MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
B

Teğmen
09 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
222 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen hafta
Focus da vergi dilimine girdi

En boş modeli 286.100 liradan başlayan fiyatlarla...

B
geçen hafta
Lenovo Legion 5 hakkında

https://www.walmart.com/blocked?url=L2lwL0xlbm92by1MZWdpb24tNS0xNS02LUdhbWluZy1MYXB0b3AtMTQ0SHotQU1ELVJ5emVuLTctNDgwMEgtMTZHQi1SQU0tNTEyR0ItU1NELVJUWC0yMDYwLTZHQi1QaGFudG9tLUJsYWNrLTctNDgwMEgtT2N0YS1jb3JlLU5WSURJQS1HZUZvcmNlLUluLXBsYW5lLVN3LzUwMjg5MTEyNw==&uuid=576f0c30-af97-11eb-ae7c-11a6bfcab9f2&vid=&g=a

Kendilerini yurtdışından getirmeyi planlıyorum. Uzun yıllar sıkıntı çıkarmayacak bir makine arayışındayım. Sizce bu bilgisayar yeterli mi ? Bu modelin kronik arızası falan var mı ? Kullanan veya kullanmış arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

B
5 ay
Covidli kişiler biribirinin hastalığını arttırabilir mi ?

Soruyu hemen açıklayım. Virüse fazla maruz kalma az maruz kalma gibi şeyler duymuştum. Annemle babamın pozitif çıkması ile aklıam şöyle bir soru geldi. İkisinin de aynı odada birlikte durması birbirilerine etki ederler mi ? Ayrıca abimle biz de onların yanında kalıyoruz, büyük ihtimal biz de geçiricez bu illeti. Pozitif çıksak bile onlardan uzak mı durmamız gerekiyor ?

B
6 ay
4800h 1660ti vs 10750H 2060

Amerikadan bir laptop alacağım. Bu iki konfigürasyon arasında kaldım. 2060lı olan yaklaşık 150 dolar daha pahalı. Aradaki fiyat farkına değer mi sizce ?

B
6 ay
Yurt dışından lapton önerisi ??

Güncel oyunlarda sıkıntı çıkarmayacak fiyatı da çok uçuk olmayacak şekilde bir öneri bulunabilir misiniz ?

B
7 ay
Para biriktirip bir şey alamamak

Üniversite öğrencisiyim. Eskiden aileme yük olmamak için bana yemek yemem için verilen harçlıkları biriktirip kendime o dönemin kaliteli telefonlarını alabiliyordum. İlk biriktirdiğim parayla nokia 5800 almıştım mesela. O dönem için gayet kaliteli telefondu. Daha sonra o telefonun yetmeyeceğini anlayıp biriktirip iphone 7 almıştım kendime. Bunları tamamen paramı biriktrip almıştım. Şimdi de üniversiteye geçtiğim için bir bilgisayar lazımdı. Kenarda 3-5 bir şey vardı. Biraz daha biriktirip alırım derken alacağım bilgisayar deli gibi zamlandı. Durmak da bilmiyor. Matebook d15 alırım dedim 4000 liralardayken şimdi kendileri 6000i geçmiş durumda. Ben o paraları biriktirirken kim bilir daha kaç bin olacak. Şimdi para biriktirmek o kadar saçma geliyor ki. Çek krediyi borca gir ne alacaksan al diyorum içimden. Çünkü diğer türlü hiçbir şeyim olmayacak.

B
7 ay
Ipad şarj adaptörü hakkında

İpad air 3 kullanıyorum ve için görece büyük bir adaptör çıkıyor. Sanki hızlı şarj adaptörü gibi gözükse de aslında 10W. Kullanmış olduğum A50 telefonunda bile kutunun içinden 18Wlık adaptör çıkıyor ve ipadin adaptöründen kat kat daha küçük. Bu büyüklük neden var ? Ayrıca ipadi samsung adaptörle şarj edersem zararı olur mu veya daha hızlı şarj olabilir mi ?

B
8 ay
Daha demin yaşadığım garip olay (virüs mü ? )

En son pederle bilgisayardan sahibindende araç baktık. Sonra uyku moduna alıp yatağa gidip yattık. Bir sür sonra annem odaya gelip bilgisayardan sesler geldiğini söyledi. Allah Allah diyip bilgisayarın başına gittim. Şaka gibi ama harbiden de bilgisayardan canavar sesleri geliyordu. Bilgisayarın şifresini girdim, açtım ve karşımda chrome açık. Bir tane de youtube videosu resident evil 3 ile ilgili(linkini atarım isterseniz). Oyunu duymuşluğum var ama yani hiç bakmışlığım yok. Youtubeta otomatik oynatma da açık değil. Yani bu nasıl mümkün olmuş olabilir. Aklım almıyor. Sizce sorun ne ?

B
8 ay
Wifi güçlendirme hakkında

Nereye konu açacağımı bilemedim, araştırırken biraz aklım karıştı, sizlere sorayım dedim. Şimdi olay şu, bizim evde bir wifi var. Wifinin uzağında benim odam var. Routerdan kendi odama kabloyu çektim, rahat rahat kullanıyorum. Ancak yan odamdakiler wifi çekmediğini söylüyorlar. Benim amacım da şu, bu odama kadar çekilen kabloya bir aparat bağlatıp çevremdekilere wifi vermek istiyorum. Hızın da düşmesini istemiyorum. Mümkün mü bu acaba ? Ya da hangi ürünü almak gerekir ? Bu işleri çok bilmediğim için yanlış şekilde ifade etmiş olabilirim kusura bakmayın.

B
8 ay
İpadde Hesap Makinesi Niye Yok?
Valla çok şaşkınım. Birçok güzel uygulama içinde gelirken hesap makinesi neden yok ? Appstoredan indiriyorum, o uygulamalarda da reklam çıkıyor. Valla anlamadım ben bu işi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.