Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
15 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
239 (Bu ay: 8)
Gönderiler Hakkında
5 gün
ApRa Ping Tester - 2023 Yayında!

Öncelikle bu program nedir?

 • Programa eklenmiş (Oyun, DNS, gibi) sunuculara ping atarak bu değerleri size gösterir ve o sunucularda kaç ping aldığınızı görebilirsiniz.
 • Oyunlarda oyunu kurmadan veya anlık test yapmak adına kullanabilirsiniz.


Zararlı yazılım veya veri toplama gibi şeyler mevcut mu?

 • Program açık kaynak üzerinden geliştirilmiştir ve istenilmesi durumunda kodlar kontrol edilebilir, ek olarak bir veri tutması çekme durumu söz konusu değildir.


Kullanım

 • İsterseniz .exe üzerinden arayüzden başlatabilirsiniz, isterseniz CMD komutları ile çalıştırabilirsiniz.
 • Tracert testleri, bulunduğu dosyaya not defteri oluşturup kendi otomatik kayıt etmektedir.


İndirme Linki:Virüs Total: 


4 tane False-Positive mevcuttur.


ApRa Ping Tester - 2023 Yayında!
11 ay
Metaverse BugiX Projesi | Nasıl Katılınır? | Detaylar

Proje Buğra Sukas'a aittir. Twitter ve Youtube üzerinden ağırlıklı olarak kripto ile ilgili yayınlar yapmaktadır kendisi. Bir Türk projesi olduğu uzak kalabilirsiniz fakat şöyle bir durum var ilk aşamada sizden para yatırmanızı vs. istenmiyor. Çok fazla bir detay verilmedi ilk aşamada gelişmeler oldukça eklemeye çalışacağım.


Nasıl katılacaksınız?

Projeye katılmak için bir e-posta ve şifre yeterli oluyor. Sadece e-postayı onaylamanız gerekiyor.


İlk dağıtım 1 Haziran'da getirdiğiniz referanslara göre olacak arkadaşlar. Ne kadar çok kişi getirdiyseniz o kadar pay alacaksınız. Ek olarak benim veya başka birinin ref. linkiyle kayıt olduğunuzda 1 BugiX kazanacağız. Yani ref. kodu ile gelmek herkes için avantajlı.


Proje kötü gider, iyi gider fakat şu an kaybedecek pek bir şeyiniz yok, bir tohum atıp geçebilirsiniz. Başlangıç için sizden bir şey istenmiyor.


Kendi linkimi de aşağıda bırakıyorum isteyen arkadaşlar bu kayıt linkiyle de başlayabilir.

Ref.'siz link:


Daha fazla detay ve bilgi için bu videoyu izleyebilirsiniz.

Buğra Sukasyoutube
👉 BugiX Link : https://army.bugix.com/in/bugrasukas 👉 İngilizce Kanal : https://www.youtube.com/channel/UCITnck_lBeSe0q2F2oKOs2g 🔔 SUKAS CLIPS https://www.youtube.com/c/sukasclips 🔑 https://www.youtube.com/channel/UCVSh4k-Xqp4F8NBbq4qLDbg/join ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔊 SCAM HESAPLAR MEVCUT INANMAYIN DOSTLAR. TEK TELEGRAM HESABIM BU : 👉 https://t.me/realbugrasukas 💯 Özel Ayrıcalıklara Sahip Olup Megalodon Ailesine Katıl ❗️❗️ 🤑 Yatırımcı Paketi https://www.megalodonturkiye.com/yatirimcipaketi Merhaba Bu videoda BugiX'den bahsedeceğim ve sistemin nasıl çalıştığını anlatacağım. Bitcoin son durumuna ve Genel piyasalara bakacağız. İzlediğiniz için teşekkür ederim.. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🚀 KATIL BUTONU GÖREMEYENLER AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYABİLİR. 👉 https://www.youtube.com/channel/UCVSh4k-Xqp4F8NBbq4qLDbg/join 🔥🔥🔥🔥 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🤑 Kullandığım Megalodon 2.0 https://www.megalodonturkiye.com/indikator 🚀 Başarılı Al Sat Yap Kursu https://www.megalodonturkiye.com/alsat Bitcoin ve altcoin analizlerine devam. 🔔 İngilizce Videolar: https://www.youtube.com/channel/UCITnck_lBeSe0q2F2oKOs2g 🔔 SUKAS CLIPS https://www.youtube.com/c/sukasclips 🤵 1&1 Danışmanlık: https://www.megalodonturkiye.com/danis 🎩Şapka: https://sapka.megalodonturkiye.com/ 🔥 Komisyon indirimli Binance Üye Ol: https://binance.megalodonturkiye.com 💰 FTX Üye Ol: https://ftx.com/#a=bugrasukas 💰 gate.io Üye Ol: https://www.gate.io/signup/5906006 🔊 Discord Grubuna Katıl: https://discord.gg/jhWTAxfvR9 👀 BEDAVA EGITIMLER ICIN INSTAGRAM VEYA TWITTER PROFILI ZİYARET ET. 📷 Instagram: https://www.instagram.com/bugrasukas 🐦 Twitter: https://www.twitter.com/bugrasukas 🛎 Tiktok: https://tiktok.com/@bugrasukas ⚠️ Bu kanalda yer alan yatırım bilgi, ve yorumlar yatırım danışmanlığı ve tavsiyesi kapsamında ⚠️ değildir. 00:00 Giriş 00:46 BugiX 25:06 Bitcoin 26:55 Son ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #kriptopara
https://www.youtube.com/watch?v=MmzCWwlklFc&feature=youtu.be
BugiX Türkiyeyoutube
🔔🔔🔔🔔BugiX Link : https://army.bugix.com/in/bugrasukas🔔🔔🔔🔔🔔 🤑 AŞAĞIDAKİ LİNK ÜZERİNDEN PERDE ARKASI YAYINLARINA KATILABİLİRSİNİZ. 👉 https://www.youtube.com/channel/UCVSh4k-Xqp4F8NBbq4qLDbg ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🤑 Bugra Sukas Kanalıma Aşağıdaki link üzerinden abone olabilirsiniz. 👉https://www.youtube.com/channel/UCVSh4k-Xqp4F8NBbq4qLDbg ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🤑 Bitcoin ve altcoin analizlerine devam. 🔔🔔🔔 İngilizce Videolar: https://www.youtube.com/channel/UCITnck_lBeSe0q2F2oKOs2g 🔔🔔🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔊Discord Grubuna Katıl: https://discord.gg/S4NPchwD -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 📷 Instagram: https://www.instagram.com/bugrasukas 🐦 Twitter: https://www.twitter.com/bugrasukas 🛎 Tiktok: https://tiktok.com/@bugrasukas -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👀 BEDAVA EGITIMLER ICIN INSTAGRAM VEYA TWITTER PROFILI ZİYARET ET. ✅ Al sat yapmanın sırları bedava videoları için iletişime geç: https://www.instagram.com/bugrasukas/ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 🔥 Komisyon indirimli Binance Üye Ol: https://binance.megalodonturkiye.com 💰 FTX Üye Ol: https://ftx.com/#a=bugrasukas 💰 gate.io Üye Ol: https://www.gate.io/signup/5906006 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚠️ Bu kanalda yer alan yatırım bilgi, ve yorumlar yatırım danışmanlığı ve tavsiyesi kapsamında değildir! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #Bitcoin #kriptopara #altcoin #kriptohaber #kriptoparalar #kriptofuture #nft #dolartl
https://www.youtube.com/watch?v=Jy4yQi-uvx0&feature=youtu.be
geçen yıl
ApRa Ping Tester v3

Hepinize merhabalar, daha önce 2-3 versiyonunu çıkardığım programın v3'nü sizinle paylaşıyorum. Program tamamiyle ücretsizdir.


Öncelikle bu program nedir?

 • ​​​​​Programa eklenmiş (Oyun, DNS, gibi) sunuculara ping atarak bu değerleri size gösterir ve o sunucularda kaç ping aldığınızı görebilirsiniz.
 • Oyunlarda oyunu kurmadan veya anlık test yapmak adına kullanabilirsiniz.

Zararlı yazılım veya veri toplama gibi şeyler mevcut mu?

 • Program açık kaynak üzerinden geliştirilmiştir ve istenilmesi durumunda kodlar kontrol edilebilir, ek olarak bir veri tutması çekme durumu söz konusu değildir.

Kullanım

 • Programı kullanmak adına WPF tabanlı olduğu için .NET 6.0 sisteminize kurulu olması gerekiyor. Aksi taktirde uygulama çalışmayacaktır fakat .bat dosyaları üzerinden bu değerlere ulaşabilirsiniz.
 • Run desktop apps - kurmanız yeterlidir.
 • https://dotnet.microsoft.com/en-us/download/dotnet/6.0/runtime

İndirme Linki:

Virüs Total:

 1. False-Positive

Github

https://github.com/1ApRa/Ping-TesterApRa Ping Tester v3


ApRa Ping Tester v3


ApRa Ping Tester v3
2 yıl
Sistem Analiz Yazılımı - Gözcü

Projenin kısmen grafik ve reklam işlerine bakıyorum, daha fazla dönüş alabilmek adına konuyu bu forumda da oluşturmaya karar verdik. Dönüşlerinizi program üzerinden veya buradan yazabilirsiniz.


Sistem Analiz Yazılımı - Gözcü
Sistem Analiz Yazılımı - Gözcü
Sistem Analiz Yazılımı - Gözcü
Sistem Analiz Yazılımı - Gözcü
Sistem Analiz Yazılımı - Gözcü

İndirme Linki: 

https://www.mediafire.com/file/x7a8b1pedp6p40p/TS_G%25C3%25B6zc%25C3%25BC_3.5.rar/file


Virüs-Total Sonuçları: 

https://www.virustotal.com/gui/file/72da690e0cbfb0b7969b8e95c406bf54240b9d048920711bd0a3f32b53d5bcbd/detection

4 yıl
[ALINIK] Youtube Hesap
Merhabalar, Elinizde kullandığınız veya kullanmadığınız para kazanması açık ve telif yememiş Youtube hesaplarınızı alabilirim. Hesabınızın durumuna göre 500 ile 1000 TL arası bütçemiz var.
4 yıl
Vega+72lwl Karus Okçu+614 Saat Gold Pre.+246Cash+ Return hesap
72LvL Karus Okçu / CZ Shell görevleri hariç görevler yapılmıştır.
614 Saat Gold Pre. mevcut
246Cash Vardır bilgileri rahatlıkla değiştirebilirsiniz aldıktan sonra.
Xp kanat vardır ve xp peri. L'de oyunun ön kayıt periside mevcut.
İsteyen olursa gelen promo kodunuda verebilirim.

SATILMIŞTIR.

Vega+72lwl Karus Okçu+614 Saat Gold Pre.+246Cash+ Return hesap
4 yıl
Türk Telekom AKN'siz İnternet Paketlerinde İndirime Gitti
Türkiye'nin en çok kullanılan internet sağlayıcılarından Türk Telekom, internet paketlerinde indirim yaptı.
Geçtiğimiz hafta içerisinde Superonline'ın AKK'siz (Adil Kullanım Koşulları olmaksızın) yeni paketlerini ve bu paketlere ait yeni fiyatlarını duyurmasının ardından Türk Telekom cephesinden de benzer nitelikte bir uygulama geldi. AKN'siz (Adil Kullanım Noktasız) internet paketi fiyatlarını açıklamasının ardından Türk Telekom, internet fiyatlarında indirime gitti.

Türk Telekom AKN'siz İnternet Paketlerinde İndirime Gitti

AKN'siz tarifelerinde bulunan 50Mbps, 35Mbps ve 24Mbps hızlarının dışında yine AKN'siz 16Mpbs, 12Mbps ve 6Mbps hızlarını da artık kullanıcılarına sunan Türk Telekom, hızlar için:

16Mpbs 89.90TL
12Mbps 84.90TL
6Mbps 69.90TL fiyatlarını belirlemiş durumda.

ibernet/Hipernet Full Limitsiz kampanyası kapsamında bulunan 8Mbps internet hızı seçeneğindeki 79.90TL fiyat etiketinde değişikliğe gitmeyen Türk Telekom, 59.90TL fiyatıyla 4Mbps internet hızı sunduğu paketini ise kaldırmış gibi gözüküyor. Diğer internet sağlayıcılarının da yeni AKN'siz internet paketi fiyatlarını en yakın zamanda duyurmasını bekliyoruz. Geçen fiyatlara göre daha uygun fiyatlarla karşımıza çıksalar da güncellenen tarife ücretlerinin de tepki çekmeye devam etmesi bekleniyor.

Kaynak:
https://www.webtekno.com/turk-telekom-akn-siz-internet-paketlerinde-indirime-gitti-h60079.html
https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/turk-telekom-internet-zammini-bir-miktar-geri-cekti-2909877/
4 yıl
Süperonline Limitsiz ADSL & VDSL Fiyatları Açıklandı !
Kocaman bir hayal kırıklığı..

Limitsiz ADSL Kampanyası

Süperonline Limitsiz ADSL & VDSL Fiyatları Açıklandı !

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Süperonline Limitsiz ADSL & VDSL Fiyatları Açıklandı !

Limitsiz VDSL Kampanyası

Süperonline Limitsiz ADSL & VDSL Fiyatları Açıklandı !

Limitsiz Yalın VDSL Kampanyası

Süperonline Limitsiz ADSL & VDSL Fiyatları Açıklandı !

ADSL Esnek Paketler Kampanyası

Süperonline Limitsiz ADSL & VDSL Fiyatları Açıklandı !

Yalın ADSL Esnek Paketler Kampanyası

Süperonline Limitsiz ADSL & VDSL Fiyatları Açıklandı !

https://www.superonline.net/kampanyalar

Adresinden fiyatlara ulaşabilirsiniz.
4 yıl
Türkiyedeki 2.El Alıcılar
Anlamıyorum ne kadar değişik ilginç insanlarımız var, size de denk geliyor mu böyleleri merak ediyorum.Fiyat belli ne durumda olduğu belli satıcılarla dalga geçer gibi konuşanlara diyecek bir şeyler bulamıyorum artık bu kaçıncı.

Türkiyedeki 2.El Alıcılar
EDİT:
Gün geçmiyorki yeni birisi çıksın, yaşı ufak belli 2sine 300 olur diyorum, 280 olmaz diyince küfür edip engelliyor ulan elime geçsen tek tokatlık canın var, Allahım :(

Türkiyedeki 2.El Alıcılar

Edit 2: Engeli kaldırıp 300'e okey diyor, oldu canım
Türkiyedeki 2.El Alıcılar
4 yıl
Modem Hat Değerleri Nedir (Ne Kadar Hız Alırım)
Modem arayüzünden hat değerleriniz nasıl, ne kadar hız alabilirim gibi kendinizce yorumlar yapmanızı sağlayabilirsiniz.

SNR Margin, kabaca size gelen sinyalin kalitesi diyebiliriz. Bunu bazen Noise Margin veya Gürültü Payı olarak modemlerin arayüzünde görebilirsiniz. SNR (Signal to Noise Raito) Asıl data sinyalinin kablodaki istenmeyen sinyallere (gürültü) oranıdır.

Telekom ile bizim aramızda kablo üzerinde data sinyali gelirken, kablo üzerinde dış etkenler nedeniyle oluşmuş diğer sinyallerden (gürültü) etkilenir. Bu etkilenme ne kazar az ise veya data sinyalinin gürültüye oranı ne kadar fazla ise sinyal o kadar kaliteli gelebiliyor demektir. Bu ne kadar fazla ise o kadar iyidir.

Modemlerin arayüzünde ise genelde SNR Margin değeri olur ("Receive Margin", "SNR", "Noise") ki bu da data sinyalinin bozulmaya başlamadan önceki tampon alanı belirtir, sonuç itibariyle bu değerin büyük olması bizim için iyidir.

6db (desibel) ve altında modemininiz hiç buluşmaz. Dolayısı ile adsl'i kullanamazsınız.

7dB-10dB arası idare eder ancak gün içinde hatta oynamalar olursa tolere etmeyecektir (DSL sönüp hattan düşme ihtimali var)
11dB-20dB İyi
20dB-28dB Çok iyi
29dB ve üstü ise mükemmel kabul edilir.


Kısacası 12db altında SNR değeri ciddi problem demek ve buna yapılabilecek fazla bir şey yok. Binanın girişinden (Telekom kablosunun binaya girdiği noktadan itibaren) kablonuzu kontrol etmek, yenilemek (cat5 kablo ile) fayda sağlayabilir.

SNR'yi düşüren bir çok etken vardır, santralden bize kadar gelen kablo üzerine etki eden elektrik motorları, yüksek gerilim hatları, aynı kablo demetinde bulunan başka adsl ve diğer data hatları vs. vs. Biz telekom kablosuna zaten müdahale edemeyiz, ama binanın girişindeki telekom kutusundan itibaren biz sorumluyuz ve bir şeyler yapabiliriz. Öncelikle bu kutunun temiz bir şekilde olması, karmakarışık kablolar yerine alttaki gibi olması tercih edilir.

Evimizde ise paralel çekilmiş telefonlar ve fax cihazları, telefon prizinin temiz olmaması ve özellikle de ADSL splitter'ın kalitesiz veya bozuk olması SNR'yi etkileyebilir. En temiz yöntem evde telefon prizinden direkt modeme giriş yapıp (arada hiç bir şey olmadan, splitter dahi olmadan) SNR değerine bakmak ve SNR yükseliyorsa yani gelişme varsa, probleme yol açan paralel bağlantıyı, ek kabloları vs düzeltmek olmalıdır.(Mümkünse eve giren ilk kabloya bağlamak)

Attenuation veya zayıflama ise, ADSL sinyalinin telekom santralinden çıktıktan sonra bakır kablonun uzunluğuna ve kalitesine bağlı olarak zayıflamasını gösterir. Eviniz telekom santraline ne kadar uzaksa zayıflama artar ve alabileceğiniz maksimum hız düşer. Zayıflama yani Attenuation değerinin düşük olması bizim için iyidir.

20dB ve altı mükemmel
20dB-30dB iyi
30dB-40dB idare eder
40dB-50dB eh işte
50dB-60dB zayıf, bağlantı sorunları olabilir
60dB ve üstü bağlanamama ihtimaliniz çok yüksek
.

Unutmamanız gereken şey, yüksek hızda bir bağlantı için attenuation ve SNR değerlerinin ikisinin de iyi olması gerektiğidir.

Tabii ki bu yazılanlar hep sizin ev ile telekom santrali arasındaki bağlantı hızıdır. Oysa sizin "internet hızı" diye değerlendireceğiniz hız daha bir çok değişkene bağlıdır. Telekomun iç şebekesi, bağlandığınız web sunucunun hızı gibi bir çok etken bulunmaktadır.


Burdaki konuyu biraz daha toparladım.

Kendi modemim üzerinden kısaca anlatım;
Modem Hat Değerleri Nedir (Ne Kadar Hız Alırım)

Bölgedeki hız durumu için, ttnet, süperonline, turnet gibi iss'lerin altyapı sorgulamasını kullabilirsiniz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle