Şimdi Ara

T6 DA UBER KESİLİR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
4
Favori
8.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SC demi yoksa HC demi yapılıyo bu iş? Bir de en son olarak SC de Diabloyu kestimdi, bu uber kim nerede bulunur kendisi? :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostAssassin

SC demi yoksa HC demi yapılıyo bu iş? Bir de en son olarak SC de Diabloyu kestimdi, bu uber kim nerede bulunur kendisi? :-)

HC de bu video yardımcı olursana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANPOLAT68 -- 5 Mayıs 2013; 6:43:16 >
  • teşekkürler canpolat hocam yardımlarınız için
  • Fener kesilir.
  • @CANPOLAT68

Ekledim ama umarım hala oynuyorsundur, hellfire ring ve uber e ihtiyaç var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamcream

@CANPOLAT68

Ekledim ama umarım hala oynuyorsundur, hellfire ring ve uber e ihtiyaç var

tamam bakıyorum şimdi
  • Ferfecir#2180 87 LvL WD. Akşam 6 dan sonra oyundayım eğer uygunsa bende katılmak isterim.
  • Eklerim ama baya bisüre oynayamıycam echofury i sattım yerine daha iyisini alana kadar oynayamıycam sadece AH takılıcam
  • Hardcor a başladım softcor da sadece ah yapıp gold kasacam geçici bir süre hardcor takılacam
  • Bir hardcore cu daha katıldı demek aramıza...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CANPOLAT68

Hardcor a başladım softcor da sadece ah yapıp gold kasacam geçici bir süre hardcor takılacam

Hc'nin tadını alana bi daha sc'de zor oynar hocam bizim kulübede bekleriz
  • Uber kesmeye yeniden başladım machinesi olan buraya batletag ını yazsın eklerim yada siz beni ekleyin DragonSlayer#2713 sahura kadar onlineyim bugün
  • selam 30 tane falan machine var...

yayengec#2463

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yayengec -- 23 Temmuz 2013; 19:48:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

selam 30 tane falan machine var...

yayengec#2463

ark teklifi gönderdim kabul et sende bana gönder hangimiz önce online olursak kabul eder
  • mp10 da uber yapmak isteyen varmı bugün akşama kadar onlineyim
  • Sonunda 3 adet machine yapabildim. Canpolat seni ekledim oyunda , müsait bir zamanında yardım edebilirsen çok sevinirim :)

Canpolat sağolsun kestik ve ilk hellfire ring 'i aldım 3 cc :)

Hızlı yardım için kendisine çok teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axasin -- 21 Ağustos 2013; 10:26:32 >
  • rica ederim önemli değil
  • Master Canpolat eline sağlık. Bende 3 tane portal vardı ama senin sayende defalarca girdip materyalleri topladık ve 4 tane yüzük yaptım.

Ellerin dert görmesin.

Saygılarımla.
  • Benim için büyük bir zevkti
  • Master Canpolat, 1 tane portal dün akşam yaptım. Act 1 key den 15-20 adet var. diğer key lerdend e girip düşürmeye çalışacağım. yardım isteyenler için kullanırım, senin bilgin doğrultusunda.

Yani bir portalım var. Extra olursa da yine haber veririm. Bilgine.

Saygılarımla.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.