Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
18 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Alçı Üzerine İç Cephe Boyası

Merhabalar. Evimin duvarında tahribat olduğu için yaklaşık 1 metrekare bölüme alçı sıvama ve ardından boyama yapacağım. Duvar normalde alçı duvar. Alçı sıva yapıldıktan sonra üzerine boya tutması için astar atmak gerekli mi. Astar atmadan da yeni uygulayacağız boya alçıya tutar mı.

3 yıl
HEPSİBURADA DAN ALDIĞIM TELEFONDA İMEİ SORUNU
Arkadaşlar 4 ay önce hepsiburada dan almış olduğum red mi 5 plus cihaz hakkında tereddütüm var. Bana 2 defa ''imei numaranız kayıt dışı telefonunuz kapanacaktır'' uyarı mesajı geldi. bugün de üçüncü mesaj geldi. telefondan *#06# yaptığımda görünen imei numarasını e devletten sorguladığımda bu imei numarasının kayıtlı olduğu gözüküyor. Ama telefonun ayarlar menüsünden ''telefon hakkında > dahili depolama alanı > telefon bilgileri'' kısmına girdiğimde ise karşıma çıkan imei numarası *#06# ile sorguladığım imei numarasından farklı, ve bu imei numarası bana telefonunuz kapanacak uyarı mesajı olarak gelen imei numarası ile aynı. Bu durumda ne yapmalıyım. şimdi cihazın asıl imei numarası hangisi oluyor. telefonum kapanabilir mi. telefonun faturası da var. hepsiburada gibi bir sitede kayıtdışı imei sıkıntısı olabiliyor mu. nasıl bir yol izlemeliyim. sizlerden görüş ve öneri bekliyorum.
3 yıl
HB dan Aldığım Ürün Kayıtdışı İMEİ Uyarısı
Merhabalar. Birkaç gün önce hepsiburada dan aldığım xiaomi red mi 5 plus telefonuma ''**** imei numaranız kayıt dışıdır 90 gün içinde cihazınız kapatılacaktır'' şeklinde mesaj aldım. Yalnız bana uyarı şeklinde gelen imei numarası 14 haneli yani 1 hane eksik. Bu numaranın sonuna herhangi bir rakam ekleyip (0 dan 9 a) e devletten sorgulattığımda red mi 5 plus a ait kayıtdışı cihaz gözükmekte. Fakat telefonumdan imei numarasını sorgulattığımda (*#06# den) ki bu numara faturanın üzerindeki numarayla aynı ve bana uyarı mesajı olarak gelen numaradan farklı, xiaomi red mi 5 plus a ait ithal yoluyla kayıtlı cihaz olarak görünüyor. Telefonun faturası HB siparişlerim sayfasında, ve garanti belgesi elimde mevcut. Hepsiburada gibi bir siteden sahte imei sorunu yaşanılabileceğini hiç sanmıyordum açıkçası. Hepsiburadaya konuyla alakalı sorun yazısı gönderdim. Bu durumda ne yapmalıyım sizlerden görüş bekliyorum.
4 yıl
BU HGS ÇALIŞIR MI
Arkadaşlar aracımın ön camına yapıştırdığım hgs etiketi zamanla resimde görüldüğü gibi iyice pörsümüş durumda. Geçişlerde sıkıntı çıkarır mı çalışır mı bu meret

5 yıl
BİJON KIRILMASI
Dün aracımın kışlık lastiğini taktırayım dedim. herifin önüne lastikleri koyarken '' bak bunlar önler, bunlar da arkalar'' diye de belirttim. hepsini birbirine katmış. sol arkayı sağ öne takmış... neyse de bir de lastiği takarken komprosörlü tabancayı kullanıyor. bijonun birini sıkarken kırdı, elimize verdi. normalde sökerken tabanca neyse de sıkarken manuel elle çevirmeli bijon anahrı kullanması gerekmiyormuydu. yanlış mıyım arkadaşlar? geçen sene de aynı lastikçi yine takarken bijonumun birini kırmıştı.
5 yıl
ŞU İŞARET NE ANLAMA GELİYOR
Sabah ilk çalıştırmada göstergede belirli bir süre sonra sönüyor. Bu neyin işareti
5 yıl
Proje isim önerisi
Arkadaşlar gençlerimizle İstanbul - Çanakkale gezisi düzenliyoruz. Proje isim önerileriniz var mı
5 yıl
FAR SARARMASI HAKKINDA
Merhaba arkadaşlar. Otomobilimin far sararması mevcut. Önümüzdeki ay Gaziantepten geçeceğim. Burada sadece far işiyle ilgilenen ustalar varmış. Antepi pek bilmem ama navigasyonla bulabilirim. Antepte bildiğiniz önerdiğiniz usta varmı.
5 yıl
TRAFİK CEZASI İPTALİ HAKKINDA
Merhabalar. Geçtiğimiz Ağustos ayında ordu da art arda 3 defa radar cezası yemiştim. İlkini ödeyip diğer ikisi hakkında iptal davası açtım, birini kazanıp diğerini kaybetmişim. Sorum şu: e devlet üzerinden bir tane yargılama gideri adı altında 30 liralık bir vergi borcu gözüktü. Bu kaybettiğim davanın borcudur deyip ödedim. Sonra baktım ki bir 30 liralık borç daha çıkmış. Yahu tamam da kazandığım davanın sonucunda yargılama giderlerinin de karşı tarafa yüklenmesi gereği yazıyordu. Bu nasıl bir saçmalık. Bir bilgisi olan var mı. Ayrıca ben bu borcu sadece e devlet üzerinden öğrenebiliyorum. Yani e devleti olmayan gariban bi sarı çizmeli mehmet ağa olsam bu borç adresime tebliğ edilmiyor, e o zaman durmadan faiz üstüne faiz binecek. Böyle iğrenç bir durumdayız işte.
5 yıl
KAMYONCULAR 3. KÖPRÜYÜ KULLANMIYORLAR.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle