunu yaşayarak öğreniyorum. Bir maç kaybedip dayak yerken, 2 maç kazanınca farklı yerlerdesiniz."

'Karşılık vermekten çekinmem '

"Cevap verenler, bazılarının çok da hoşlarına gitmez. Yaşadığımız sürece sadece cevap değil, çok daha fazlasını vereceğiz. Ben hep risk aldım. Ancak, nerede çalışırsam çalışayım hep olaya 'aidiyet' duygusu ile yaklaştım. Başarının en önemli unsurlarından biri de bu; kendinizi ait hissetmek. Hissetmediğiniz hiçbir işte başarılı olamazsınız. Bu hayatın her safhasında böyle. Farklı olmaya ve fark yaratmaya çalışıyorum. Yoksa bir kravat takar, zaten farklı olurum. Ben yaptıklarımla farklı olmak istiyorum."

'Enkaz edebiyatı yapmam'

"Statükocu yaklaşım bu ülkede yeteri kadar her yerde var zaten. Olması gereken değişimler bizi başarıya götürebilir. Yoksa geride kalırız. Yaya ve arkada kalırız, şuan kaldığımız gibi. Genel olarak baktığımızda futboldan voleybola, sinemadan tiyatroya, ekonomiden siyasete kadar hep bir hamle içindeyiz. Hep daha iyi bir yere gitmeye çalışıyoruz. Yıllar içinde rötar ve hatalar da yaptık. Ancak 'enkaz edebiyatı'ndan hiç hoşlanmam. Tuğla üstüne tuğla koyandan Allah razı olsun."

'Rüyalarında göremezler'

"Bazılarının rüyalarında dahi ulaşamadığı hedefleri dile getirdik. Ve Allah'a şükür ki, bu hedeflere ulaştık. O yüzden risk almak, değişim yaratmak gerek. Bunları gerçekleştirmek de hiç kolay olmadı. Her şeye rağmen yılmadık, yıkılmadık. Hala devam ediyoruz. İki şey unutulmamalı; birincisi çalışma ekibine güvenmek, ikincisi de takdir etmek. Son yıllarda ülkemizde ciddi bir yıpranmışlık var. Bu nedenle güven ve itibar önemli."

'Hayal bazen bilgiden önemlidir'

"Olduğumuz yerde durmayıp, hayal etmekten de geri kalmayacağız. Hayal bazen bilgiden bile daha önemli. Ne yaptığınızdan çok, işi nasıl yaptığınız önemli. Başarı bizim için bir yolculuk, son nokta değil. Bu yolculukta da birçok nokta var ve o noktalara ulaşmak için ısrarla yola devam etmeliyiz. Yani yaptıklarımız ve ürettiklerimiz ortaya konulduğunda hiçbir zaman tatmin olmayıp, daha iyisini yapmaya devam edeceğiz."

'Rol modelim jackson'

Sportif anlamda Los Angeles Lakers Koç'u Phil Jackson'ı örnek aldığının altını çizen Fatih Terim, "Çok beğendiğim bir isim. Kendisini uzun bir süre takip ettim. Sözlerini, yaklaşımlarını çok beğeniyorum" dedi. Oyun içerisinde kazanma adına birçok değişiklik yapabildiğini ve kaybetmekten de asla korkmadığını belirten Terim, "Kaybederim, tebrik de ederim ama hiç korkmam. Bir daha, bir daha denerim" diye konuştu.

'Küfür hak edenin üzerinde çok güzel duruyor'

"Yüzümüz yere düşmeden, daima ileriye bakıp, dik durarak yolumuza devam ediyoruz. Ağzıma küfür hiç yakışmıyor ama hak edenin üzerinde çok güzel duruyor."

Nedenini ve sonuçlarını düşünmeden nasıl gerekiyorsa öyle davrandığını da belirten Fatih Terim, ilginç sözler etti: "Adana'nın yaşanılması müthiş, insanları da iklimi gibi sıcak kanlı. Bu şehir, Türkiye'de önemli insanları yetiştirmiş ve yetiştirmeye de devam edecek. Tohumu toprağa atıp sadece ondan meyve aldığınızı görmezsiniz. Yatırım yaptığınız her gencin, herhangi bir dalda da başarılı olduğunu görürsünüz. Tüm ailem burada. İyi ki Adana'da doğdum, iyi ki 7 yaşıma kadar birçok şeyi burada, bu kentte öğrenmişim.

'Adana'daki terbiye yolumu çizdi'

Yüzümüz yere düşmeden, daima ileriye bakıp, dik durarak yolumuza devam ediyoruz. Ailemden ve çocukluk yıllarımda Adana'dan aldığım terbiye ve dersler hayattaki yolumu çizmemi sağladı. Ağzıma küfür hiç yakışmıyor ama hak edenin üzerinde çok güzel duruyor. Zaman zaman hatlar da yaptık. 'Her zaman haklıyız' demedik ama ilke ve prensiplerimizden de hiç vazgeçmedik."

Akşam

http://www.fanatik.com.tr/2014/10/22/fatih-terimden-sok-sozler-391544EGOYA GEL HEY YAVRUM HEY SENİ MİLLİ TAKIMIN BAŞINA GETİRENİ DE AL GİT TERBİYESİZ
8 yıl
İSMAİL KARTAL: HADDİMİZİ BİLEREK OYNADIK !
HADDİMİZİ BİLEREK OYNADIK


Türk Telekom Arena’daki mücadelenin ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, ilk 45 dakikada kontrolü ellerinde tuttuklarını ifade eden Kartal, "İlk yarıda rakibimize net bir pozisyon vermedik. İkinci yarı Galatasaray hızlı başladı. Dengeyi bulduk sonra bir kırmızı kart gördük. Galatasaray’ın baskısı sürdü. 10 kişi kalmamıza rağmen zaman zaman dengeli oyun oldu. Kontrollü oynamaya çalıştık. Haddimizi bilerek oynamaya çalıştık. Sonuçta Galatasaray ile deplasmanda oynuyorsunuz" diye konuştu.

Rakip takımın baskısına bir yere kadar dayandıklarını ifade eden Fenerbahçe Teknik Direktörü, şöyle devam etti:
"Sneijder gibi usta bir ayağın vurduğu iki mükemmel şutla gol oldu. Buna rağmen bırakmadık ve bir gol attık. Galatasaray’ı tebrik ediyorum. Kendi oyuncularımı da tebrik ediyorum. 10 kişi kalmamıza rağmen iyi mücadele ettik ve maçı kazanabilirdik. Bu akşam kazanmayı bence hak eden taraf bizdik. 10 kişi kalmasaydık bu maç çok daha farklı olabilirdi. Ama futbolda böyle şeyler olabiliyor. Bir anlık kırmızı kart ve kontrolsüz girişlerle, bir takımın kaderiyle oynayabiliyorsunuz. Bu oyuncularımı verdikleri mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Her geçen gün gelişen bir takımız. Geliştiğimizi görebiliyorum. Şampiyonluk yolunda elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Sonuna kadar bu yarışı bırakmayacağız mücadele edeceğiz."


Yazıklar olsun.Böyle vasıfsız bir insana koca bir çınarın futbol takımı emanet ediliyor.Sanki şu maçları başka takımla başka statta oynadık...


8 yıl
TFF PASSOLİGİ KALDIRDI !
De Marke ‏@demarkesports 22 dk.22 dakika önce

TFF, Türkiye-Çek Cumhuriyeti maçında passolig yerine eski tip kağıt bilet kullanma kararı aldı.
8 yıl
İSMAİL KARTALIN YALANCI OLMASI
İsmail Kartal yanılıyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Akhisar Belediyespor maçının ardından yaptığı açıklamada takımın giderek daha iyiye gittiğini belirterek topla oynama, şut atma gibi istatistiklerin her maç yükseldiğini öne sürdü. Ayrıca Kartal, Moussa Sow için de bir parantez açarak Senegalli oyuncunun yükselen performansının kendisini mutlu ettiğini söyledi. Ancak rakamlar, Kartal'ı doğrulamıyor.

Fenerbahçe, Akhisar Belediyespor'a kaybetti; Sarı-Lacivertliler eleştiri yağmuruna tutuldu. Kanarya, Galatasaray'la oynadığı ve penaltılar sonucunda galip geldiği Süper Kupa finalinden bu yana, geçtiğimiz sezona kıyasla gol pozisyonu üretmekte büyük sorun yaşıyor. Şampiyon tamamladığı sezon Ersun Yanal yönetiminde 4 maçta 11 gol atıp 7 gol yiyen Fenerbahçe, bu sezon 4 haftada 4 gol attı ve ağlarında 4 gol gördü. Bu duruma rağmen Sarı-Lacivertliler'in teknik direktörü İsmail Kartal, dünkü maçın ardından yaptığı açıklamada takımın istatistiklerinin giderek yükseldiğini ve bu durumdan memnun olduğunu kaydetti.

Yükselen veri yok
Sarı-Lacivertliler'in istatistiklerine bakıldığında, Süper Kupa finalinden beri herhangi bir veride düzenli bir yükseliş olmadığı göze çarpıyor. Galatasaray'a karşı yüzde 60 topla oynama oranı yakalayan ve 7'si kaleyi bulan 17 şut atan Fenerbahçe'de bu veriler Karabükspor maçında geriledi. Evinde oynadığı ve 3-2 kazandığı Karabükspor maçında Sarı-Lacivertliler'in topla oynama oranı yüzde 56, attığı şut sayısı ise 7'si isabetli olmak üzere toplam 15. Golsüz tamamlanan Trabzonspor mücadelesinde topla oynama oranı yüzde 68. Ancak bu maçta Fenerbahçeli oyuncular yalnız 2'si isabetli 13 şut atabildi. Kanarya, sonraki hafta evinde Gaziantepspor'u 1-0 yendiği maçta yüzde 62 oranda topla oynadı, 4'ü isabetli, 24 şut attı. Son olarak Fenerbahçe açısından hüsranla biten Akhisar Belediyespor karşılaşmasında Sarı-Lacivertliler'in topla oynama oranı yüzde 57, bu maçta attığı toplam şut ise 7'si isabetli olmak üzere 12.

Moussa Sow'un performansı artmadı
Kartal'ın Akhisar Belediyespor maçından sonra yaptığı açıklamada dikkat çektiği bir nokta da Moussa Sow'un performansıydı. Genç teknik adam, verilere bakıldığında Sow'un giderek daha iyiye gittiğini iddia etti. Ancak Moussa Sow'un istatistiklerinde de, tıpkı diğer rakamlarda olduğu gibi sabit bir artış yok. Galatasaray maçında 116 dakika sahada kalan Senegalli golcü maç boyunca rakip kaleye 3'ü isabetli 4 şut gönderdi. Karabükspor'a karşı 87 dakika mücadele eden Sow, 2 şut attı, tek isabetli şutunda golü buldu. Trabzonspor deplasmanında 69 dakika boyunca forma giyen Sow, bu karşılaşmada kaleye şut göndermedi. Yıldız oyuncu Gaziantepspor maçında 83 dakika oynadı, kaleyi bulmayan 2 şut denedi. Dünkü Akhisar maçında ise Sow'un 1 isabetli şutu var.

İsmail Kartal'ın söylediklerinin aksini gösteren verilerin tamamı şöyle:

Fenerbahçe 3-2 Galatasaray

Topla oynama: %60-%40

İsabetli şut: 7

İsabetsiz şut: 10

Korner: 12

Ofsayt: 3

Faul: 17

Sarı kart: 3

Moussa Sow: 116 dakika 3 isabetli şut, 1 isabetsiz şut


Fenerbahçe 3-2 Karabükspor

Topla oynama: %56-%44

İsabetli şut: 7

İsabetsiz şut: 8

Korner: 8

Ofsayt: 2

Faul: 9

Sarı Kart: 2

Moussa Sow: 87 dakika 1 isabetli (gol), 1 isabetsiz şut


Trabzonspor 0-0 Fenerbahçe

Topla oynama: %32-%68

İsabetli şut: 2

İsabetsiz şut: 11

Korner: 3

Ofsayt: 0

Faul: 19

Sarı kart: 2

Moussa Sow: 69 dakika 0 şut


Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor
Topla oynama: %62-%38

İsabetli şut: 4

İsabetsiz şut: 20

Korner: 9

Ofsayt: 1

Faul: 7

Sarı kart: 3

Moussa Sow: 83 dakika, 2 isabetsiz şut


Akhisar Belediyespor 2-0 Fenerbahçe

Topla oynama: %43-%57

İsabetli şut: 7

İsabetsiz şut: 5

Korner: 5

Ofsayt: 3

Faul: 18

Sarı kart: 3

Moussa Sow: 90 dakika, 1 isabetli şut

Gökay Akgün / Fanatik.com.tr---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evet beyler sonunda yalan söyleyen bir hocamız oldu.Koskaca Fenerbahçe nin başına geçen çok iyi teknisyen ! hocamız olan ismail kartal arka kısmından uyduruğu istatiklerle yalan atıyor.Ersun yanalın ahınızı aldınız ahını bu seneyi es geçin beyler basketbola yönelin hem daha zevkli hem passolig yok
8 yıl
Emmanuel Emenike Den AÇIKLAMA !
Emmanuel Emenike: "Her zaman Fenerbahçe için çalışan bir futbolcuyum"

Fenerbahçemizin başarılı oyuncusu Emmanuel Emenike, dün akşam Gaziantepspor ile oynadığımız karşılaşmanın ikinci yarısında saha içinde yaşananlara ilişkin Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Dün akşam saha içinde yaşananların anlık olduğunun altını çizen Emmanuel Emenike, her zaman Fenerbahçe için çalışan bir futbolcu olduğunu da söyledi.

Emenike, saha içinde yaşananlara ilişkin şu şekilde konuştu:
“Öncelikle dün akşam yaşadığımız o şey, tamamen duyguların birikmesinden ve duyguların patlamasından oluşan bir an idi. Bu nedenle böyle bir an yaşandı diyebilirim. İlk yarı boyunca Fenerbahçe’nin başarısı için, Fenerbahçe adına bir gol kaydedebilmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya ve en iyi performansımı sahaya koymaya çalıştım. Ancak istediğim golü kaydedemedim. Bu nedenle içinde biriken duygulardan dolayı böyle bir an ortaya çıktı. Gol atmayı denedim ama olmadı, çünkü karşımızda sıkı savunma yapan bir Gaziantepspor takımı vardı. Bu nedenle gol atmak zor oldu diyebilirim. Sahada yaşanan tamamen bundan ibaretti. Ben her zaman Fenerbahçe için en iyisini vermeye çalışan bir futbolcuyum. Ben, Fenerbahçe’nin son yıllarda yaşadıklarının da farkında olan bir oyuncuyum. Takımın başarısını en çok isteyen oyunculardan biriyim. Bu nedenle dün yaşananlardan dolayı tüm Fenerbahçe taraftarlarından özür diliyorum. Onları böyle bir olay ile karşı karşıya bıraktığım için özür dilerim. Bu şekilde sahada davranmamam gerekiyordu. Fenerbahçe’yi çok seven bir oyuncu olarak böyle davranmamam gerekiyordu. Dediğim gibi tamamen duyguların birikmesinden ortaya çıkan bir şeydi. Hiçbir şekilde kasıtlı veya gerginlikten dolayı oluşan bir hareket değildi. Fenerbahçe’nin başarılı olması gerektiğinin baskısından ve maçın atmosferinden böyle bir an yaşandı. Hiçbir şekilde bir gerginlik söz konusu olmadı ve benim için sahada kaldı. Ben, tekrardan taraftarlarımızdan özür diliyorum.”

Süper Lig’in 4.haftasında Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile oynayacağımız karşılaşmaya ilişkinse, “Çok önemli bir karşılaşma daha bizi bekliyor. Önümüzdeki hafta Akhisar deplasmanına gideceğiz. Benim düşüncem, Trabzonspor karşısında yaptığımız gibi oyunu rakip sahaya yığmamız gerekiyor. Sahaya da bu mantalite ile çıkarsak ve kafamızda her zaman 3 puan düşüncesi olursa sahadan galibiyetle ayrılarak 3 puanı alacağımıza inanıyorum” açıklamasında bulundu.

8 yıl
MAÇ NİYE SALI SAAT 18:00 DA !
Niye insanların iş saatine biraz uygun şekilde ayarlanmadı bu saat.Tamam izlanda maçı varda 21.45 de 19:00 a neden konmadı maç çalışıyorum ve yetişemicem

Eminimki benim gibi bir çok insan vardır
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle