Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
22 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Dota 2 Reborn
6 yıl
Kulaklık Önerisi
70 tl'ye kadar bir kulakiçi kulaklık arıyorum, kısa sürede almam lazım o yüzden gold, vatan gibi yerlerden olursa daha iyi olur. Fiyat performans ürünü var mı bildiğiniz?
Silikon olsun ve ses seviyesi düşük olmasın yeter. Önceden LG G2'nin kulaklığını kullanıyordum, fena değildi, bass hissediliyordu ama ses seviyesi düşüktü ve çabuk bozuluyordu.
Kafa üstü olanlara da açığım, Skullcandy ismini duydum ama fazla bilgim yok.
7 yıl
Burger King'in Yeni Patatesleri
Herkes laf ediyor aynı demiş ama benim yediklerimde bariz bir fark var, çıtır çıtır ve lezzetli Hatta sadece patatesli menü çıkarmışlar çok güzel olmuş. Aynı diyenlere bu kartonla mi geldi?
7 yıl
Techies !
7 yıl
Telefon Tavsiyesi
Merhaba, telefon almayı düşünüyorum ancak bu işlerle hiç ilgilenmediğim için fazla fikrim yok. Bütçem 1.200 olur en fazla. Ben LG G2 düşünüyorum, daha iyi bir tavsiyeniz var mı ?
7 yıl
Türkiye'de Adderall
Adderall satılıyor mu Türkiye'de, alan var mı hiç
7 yıl
Ekran Kartı Tavsiyesi
Merhaba, 1 yıl süreyle kullandığım HD7850'nin sorun çıkarması üzerine Vatan'a götürdüm, bana kupon verdiler. Şimdi yeni kart almak istiyorum. Sınır 500 TL olmak üzere önerebileceğiniz bir kart var mı ? 493 TL'ye R9 270X var aklım bunda ama tavsiyenizi alayım dedim. Vatan'dan olması gereklilik, malum kupon sadece Vatan'da geçerli.
7 yıl
Techies Geliyor
Gizli bir stretch goal açıldı, Techies'in International'dan sonra geleceğini belirtiyor.Ayrıca compendium sahiplerine özel bir taunt verilecek.
Artık all pick girmem heralde
7 yıl
The Spring Cleaning
7 yıl
Doğum Günün Kutlu Olsun Führer - 20 Nisan 1889
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.