Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
M

Yüzbaşı
29 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
13 yıl
Dargath ML Açıldı !


****************************************************************************************
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
****************************************************************************************

Dargath adını verdıgımız Osi Clone sunucumuzun teknik gereksinimleri hakkındaki acıklamaları bu baslık altında bulabılırsınız;

Ilk yapılması gereken Oyuncuyuz.com ıcerısınde bır hesap acmak

Hesap acılıs rehberı >>>http://files.oyuncuyuz.com/guides/portal_acc_creation/

Ultima Online Oyunıcı hesap ve sıfre aktıvasyonu rehberi >>>http://files.oyuncuyuz.com/guides/ingame_uo_Acc_creation/


Web Sitesi :http://www.oyuncuyuz.com
Emulator : Runuo

Dargath sunucusunun,
ip adresi : uo1.oyuncuyuz.com
portu : 3300
gerekli client surumu (en dusuk ) : 6.0.13.1
Use OSI Encryption : Kapalı

Acılıs zamanı ; 25 Ekim 2009 Pazar saat 23.59

Not : Bu sunucunun ılk hafta ıcerısınde scrıpt bazında eksıklıklerı gozunuze carpabılır fakat cok hızlı ve anı bır sekılde aktıve edılmesı sebeıyle stabılıte testlerı otesındekı bazı ek scrıptlerı onumuzdekı gunlerde tum kodlama işlemlerinden sorumlu gorevlı arkadasımız Odhinn sayesınde adım adım tamamlayacagız.

****************************************************************************************
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
****************************************************************************************

• Sunucu Mondain's Legacy üzerine kurulmuştur.
• Ilshenar, Tokuno ve Malas quest ile açılacaktır. Trammel yoktur.
• Ev fiyatları standarttır. 7x7 taban 30500 altındır.
• OSI'de ki gibi ev kaldırılan yere belli süreliğine ev dikilemez.
• BODCU sistemi yoktur, eklenmeyecektir.
• OSI sitili Power Hour sistemi aktiftir, buna GGS eşlik eder. Skill gain hızı normaldir.
• Güvenlik koruması mevcuttur, detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.
• OSI sitili bölünük loot sistemi mevcuttur, detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.
• Anti-Casus sistemimiz mevcuttur.
• Kaynak toplamında unattended macro yasağı mevcuttur, detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.
• Sunucuda rare pet olarak sadece Silver Steed ve Fire Steed belirlenmiştir. Bunun harici tüm petler OSI default olarak spawn olacaklardır.
• OSI'de ki gibi Virtue Artifactler, Champion Artifactler, ML minor ve majorlar, ToT minor ve majorlar, AoS minor ve majorlar mevcuttur. ToT’lar her zaman açık kalmayacaktır. OSI’de ki eventlere ya da zaman zaman bizim düzenleyeceğimiz eventlere göre açılacaklardır.
• OSI'de bulunan 3 yeni şampiyon tipi Dargath'da da mevcuttur. Gerekli açıklama eklenecektir.
• Bütün capler son publishe göredir.
• Mevcut oto event yoktur, genel anlamda OSI Invasionları üzerinde durulması planlanmaktadır(Magincia Invasion vb.).
• Faction başta kapalıdır. Zamanı gelince açılacaktır. Faction vendorları ingot satmayacaktır.
• Şampiyon alanındaki yaratıklardan Scroll of Transcendence düşmektedir. Scroll of Transcendence OSI'de de mevcut olan bir scroll tipidir. Skill puanı almanıza yarar. Detaylı bilgi sonradan eklenecektir.
• Gerekli hata düzenlemeleri tamamlanmıştır. Bulunan yeni hataları sömürmeden yetkiliye bildirmeniz önemle rica olunur..
• Hakaretleri engelleme amaçlı küfür sistemi mevcuttur. Oto değildir, sizin bildirmeniz gereklidir.
• Sunucuda herhangi bir nerf söz konusu değildir, OSI ile paralel gidilmektedir.
• Vendorlar için restock time defaulttur. Aniden dolmazlar ve de direkt olarak 999 eşya satmazlar.
• Şampiyonları aktif etmek için OSI'de olduğu gibi valor kullanmanız gerekmektedir.
• Önemli Hatırlatma olarak, OSI publishleri gereği tüm statların capi 150'dir. Ayrıca armor ignore capı 35'dir.
• Sunucuda veteran rewardlar açıktır.
• OSI'de ki haritage tokenler açıktır. Bunlar eventler esnasında verilecektir.
• Neira'dan Hooded Shroud of Shadows düşmemektedir ( OSI'de de düşmez), bunun yerine şampiyon artifact sisteminde bazı şampiyonlardan değişik tiplerde Shroud'lar düşmektedir.

• Çoğu komut çift dil olarak ayarlanmıştır. Yani [help çektiğinizde eğer orada "Kufur" ve "BadWord" olarak görüyorsanız bilinki aynı şeydir. Sadece uluslararası oyuncularında gelebileceğini düşünerek çift dil olarak düzenlendi.

Devamı eklenecektir…


Sistemlerle ilgili detaylı bilgiler:


Power Hour( ex-OSI)

Eskiden GGS ( Guaranteed Gain System // Garantili Kazanç Sistemi ) öncesinde OSI sunucularında oyuncuların yer yer daha rahat yetenek kazanımları için Power Hour uygulaması mevcuttu. Bu uygulama şuan Türkiye şartlarında bilinen PH %100 mantığından ( yani skill gain her daim hızlı ) ibaret değildi, bunun yerine 24 saatte bir rastgele bir saatte belirli bir zaman aralığında sürecek bir gain artışı söz konusuydu. Bu uygulama şuan Dargath bünyesinde de uygulanmaktadır. Her gün rastgele bir zamanda ortaya çıkacak bu uygulama yaklaşık 30 dakika ile 1 saat arasında uygulamaya geçecek ve de size uyarı mesajı verecektir. Bu süreç zamanında yetenek kazanımlarınızda artış ve hızlanma olacaktır. Power Hour uygulamasının olacağı saati önceden bilemeyeceksiniz, bu durumda oyun içerisinde daimi olan kişiler bu zaman dilimine geldiğinde ancak bunu gelecek olan mesaj ile anlayacaklar.


GGS ( Garantili Kazanç Sistemi // Guaranteed Gain System )

Power Hour uygulamasından sonra OSI tamamen değişik bir sisteme geçiş yapmıştı. Bu sistem Garantili Kazanç Sistemi idi. GGS olarak bilinen bu sistemde Power Hour aksine daha farklı bir yol izleniyordu. Sisteme göre daha önceden belirlenmiş skill toplamı/skill aralığı/zaman üçlüsü tablosuna göre oyuncular bu belirlenen zaman içerisinde herhangi bir şekilde gain alamamışlar ise sistem süre dolduğunda otomatikman oyunculara yetenek kazanımlarını veriyordu. Dargath dünyasında da bu sitem uygulanmakta olup, OSI'ye göre zaman tablosu biraz daha hafifleştirilmiş olarak sunulmuştur. Bu sistem tamamen casual player dediğimiz daha çok işleriyle uğraşan ve oyuna fazla zaman harcamayaman insanlar için faydalıdır.


OSI Bölünük Loot Sistemi

OSI bir zaman sonra publishlerle getirdiği yenilikler arasında çok faydalı bir sistemi de oyunculara sunmuştu. Bu sisteme göre oyuncular herhangi bir şekilde bir yaratık öldürdüğünde ya da öldürdüğü yaratığın cesedinden kaynak almaya çalıştığında verdikleri zararın orantısında lootun bir kısmına ya da tamamına sahip oluyorlardı. Party sahibi oyuncular ise party dahilindeki herkes bu loot üzerinde hak sahibi oluyordu. Dargath üzerinde de aynı şekilde bir sistem uygulaması mevcut olup, EasyUO kullanan kişilerin kullanmayan kişilerin lootuna müdehale etmesi engellenmiştir.

Sisteme göre verdiğiniz zararlar hesaplanıp party dışındakiler için kişi sayısına bölünümü ya da işin içinde party varsa partyde olan kişilerin party dahilindeki lootun tamamını, bölmeden görmesini ön görür. Ayrıca bu bölünmüşlük 3 dakika kadar sürer ve daha sonra loot herkese görünür hale gelir.


Anti-Casus Sistemi

Çoğunuzun Şampiyon bazında sıkıntılarının olduğunu biliyorum. Genelde Şampiyon alanlarında siz yaratıklarla uğraşırken başka kişilerin ölü karakterleri ile gelip sizleri izlemesi rahatsız edici ve de bazı Loncarın sunucuyu bu şekilde baskı altına almaya çalışmalarına sebebiyet veriyor.

Dargath üzerinde Şampiyon alanlarında bu şekilde bir durum söz konusu değildir. Ölü karakterler herhangi bir şekilde Şampiyon alanlarında yaratıkları, şampiyon sunağını ve de kişileri göremezler. Bu durumdan etkilenmeyecekler ise, eğer kişiler bir partyde, loncada ya da loncaların bağlı olduğu bir müttefik içindelerse bunlara bağlı kişileri ayrıca petlerini görebilirler. Bunun dışında yukarıda bahsi geçenler ölü karakterlere gözükmeyeceklerdir.

Önemli Not: Necromancy sahibiyseniz Şampiyon alanı içerisinde bulunan kişileri Şampiyon dışında bir Shrine'a Exorcism büyü ile gönderebilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için ölü kişiyle aynı factionda, loncada ya da partyde olmamanız, kişiye ait cesedin bulunduğu yerde olmaması ve de şampiyon alanı içerisinde olmanız gerekmekte.


Gözetimsiz Toplayıcı Kontrolü ( Unattended Macro )

Biliyoruz ki Ultima Online içerisinde madenin ve odunların belirli bir seviyede değeri mevcuttur. Bu değer Mondain's Legacy ile birlikte daha da artmış ve altından da değerli olmalarına sebebiyet vermiştir. Kaynaklar çeşitli eşyaların alımı dışında bağış sistemlerinde etkin olduklarından kontrollü toplamanın ve ekonominin bozulmaması için kontrol altına alınmasının gerekliliği artmıştır.

Dargath bünyesinde bulunan bu sisteme göre kişiler herhangi bir şekilde bilgisayarlarından uzak bir şekilde kaynak toplamaya kalktıklarında sistem kontrolü geldiğinde kişileri sorgulayacak ve eğer gerekli cevabı alamazsa kişileri cezalandıracaktır. Süreçle ilgili detaylı bilgi verilecektir.


Güvenlik Kodu Sistemi

Hesap güvenliğinizi arttırmak istiyorsanız ve özellikle internet kafe ya da üniversite yurtları gibi topluma açık mekanlarda sunucumuza girmek mecburiyetindeyseniz size önereceğimiz bir sistemdir. Oyuna giriş yaptıktan sonra, Britain Bankasının yanında bulunan Guardian of Dargath'a çift tıklayın ve en az 6 en fazla 12 haneli sayı ve/veya harflerden ( bunun için harf klavye yazan yere tıklamanız gerekmektedir) oluşan bir güvenlik kodu belirleyin. Bu güvenlik kodu, karakteriniz her oyuna girdiğinde karşınıza çıkacak ve size sanal klavye üzerinden kodunuzu yazmanızı isteyecektir. Bu esnada karakteriniz hareket edemeyecek ve herhangi bir işlem yapamayacaktır. Eğer iptal tuşuna basarsanız karakteriniz oyundan düşecektir. Güvenlik kodu değişikliğini yine aynı şekilde Guardian of Dargath üzerinden yapabilirsiniz. Buna ek olarak karakter silme işlemleri game login penceresinden yapılamamaktadır. Karakteriniz güvenlik numarasına sahip olduktan ve oyuna girip onaylama yaptıktan sonra, Guardian of Dargath üzerinden 7 günü doldurmuş karakterinizi silebilirsiniz. Bu şekilde olmasınının sebebi ise güvenlik koduna sahip karakterlerin game login penceresinden silinememelerini sağlamaktır.

Dip Not: Güvenlik kodunuzu mutlaka bir yere kaydedin. Kaybedilen güvenlik kodlarından Dargath yetkilileri sorumlu değildir. Yöneticiler herhangi bir şekilde güvenlik kodunuzu değiştirmeyecektir. Ancak 1 hafta sonunda güvenlik kodunuz kendiliğinden sıfırlanacaktır, bu şekilde karakterinize erişebilirsiniz.

Guardian of Dargath


Güvenlik Kodu Belirleme Ekranı


Harf Klavye


Giriş Ekranı


Ayarlar Penceresi


Karakter Silme Ekranı


Karakter Durumu
M
13 yıl
Türkiye'nin İlk 3.2.2A WoW Sunucuları !
Ocz olarak uzun suredır uzerınde calıstıgımız Ergenekon ve Anatolia sunucularımız 7 Ekım 2009 tarıhınden ıtıbaren 3.2.2a (10505) surumu ıle hızmet vermeye devam edecektır.

Bılındıgı gıbı Ergenekon sunucumuz 1x rate duzenıyle yıllardır turk wow severlerıne hızmet vermekteydı, 5 yıla yakın gecmısı olan Anatolia wow sunucumuz ıse 40x olacak sekılde duzenlenerek yenıden hızmete acılmıstır.

yıllar oncesıne aıt eskı hesap ve karakterlerınıze yenıden ulasabılmek ıcın yapmanız gerekenler cok basıt ;

www.oyuncuyuz.com

portalımız ıcerısındekı profılım bolumunden wow bılgılerınızı guncellemek, sonrasında usta oyuncular dogrudan wow1.mix.gen.tr bılgısıyle sunuculara gırıs yapabılırler.

Teknık kısımlarla ugrasmak ıstemeyenler ıse yınewww.oyuncuyuz.com anasayfasında bulabıleceklerı SUNUCU lınkıne tıklayarak OczSpy yardımıyla tum ayarlamaların otomatık olarak yapılması yolunu secebılırler.

Not : Sunucular arası gecıs yapabılmek ıcın oyun ıcerısınden Change Realm secenegını kullanabılırsınız...
M
14 yıl
Mücadele başlıyor !, PowerCup 2009
27 Haziran’da yapılacak olan PowerCup D.O.T.A. aktivitesinin kuralları ve kazanılacak ödüller.


Katılım için yapmanız gerekenler sırası ile şöyle, öncelikle katılacak oyuncuların tamamı Takım sistemine dahil olabilmek için Oyuncuyuz.com`a üye olmalı. Takım sisteminde takım yaratılmalı ve oyuncular yaratılan takıma dahil edilmeli. Halihazırda açık olan(PowerCup - D.O.T.A. - 5v5) isimli laddrelara kayıt yapılmalı.

Kurallar

Oyun içinde :

MYM kuralları geçerlidir

-Kesinlikle ALL Chat kullanmak yasaktır. (Karşı tarafa herhangi bir biçimde hakaret edici söz,diskalifiye nedenidir.)
-Eğer hakeme bir şey söylenmesi gerekiyorsa , bu durumda ALL Chat kullanılmasında bir sakınca yoktur.
-2 Tarafında 3 kere oyunu durdurma hakkı vardır.
-Oyun içinde hack programları kullanmak yasaktır.Kurala uymayan oyuncu diskalifiye edilir.
-Turnuva haritası 6.60`dir. (stable)
ÖDÜL : Birinci gelecek takım 3 adet POWERCOLOR - HD4850 512 MB ekran kartı kazanacaktır.detaylar ıcın >>www.oyuncuyuz.com
M
14 yıl
Mücadele başlıyor !, PowerCup 2009 tanıtımı
Call of duty 2 ve D.O.T.A takımlarının ödül için yarışacağı Powercup 27 Haziranda Adeks Kafede

Tarihi 27 Haziran olan ilk etkinliğin adresi Adeks Kafe Kadıköy.

Mücadeleyi birincilik ile bitiren takımların oyuncuları ödüllendirilecek. Katılmak için son kontrollerinizi yapmayı ihmal etmeyin.

Katılım için yapmanız gerekenler sırası ile şöyle, öncelikle katılacak oyuncuların tamamı Takım sistemine dahil olabilmek için Oyuncuyuz.com`a üye olmalı. Takım sisteminde takım yaratılmalı ve oyuncular yaratılan takıma dahil edilmeli. Halihazırda açık olan (PowerCup - Call of Duty 2 5v5 - Rifle Mode) ve (PowerCup - D.O.T.A. - 3v3) isimli laddrelara kayıt yapılmalı.

Her iki oyun için de başvuracak ilk 16 takım kabul edilecektir.


Turnuva kuralları ve ödüllerin detayları için >>>

http://www.oyuncuyuz.com/modules.php?name=Haber&file=article&sid=142
M
14 yıl
PowerCup 2009, Mücadele başlıyor
Call of duty 2 ve D.O.T.A takımlarının ödül için yarışacağı Powercup 27 Haziranda Adeks Kafede

Tarihi 27 Haziran olan ilk etkinliğin adresi Adeks Kafe Kadıköy.

Mücadeleyi birincilik ile bitiren takımların oyuncuları ödüllendirilecek. Katılmak için son kontrollerinizi yapmayı ihmal etmeyin.

Katılım için yapmanız gerekenler sırası ile şöyle, öncelikle katılacak oyuncuların tamamı Takım sistemine dahil olabilmek için Oyuncuyuz.com`a üye olmalı. Takım sisteminde takım yaratılmalı ve oyuncular yaratılan takıma dahil edilmeli. Halihazırda açık olan (PowerCup - Call of Duty 2 5v5 - Rifle Mode) ve (PowerCup - D.O.T.A. - 3v3) isimli laddrelara kayıt yapılmalı.

Her iki oyun için de başvuracak ilk 16 takım kabul edilecektir.


Turnuva kuralları ve ödüllerin detayları için >>>

http://www.oyuncuyuz.com/modules.php?name=Haber&file=article&sid=142
M
16 yıl
10 Aralık 2006 L2Mix Resmi Açılış Tarihi !
Bir hafta kadar TurkSauron'un bağlantı sorunları nedeniyle gecıkmıs olan sunucumuzu daha fazla gecıktırmemek amacıyla resmı acılısı 10 Aralık 2006 tarihinde gercekleştirmiş durumdayız.

Sunucumuz Xp,Sp,Adena olarak 1 aya yakın suren anketımızın sonuclarına gore 30x duzeyinde aktive edilmiştir.

Ilerleyen gunlerde Turksaouron'un baglantı sorununu halletmesi ile birlikte yukarıdakı duzenlemelere ek olarak diğer ayarlamalar ve dükkanlar adım adım sunucu uzerine eklenmeye devam edecektir.

Sunucumuz içerisinde resmi sunucuda hatasız calısan her sistem aynı sekıdel işlemektedir.

Resmi acılıs ıle bırlıkte bir aya yakın suren test sürecimiz sonlanmıs bu surec ıcınde sunucuda bulunan karakterler sıfırlanmıs gorulen hatalar tamır edılmıstır.

Sunucumuza gırıs ıcın yapılması gerekenlerı asagıdakı baslıktan okuyabılırsınız.

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=11470

Sunucu hakkındakı dıger detay ve bılgıler forumlarımız içerisinde bulunabılır.

Not : Daha onceden üyelik kabulu sırasında kullanılan T.C. Kımlık numarası bildirilmesini gerekli kılan sıstem yürürlukten kaldırılmıstır.

İyi oyunlar.
M
16 yıl
Farklı bir yardım isteği
Genelde gonderılen yardım mesajlarından farklı bır yardım mesajı gondermek ıstıyorum.

Tum eventlerin ve subclassların eksiksiz olarak tamamlandıgı xp ve sp olarak 30x e sabıtlenmıs ve
resmı acılısı ıcın bır kac ufak eksıgı kalmıs olan L2 sunucumuza L2 konusunda usta olan ozellıkle
oyun ıcı dınamıklerı gozden gecırebılecek derecede bılgı sahıbı, hile hack vb konularda da testler yapabılecek duzeyde uzmanlaşmıs Lineage II severler aryoruz.

Eger bu tip bir teste katılmak için zamanınız ve ıstegınız varsa ve Turkiye içerisinde de eksiksiz bir L2 sunucusunun hala hayata gecmemiş olmasından rahatsızlık duyuyorsanız lutfen asagıdakı msn adresıne ulasınız.

tfmax_SEPHIROTH@hotmail.com

Irtıbata gecen test gonullulerıne sunucuya hızlı girişlerini saglamak amacıyla birer hesap tahsis edilecektir.
M
16 yıl
LineAge 2 Sunucumuz halka açık testlerine başlamıştır !
Sunucuya giriş için gerçekleştirilmesi gereken adımlar bu başlık altında sırasıyla açıklanmıştır.

1) Mix.gen.tr Oyun Portalına kayıt olunuz.
http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Your_Account&op=new_user

2 ) Mix Portalına Oyun Portalına kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptıgınıza emin olduktan sonra, Hesabınız / Oyun sunucuları adresine geliniz.

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Your_Account&op=editgame

3 ) Açılan sayfanın LineAge 2 bölümünde normalde Hayır durumunda olan

LineAge II Oyuncusu iseniz oyuniçi hesabınızın aktive olması için evet kutusunu işaretleyiniz.

yazısının solundakı seçeneklerden Evet'i seçiniz.

4 ) Bir alt kısımdaki LineAge II Oyun içi hesap şifreniz bölümüne ise türkçe karakter içermeyen en az 4 en fazla 14 karakter içeren oyun içi şifrenizi giriniz.

Bu aşamadan sonra oyuniçi hesabınız otomatik olarak yaratılmış olacak ve oyuniçi hesap adınız olarak forum kullanıcı adınızı,oyuniçi şifreniz olarak ise 6. adımda belirlediğiniz şifreyi kullanarak giriş yapabileceksiniz.

Not : Bu işlemden sonra 1.özel sorunuzun cevabı otomatik olarak T.C. Kimlik numaranız ve 2. özel sorunuzun cevabı ise soyadınız olarak sisteme kayıt edılecek ve ileride karşılaşılabilecek hesap çalınması vb. konularda güvenlik amacıyla kullanılacaktır.

5 ) Oyunu Internet üzerinden indirerek kurulumunu yapınız.
Şu aşamada sunucumuz test konumunda olduğu için kurulum sonrası oyunu güncellemenize gerek yoktur.

Oyunu indirme konusundaki rehber başlık >
http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=11157

Alternatif LineageII indirme adresi 1 >>
http://acc.perious.ru/files/L2_C4_Installer.zip

Alternatif LineageII indirme adresi 2 >>
http://www.filemirrors.com/search.src?file=L2_C4_Installer.zip&size=2487262696


6 ) Mix Dosyalar bölümünden MixSpy oyun arabirimi kurulum dosyalarını indirerek sisteminize kurunuz.

MixSpy indirme adresi >
http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=43&ttitle=MixSpy

Not : MixSpy sisteminizde Microsoft® .NET Framework Sürüm 1.1 kurulu değilse kendi kurulumunu tamamlamayacaktır.Bu durumda aşağıdaki adresten önce Microsoft® .NET Framework Sürüm 1.1 dosyasını indirerek kurunuz sonra MixSpy'ı kurunuz.

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=44&ttitle=Microsoft%AE_.NET_Framework_S%FCr%FCm_1.1_Yeniden_Da%F0%FDt%FDlabilir_Paketi

7 )MixSpy Kurulumu sonrasında çalıştırıldığında güncel sürüm kontrolü yapacak ve daha güncel bir MixSpy sürümü bulursa otomatik olarka kendisini güncelleyecektir.MixSpy içerisindeki Menülerden LineAge II bölümüne gelerek Bağlan kutusuna tıklamanız sunucuya giriş için yeterli olacaktır.

Not : MixSpy kontrollerinde Lineage 2 için gerekli olan güncellemeleri bulamaz ise otomatik olarak bu dosyaları sisteminize indirecek ve kuracaktır.
M
17 yıl
Mix WoW sunucusu Güncellemesi !
Mix olarak 2 yılı askın suredir ufak kesintiler ile verdigimiz WoW sunucusu hizmetimizde yapılan son degısıklıkler asagıdadır.

Otomatik Hesap Aktivasyonu sistemi ;
Forumlara kayıt oldugunuzda hızla kendi hesabınızı acabılmenızi saglayan bu sistem ile mesaj gonderdım yanıt geldı gelmedı derdıne son.
Foruma kayıt olun gırıs yapın oyun ıcı hesabınızı kendınız acın

Meslek unutma sıstemı;
Resmı sunucuda oldugu gıbı mix wow sunucumuzda da 2 ana meslek ogrenme sınırı aktıftır.Bu sebeple yenı meslekler ogrenebılmek ıcın meslek unutturma npc'si sistemi kullanılmaktadır.

Yenibir meslek ogrenmek icin oyun icinde yetkılılere ulasmaya calısmayın Undercityyada StormWind'deki meslek unutturma Npcleri ile konusun ve istediginiz meslegi unutun.

Talent Unutma Sistemi ;
Resmi sunucuda oldugu gıbı talent agacınızı bir bedel karsılıgı yenınde olusturabılme olanagı. ( Bu sistem su anda son testlerini tamamlamaktadır )

MixSpy Oyun baglantı arabırımı;
Artık ne realmlist dosyası nede anti hile la_cd dosyaları ile nede başa bela addonslar ile ugrasacaksınız.
Siz sadece MixSpy'ı kurun ve kullanıcı adınız şifrenizle giris yapın gerısını mix spy otomatik halletsin size sadece Bağlan kutusuna tıklamak kalsın.

Tum detaylar ve rehberler icin ulasım adresı ;

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8784
M
17 yıl
MOVED: Yeni Ultima Online sunucusu !
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle