Şimdi Ara

T95 sabirlari zorlarmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar elimde t28 var oyle duruyor acaba kasip t95 acsammi cokmu cile cektirir acaba? Aslinda iyi bir td oyuncusuyum jag100 ve torto gibi yavas tdlerede alisigim bu problem degil ama 13km de cok yavas yahu
    jag100 falan bayagi hizli kaliyor yahu 95 in yaninda.. bilmiyorum ne yapsam aslinda hep hayranligim olmustur bu tank a ama kismet olmadi bir turlu..Yokuslari 3 km ile cikmaya sabrim yetermi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 1 Kasım 2014; 16:02:52 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• sabırdan ziyade, artık eskisi kadar bile iş yapmayan bir tank.
  • Test serverinda haritanin ortasina birakip 2 kez R ye basip, gidip icerde cay iciyordum. Geldigimde rakipde kalan dusmanlari temizleyip oyun kazaniyordum.

Bu arada aslinda 30km ye kadar cikan 2.nci dunya savasinin super heavy tankini neden bu hali ile oyuna eklemisler anlamadim. Insan elini vicdanina koyar, ondan sonra donanimlarini ayarlar. Bu WG sadece rus tanklarina torpil geciyor anlasilan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline
    Test serverinda haritanin ortasina birakip 2 kez R ye basip, gidip icerde cay iciyordum. Geldigimde rakipde kalan dusmanlari temizleyip oyun kazaniyordum.

Evet yokuş yukarıya 3km hızla çıkarken gidip çay koyardık, çabuk da dönmezdik:)
  • T110E3'e ulaşmak için katlanılabilir. Ama zevk için oynayacağım diyorsan, bulaşma bence.

T95 tarzını seviyorsan, Maus'a git. Daha çok zevk verir.
    Öncülü VK4502B de gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 2 Kasım 2014; 5:18:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

T110E3'e ulaşmak için katlanılabilir. Ama zevk için oynayacağım diyorsan, bulaşma bence.

T95 tarzını seviyorsan, Maus'a git. Daha çok zevk verir.
    Öncülü VK4502B de gayet iyi.

Valla hocam t110e3 e giderim diye dusunuyorum sonucta td oynamayi seviyorum vede jag100 ile oynamaktan yoruldum biraz..

Aslinda 95 son topu takinca bence t10 gibi tank ustelik e3 te olmayan camo 95 te var..e3 un tek artisi daha hizli olmasi onun disinda pek artisi yok 95 ten..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Bide obj etkinliği yaptılar leopard 1 oynıyamıyacağız ağız tadıyla :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam mausu begenmiyorum hem e100 heavy de var garajda simdi birde maus extra masraf.

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Yok hocam mausu begenmiyorum hem e100 heavy de var garajda simdi birde maus extra masraf.

pişt ergen o kadar pre tankın var kasarsın para yav ne masrafı senin gibi first class oyuncu hem zorlanmazki tank kasarken baksana 4 tane tier10 tankın varmış adam beee.hee bu arada t95 e hiç bulaşma 2 gün sonra en kötü tank diye başlarsın.
  • T95 hakkaten cesaret işi. Fiery Sailent'ta birkaç arty'li maça düştün mü, hayattan soğursun

Maus, fv 183 gibi bela td'ler ve şarjörlü tanklardan sonra zora girdi. Ayrıca, üstteki durumlarda, daha da beter sövdürebilir
    Ama üstün zırhımla belli bir noktayı tutayım - elimdekinin ne olduğunu bileyim diyorsan, Maus en ideali bence. Fazla sorumluluğun da olmuyor, gönlün rahat oynarsın.
    Ve tabii, arty'siz maçlarda, cepheyi yarmak da çok zevkli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 3 Kasım 2014; 5:31:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

T95 hakkaten cesaret işi. Fiery Sailent'ta birkaç arty'li maça düştün mü, hayattan soğursun

Maus, fv 183 gibi bela td'ler ve şarjörlü tanklardan sonra zora girdi. Ayrıca, üstteki durumlarda, daha da beter sövdürebilir
    Ama üstün zırhımla belli bir noktayı tutayım - elimdekinin ne olduğunu bileyim diyorsan, Maus en ideali bence. Fazla sorumluluğun da olmuyor, gönlün rahat oynarsın.
    Ve tabii, arty'siz maçlarda, cepheyi yarmak da çok zevkli oluyor.

Valla hocam ben jag100 den dolayi arty miknatisi olmaya aliskinim aslinda ama jag cok kolay spotlaniyordu camosu hic yoktu..simdi 95 in bayagi bir camosu var bu bir avantaj en azindan. Jag ile haritanin obur ucundan spotlaniyorum 95 le saklanabilirim biraz en azindan diye dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 3 Kasım 2014; 9:50:43 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• T95 i aldim beyler 15-20 savas yaptim ama yok boyle bir yavaslik yani sanki zaman duruyor yok zaten biliyordum boyle oldugunu bile bile aldikta 750 vuran topu acana kadar nasil dayanirim asil orasini bilmiyorum...

• t95 tam bir spot makinası.
  • quote:

T95 i aldim beyler 15-20 savas yaptim ama yok boyle bir yavaslik yani sanki zaman duruyor yok zaten biliyordum boyle oldugunu bile bile aldikta 750 vuran topu acana kadar nasil dayanirim asil orasini bilmiyorum...

o kadar premium tankın var serbest deneyim dönüştür geç hem senin gibi usta bir oyuncu hiç bir tankta zorlanmamalı.
  • t28 protta delirmiştim.t95 daha beter diyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: padrino86

t28 protta delirmiştim.t95 daha beter diyorlar..

T95 sinifinin en iyi td si hocam 305mm zirhini uzaktan almanlar bile delemez. yakindan ancak isi biliyorlarsa altina veya komutan kapagina atarlarki biraz sag sol yapsaniz yine seker..

yeterki yanliz kalmayin vede 750 vuran topunu acana kadar sabredin. gerci fazlada bir xp istemiyor son topu..

Haa yanliz kaldiniz karsidanda full canli bir medium veya light geliyorsa oyundan cikinki siniriniz bozulmasin..

• 13 km hızla, ya hat çökmüş oluyor ve kuşatılıyorsunuz; ya da takım almış başını gidiyor, size vuracak adam kalmıyor.

Himmelsdorf'a falan düşmedikçe, savaşlar genelde bu şekilde gelişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derartikel

quote:

Yok hocam mausu begenmiyorum hem e100 heavy de var garajda simdi birde maus extra masraf.

pişt ergen o kadar pre tankın var kasarsın para yav ne masrafı senin gibi first class oyuncu hem zorlanmazki tank kasarken baksana 4 tane tier10 tankın varmış adam beee.hee bu arada t95 e hiç bulaşma 2 gün sonra en kötü tank diye başlarsın.

Bizim klanda birinde 15 tane 10 var 10 u olmayan yok oyun ilk çıktığı günden beri oyundayız 2 10 tier az bile.bende bile 2 tane var 2 tanede sattım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.