Şimdi Ara

T50 Brick Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
5.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Dun ani bir kararla T50 cihazimi rootlamaya karar verdim(durup dururken nereden aklima estiyse). Başarıyla root yaptim. Sonra batarya yuzdesi gosterme ayarini acan bir program yukledim ve ayari actim. Telefonu yeniden başlatmami istedi. Tamam dedim kapandi ve acilirken boot animationda takili kaldi. Birkaç kere denedim fakat açılmadı. Araştirmalar sonucunda ZTE'nin Software Updater isimli programini indirdim. Telefonumu FTM modunda algilamadi. Internetten brick olan T50leri actigi iddia edilen bir program buldum (T50 Odin beta isimli). Programi yazan adamin hazirladigi anlatim videosunu izledikten sonra kullanmamam gerekirdi cunku adam kopyala yapistir gibi basit bir islemi 4 denemede yapabildi. Fakat o telasla kullandim. Root isleminden sonra boot logo 'XMAX' yazisi olmustu ama bu program tekrar Turkcell yapti. Tam calisti dedim ve boot animation'i beklemeye basladim. Fakat gelmedi. Boot logoda takildi. FTM moduna girmeye calisinca da ayni sekilde boot logoda takiliyor. Recovery moda girmeye calisinca da bildirim ledi kirmizi yaniyor ve ekrana goruntu gelmiyor. Su anda sarji yok batarya cikmadigi icin sarjinin bitmesini bekledim. Lutfen yardim edin servise vermek istemiyorum en fazla 50TL verebilirim tamire.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.