MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
13 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
59 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 ay
Justenglish

Arkadaşlar justenglish almanca kursuna gidenler var mı? Yada Anadılu Yakadında önerebileceğinniz kurs var mı?

10 ay
Bir Dizi Arıyorum
çingene bir aile vardı. Olay Amerikada geçiyor. Bunlar galiba trafik kazasında ölen bir ailenin yerine geçiyordu. Onların hayatlarını evini falan alıyorlar oraya yerleşiyorlardı. Hatta en küçük çocukları eşcinseldi galiba o diziyi hatırlayanlar var mı?
10 ay
Almanca Çeviri Yardımı
Arkadaşlar bir iş başvurusu yapacağım ve bunun için birkaç tane Almanca cümleyi çevirmem gerekiyor bana bu konuda yardımcı olmak isteyen var mı? Cümleler o kadar uzun değil yaklaşık 7-8 adet cümleden oluşuyor.

"Hem fiziksel hemde mental olarak onların gelişimine yardımcı olmak ve onların bakımlarını üslenmek."

"Almanyadaki iş verenim gerekli hakları sağladıkları sürece Almanyada uzun yıllar çalışmayı düşünüyorum."

"Gece nöbetci olan ekipten hastalarımız hakkında gerekli bilgileri aldıkdan sonra günlük olarak vital alınması, hastalara pozisyon verilmesi,günlük ihtiyaçlarının karşılanıp temizliğinin yapılıması, doktor tarafından verilen tedavinin yapılması şeklinde özetleyebiliriz."
11 ay
Wordpress Tasarım Sorunu
Wordpress greatmag teması kullanarak kişisel bir blog sitesi yaptım. Ama demoda gözüken slider ile benim sitemdeki slider arasında küçükte olsa fark var bu farkı nasıl düzeltebilirim?İki resim ekledim biri demo sitesinden diğeri kendi sitemdenhavacılık alfabesi adlı yazının alıtnda boşluk var. Normalde demo sitesinde böyle bir boşluk yok.

www.eraydemirtas.com
geçen yıl
Ödeme Yapılmayan Domain
Bir hataya düşüp hostinger adlı firmadan bir domain aldım yalnız bu domain süresi doldu ve ödeme yapmadım. Başka bir yere taşımak için diğer sağlayıcıdan almak istediğimde ise hala diğer tarafta gözüküyor. Ödeme yapılmadıktan kaç gün sonra bu domain boşa çıkıyor.
geçen yıl
DGS ile Açıköğretim
Dgs ile Atatürk aöf işletme bölümünü kazandım. Anadolu aöf 2 tane fark dersi alarak 3. sınıftan başlıyorsun onlarıda diğer senelere yedirdikleri için sene kaybın olmuyor iki senede bitriyorsun. O kadar araştırmama rağmen Atatürk aöf'de hangi fark derslerini alacağımı bilmiyorum. İşletme ile alakasız bir bölüm bitirdim Anadolu aöf gibi 2 fark dersi mi var? Yoksa sadece yök derslerini saydırıp sıfordanmmı başlıyoruz. Eğer sıfırdan başlıyacalsak ek tercihlerde kayıt yaptırmayıp tekrar anadolu aöf tercih edebilirmiyim. Maksat sene kaybetmeden en kısa sürede okulu bitirmek.Tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
2 yıl
Google Ads'den Anlayan Gelsin
Google Ads ile bir reklam kampanyası başlattım ama herkes anahtar kelimelerin en fazla 20-30 tane olması gerektiğini söylüyor. Ben ise tam eşleme yapıp anahtar kelimelerimin varyasyonlarını çoğalttım. Rakiplerimde böyle yapıyorlar doğrumu yapıyorlar bilemedim.(Verim almasalar yapmazlar herhalde diye düşünüyorum.) Google ads danışmanı ise azaltma mı istedi. Sizce sıralı eşleme yapıp anahtar kelimelerimi azaltmalımıyım. Yoksa tam eşleme yapıp bir sürü anahtar kelimemi eklemeliyim. Hangisinde daha çok verim alabilirim. Tecrübeli arkadaşlardan öneriler bekliyorum.
2 yıl
Themeforest Wordpress Teması
Themeforest Oswad temasını aldım. Daha sonra tema dosyalarını indirdim wordpress kurdum. Ama tema resimde görüldüğü gibi değil sanki ücretsiz temalar gibi hatta daha kötü durumda. İçinde bir sürü tema olmasına rağmen(Blog, Sport, Business v.b.) benim yüklediğim temada bir tane var. Bu işin uzmanlarından yardım bekliyorum.
2 yıl
Şirket Tanıtım Dosyası (adobe illustrator)
Adobe illustrator ile şirket için tanıtım dosyası oluşturdum. Pdf formatında kayıt ettim. Baskı önizleyeme geldiğimde normal gözüküyor. Ama baskı yapıldığında sağ ve alt kısmında boşluklar kalıyor. Jpg formatında kayıt etiğimde ise yine aynı olay meydana geliyor. Başka yazıcıdan çıkardığımda sonuç yine aynı bunu sebebi ne olabilir.
2 yıl
Sesli Santral Kurmak
Fortel P832 adlı santrali kullanıyoruz. Müşterilerimiz bizi arayınca teknik servis için 1 satış için 2 yi tuşlayın diyen bir sesli yanıt sistemi oluşturmak istiyoruz. Bu en ucuz ve basit yoldan nasıl yaparız. Santralimiz bu özelliği estekliyor mu? Yoksa sadece bilgisayara bir takım programlar indirerek bunu hallede bilirmiyiz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.