Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.707
Cevap
45
Favori
203.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Arkadaşlar kafayı yiyeceğim bir türlü numerik klavye kullanmak istiyorum yardımcı olun

Aşağıdaki klavyeyi yükleyin;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jb.gokeyboard

Klavyeyi yükleyin ve dili ayarlayın.

Klavye'de a'dan i'ye doğru kaydırdığınızda numerik klavye gelecektir

teşekkür ederim hemen deniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Arkadaşlar kafayı yiyeceğim bir türlü numerik klavye kullanmak istiyorum yardımcı olun

Aşağıdaki klavyeyi yükleyin;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jb.gokeyboard

Klavyeyi yükleyin ve dili ayarlayın.

Klavye'de a'dan i'ye doğru kaydırdığınızda numerik klavye gelecektir

Bu arada t9 nasıl kapatacağım bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhangur52

Telefonumu şarja takıyorum üsteki ışık yanıp sönüyor bazen yanmıyor neden böyle oluyor napmalıyım ? kısacası şarj olmuyor

Benzer bir durum bende de oldu 1-2 hafta falan. Sonra gitti tamamen, hiç açılmamaya başladı. En son servise verdim. Hala orada. Benimki başka marka şarj aleti kullanmaya başlayınca oldu. Voltaj falan da farklıydı zaten orjinalinden.
  • Arkadaslar ispanya romda kilit ekrani durum cubugu seffaf degil seffaf yapmanin bir yolu varmi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

quote:

Orijinalden alıntı: dhli

Beyler telefonun gps i konumumu bulamıyor.Eskiden çalışıyordu.Başka bu sorunu yaşayan var mı?

Ben yandex kullanıyorum 1-2 dk bekleyince buluyor bende.

Ben here haritalar kullanıyorum ama bulamıyor bir türlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nova Launcher la şeffaf yapılabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vesago -- 5 Eylül 2015; 20:51:03 >
  • dhli kullanıcısına yanıt
    Haritalar çok mb yiyor. Avea kullanıyorsan yandex bedava gibi neredeyse.

• dizi izlerken ekrani donduremiyorum nasil yapıcam

• merhaba ben ne zaman mobil veriyi kapatsam iki üç saat sonra mobil veri kendisi açık oluyor bunu nasıl düzeltebilirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neyzen Teyzen

merhaba ben ne zaman mobil veriyi kapatsam iki üç saat sonra mobil veri kendisi açık oluyor bunu nasıl düzeltebilirim....

Kullandığın bir programdan kaynaklanıyor o zaman. Batarya uygulaması gibi bir şey yüklü mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: somewherealongtheway

dizi izlerken ekrani donduremiyorum nasil yapıcam

Ayarlar - ekran - ekranı otomatik döndür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 8 Eylül 2015; 12:40:31 >
  • Arkadaşlar numerik klavye ayarı var mı ? Ya da Go dan başka uygulama önerecek var mı acil lütfen?
  • quote:

Arkadaşlar numerik klavye ayarı var mı ? Ya da Go dan başka uygulama önerecek var mı acil lütfen?

Touchpal var ben kullanıyorum gayet iyi. Yalnız touchpal indirdikten sonra bi de touchpal turkish pack indirmen gerekiyor

• quote:

quote:

Arkadaşlar numerik klavye ayarı var mı ? Ya da Go dan başka uygulama önerecek var mı acil lütfen?

Touchpal var ben kullanıyorum gayet iyi. Yalnız touchpal indirdikten sonra bi de touchpal turkish pack indirmen gerekiyor

İndirdim fakat numerike geçemedim neden yapılıyor acaba

• hoksi kullanıcısına yanıt
    El işaretine tıkla. En başta yazanı dil olanı seç.
     T50 KULLANICILARI KULÜBÜ T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 9 Eylül 2015; 14:27:06 >

• quote:

El işaretine tıkla. En başta yazanı dil olanı seç.
     T50 KULLANICILARI KULÜBÜ T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

teşekkür ederim yaptım saolun

• hoksi kullanıcısına yanıt
    Önemli değil

• Telefondaki ölü pikseller ve karşiya sesimin gitmemesi nedeniyle telefonu bakırköy kvk ya göndereceğim

Sizce direk bakırköy kvk ya mı gideyim yoksa aldıgım yeremi?

Birde bakırköy kvk nasıldır?

• Telefon kendi kendine açılıp kapanmaya başladı ekranda ölü pikseller kaynıyo 1 sene kullandım aldığıma pişman oldum telefon en fazla 1 sene dayanır ,güncellemede almıyo doğru düzgün şu kamera sıkıntısı bir türlü hallolmadı odaklanması rezalet ,ram gereksiz uygulamaları kaldırırsan çok kasma yapmasa da yine yetersiz ,arayüzü akıcı değil ama nova gibi arayüzlerle bu sorun düzeltiliyor malzeme olarak çok kötü hemen kırılıp çizilmeye müsait aldığım ilk hafta heryeri çizildi çizilmemesi imkansız kapak yoksa birde işlemcisi ve rami yetersiz gelmeye başladı ki çoğu oyunuda oynayamaz hale geldik fiyatı düşüceğine aksine yükseldi kimseye önermem ama telden fazla bişey beklemeyen iyi pil kullanımı ve hiç olmazsa ilk android tel kullanımı için uygun bir telefon fiyatı bu özelliklere göre pahalı bi
  • Arkadaşlar merhaba . Bu telefon 1 senedir elimde öncelikle almak isteyenlere ikinci el falan tek önerim kesinlikle almayın . Benim seçme şansım olsa zaten başta almazdım ama babam süpriz yapayım diye bu telefonu almış mecburen kullanıyorum . Telefonun burada yazan bütün sorunları bende de mevcut . Piksel - Dokumatiğin kendi kendine çalışması - Aramanın gözükmesi ama cevap verememe . Neyse bunlar benim için çok sorun değildi çünkü telefonu çok kullanan biri değilim . Ama son olan şey ilk defa oldu ve 3 gündür sürüyor . Wifi 1 saniye açık 3 saniye kapalı kalıyo . watsup bile kullanamıyorum çünkü mesajlar gitmiyo yazıyorum yazıyorum o 1 sn lik arada giden gidiyor. Eğer bu sorun başına gelen varsa ve çözümünü biliyorsa bana yardımcı olsun çünkü hiçbir şey yapamıyorum şimdiden sağolun ve bu telefondan uzak durun . Param olsa dk düşünmezdim

edit : Bu arada reset attım telefona hala aynı durumda .

Ve telefonun açılmasını yazmazsam hata olur telefonun atıyorum şarjı bitti hehe bi 2-3 sigara yakın bence açmak isteyince . Çünkü telefonu açmaya çalıştınız bastınız tuşa telefonun sim istemesi 1 dk sürüyor . Onu girdiniz telefonun kendine gelmesi en az 5-7 dk yani toplamda 8 dakika falan . Neyse üretenin allah belasını versin

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.