Şimdi Ara

T310 ve IRDA bağlantısı ile telsime bağlanan var m

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba..T310 telefonuma Irda(kızılötesi) bir kablo aldım..turkcell sorunsuz bağlanıyor..bağlantı hızı 115kbps gösteriyor ama sanırım o rakam doğru değil.. telsimde ise sürekli sorun yaşıyorum.. hata 777 veriyor.. şu ana kadar hiç bağlanamadım..bunun ayarlarını iyi bilen varsa ne olur yardımcı olsun..teşekkürler..

• Telsimin ayarları telefonuna tam olark yapıldı mı?
    Cid numarası hakkında bir bilgiye sahip misin?
    Muhtemelen sorun cid numarasından kaynaklı olabilir.Şimdi normalde turkcell connectcell ile ya da çevirmeli ağdan bir sorun yoksa telsimle de bağlanır merak etme.Dns ayarlarını eksiksiz olark yap.Daha sonra telsimi telefonunda hangi ayar grubuna kurduysan onun cid numarasını kullan.Mesela normalde *98*1# den turkcell ile bağlanıyorsa *98*2# *98*3# şeklinde bu aradaki değişen bir iki üç bağlı bulunan cid ayar grubunun numarası şimdi sen bağlanırken *98*1# turkcellin ayarlarının bulunduğu yerden bağlanıyorsan işte 777 li hata verir.Modemi iyi tanıtmadın mı desem ama o zaman da turkcellle bağlanmaz.Birdeistersen standart modem over ir link#2 şeklinde bağlamaya çalış.Sorun olursa bana yaz.Yardımcı olurum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.