MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
18 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
76 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Ssd Montaj tecrübesi
Donanım işinden çok anlamayan biri olarak ilk iş bilgisayarcıya gittim haliyle. "Bu gün hallederim , yarın hallederim" diye bir hafta oyalayınca sinirlenip kendim yapmaya karar verdi. Nasıl yaptığımı anlatayım belki faydalanan olur.

Önce ssd yi taktırıp temiz bir sistem kurduracaktım. Ancak böyle olunca Cd ara , İnternet ten indir , yok usb ye yazdır çok teferruatlı ve uğraştıracak işler olduğundan C diskini kopyalamaya karar verdim. 150 Gb (C)+320 Gb (D) iki diskim vardı. 150 lik HDD yerine aldığım 256 lık ssd (Lexar-Mediamarkt-179 tl) ye kuracaktım sistemi. Fazladan Kablo falan da yoktu. Ben de ; Önce Macrium Reflect programını indirip kurdum , bilgisayarı kapatıp 320 liğin kablolarını ssd ye taktım. Bilgisayarı tekrar açtım ama o da ne , ssd ne "Bilgisayarım" da ne de programda görünmüyor. Ancak "Disk yöneticisinde" (Başlat-Denetim masası-Sistem güvenlik-Yönetimsel araçlar) görünüyor. Ssd ye sağ tıklayıp "basit birim ekle çıkar" dan yeni basit birim oluşturunca hem "Bilgisayarım" da hem de programda göründü. Ardından C diskini klonladım (Ancak bir yerinde "Diskin üzerine tekrar yazılacak" diye bir uyarı verdi. Tamam dedik geçtik) İşlem bitince bilgisayarı tekrar kapatıp 150 lik (Eski C) diskin kablolarını 320 liğe taktım. Eski Hdd yi kızağında bıraktım , ssd 2.5" olduğu için yuvaya uymadı , vidalar da karşılamayınca delikleri sinirlenip kırmamak için ssd yi tek vidayla tutturdum en alta ve saldım çayıra. Tekrar açtım bilgisayarı ve çalıştı. Ancak bu sefer C 150 Gb (100+sistem) görünüyordu. Tekrar "Disk Yöneticisi"ne girip C ye sağ tıklayıp (Dolu olan kısma) "Diski genişlet" dedim başka bir şeye dokunmadan devam ile diski 256 Gb boyutuna (238 efektif) getirdim. "Sistem için ayrıldı" kısmına da sağ tıklayıp "Sürücü harfi, yolu değiştir dedikten sonra "Kaldır" dedim o iş te halloldu. Şuan için sorunsuz çalışıyor. Tek soru , Sürücüleri tekrar kurmak/güncellemek gerekir mi? Onun haricinde sistemin açılışı , oyunlar , programlar gayet iyi ve hızlı. Okuma/Yazma hızını test etmek için CrystalDiskMark 7 kurdum ancak tuhaf bir şekilde ssd nın yazma hızı okuma hızından yüksek çıkıyor , enteresan. Çok hız meraklısı değilim bana bu hızlar yetiyor ama ben ancak 240 okuma , 250 yazma hızlarını görebildim. İşlemcim ve anakartım eski belki ondandır. (Q8200 + Msi G41m-p26 + 4 Gb 1333 Mhz single ram)

Benim gibi kendi işini kendisi yapmak zorunda kalanlara belki faydası olur.
geçen yıl
Anakart/ssd yardım
MSI g41m p26 m2 anakart lı bilgisayarıma WD 240GB Green SATA 3.0 3D-NAND SSD Disk almayı düşünüyorum. Sistemin geri kalanı ; intel Q8200 İşlemci , 4 Gb 1333 Mhz ram (Tek) , 500 w psu (Marka/Model bilmiyorum) eski ve dandik hdd ler 150+300 Gb (Zaten o yüzden sistemi ssd ye kurmak bunlardan yavaş yavaş kurtulmak için almayı düşünüyorum)

Almayı düşündüğüm bu ssd bu sistemde çalışır mı? Bir problem yaşar mıyım? Hazır fiyatlar biraz düşmüşken yarın almayı düşünüyorum (Problem yaşarsam , çalışmaz veya sıkıntı yaratırsa hiç almayacağım) Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
2 yıl
Utanmaz Türk telekom
Ayın 9 undan beri internet im yok. Arıyoruz müşteri hizmetlerini makina çıkıyor karşımıza. “Arıza var internetinizde kesinti olacaktır” diyor. Önce 9-11 i arasıydı, sonra belirsiz bir zamana attılar. En son 18 i gece yarısı diyor. 10 gün internetim kesik olacak. Ve bu şahıslar benden utanmadan paket karşılığı tam para isteyecekler. Evet utanmadan , sıkılmadan ayın üçte birinde vermedikleri internetin parasını alacaklar.
2 yıl
Ev Sinema Sistemleriniz ve Deneyimleriniz
Evde film seyrederken hangi sistem(ler)i kullanıyorsunuz ? Deneyimleriniz , memnun olduğunuz veya "Daha iyi olabilirdi , şimdi param olsa bu sebepten dolayı şunu alırdım" diyebileceğiniz yönleri nelerdir ? Ve evlerine yeni sistem kurmak isteyenlere , televizyonunu , ses sistemini v.s değiştirmeyi düşünenlere tavsiyeleriniz nelerdir ?


Benim alet edevat şu şekilde :

TV : Seg-39188f f , 39" (99 cm) Full hd , dahili hd uydu alıcılı slim led (880 tl)
Ses : Samsung - SoundBar HW-F450 (350 tl)
HDD : Seagate - FreeAgent pn 9zh9p9-raa 1tb (Hatırlamıyorum ama 250 tl falandı herhalde)
Ekstra : Apple Tv 4. Nesil. (600 tl)
Kulaklık : PoloSmart MB-01 (40 tl)


Benim sistem pek keyif sistemi değil. Mecburiyetten. Televizyonu sığdırmak için yaklaşık 90 cm yerim vardı. O yüzden 39" aldım tv yi. Almaya gittiğimde (Hatta forumda konu bile açmıştım) seg marka , hiçbir özelliği olmayan başka bir modelini alacakken bunu tesadüfen gördüm. 80 tl fazla verip bunu aldım. Dahili hd uydu alıcısı olması iyi. Medya kayıt etme/duraklatma özelliği var ancak usb den güç vermediği için alacağım harici diskin adaptörlü olması gerekiyordu. 2.5" diskler adaptör kullanmadığı için 3.5" aradım. Artık piyasada olmadıkları için de göbeğim çatladı bulana kadar. Televizyonu yaklaşık 6 senedir kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Ancak Hdd ile pek anlaşamıyorlar. Okuması çok uzun sürüyor. O esnada da dosyaları görmüyor. O yüzden elinizi çabuk tutup okumaya başlamadan dosyayı seçip oynatmanız gerekiyor. İkinci sorun , dosyanın boyutu 2 gb tan büyükse oynatmıyor hatta sapıtıp kendini kapatıyor televizyon. Birde her formatta her altyazıyı göstermiyor.

Yine yer sorunundan kablolu 4+1 ses sistemini kuramadım. Daha derli toplu olsun diye SoundBar tercih ettim. Marka ve modeline ise para karar verdi. Teknosa da bu modelden ellerinde 2-3 tane kaldığı için indirimdeydi. Performansı iyi , sesi daha sonuna kadar açmayı başaramadım. 5+1 ses sistemleri kadar olmasa da (Seyrettiğin şeye bağlı olarak) hafiften benzer hissi (yanlardan) sağlıyor.

Televizyonu akıllandırmak (Ve daha fazlası) için Apple Tv 4.Nesil tercih ettim. İyi de yapmışım. Genelde yütüp üzerinden video seyretmek için kullanmakla beraber oyun oynamak ve çocuklara eğitici/öğretici içerik (Oyun-Video) sağlamak için kullanıyorum. Parası ve vakti olan için normal sayılacak fiyatlara film ve müzik satın alıp kiralama imkanı sunuyor. Birçok tv kanalını on-line izleyebilmenin yanında Netflix , Amazon Prime , FilmBox , Blutv , Puhutv , Redbull tv gibi ücretli veya ücretsiz hizmetlere ulaşmak çok kolay. Ayrıca bilgisayara bağlayıp bilgisayardaki filmleri onun üzerinden rahatlıkla seyredebilirsiniz (Ben beceremesem de, altyazı sorununu birtürlü halledemedim. Onun yerine ipad in ekranını yansıtarak seyrediyorum bazı filmleri , uzun bir mevzu) Bu arada 4k versiyonu Mediamarkt ta 400 tl civarı indirime girmiş.

Filmleri genelde gece geç saatte izlediğim için komşular ve çocuklar rahatsız olmasın diye sesi çok açamıyorum. Bu sefer ne dediklerini anlamıyorum. En son aynı filmi hem Apple tv den hem telefondan açıp kulaklıkla dinlemek zorunda kalınca bir bluetooth Kulaklık alma zorunluluğu hissettim. Carrefour da daha önce 60 tl ye satılan kulaklıklar 40 tl ye düşmüş , aldım birtane. Beklediğimden daha iyi çıktı. Yalnız Bluetooth bağlantısının yavaşlığından sanırım seste bir geçikme mevcut. onun dışında pek sıkıntısı yok. 2-3 saatlik pil ömrü bir filmi bitirmek için yeterli sayılır.
2 yıl
Tekrar Çal Sam
Müzik bir film için vazgeçilmez ögelerden. Ama son zamanlarda Filmlere özel bestelerin yapılması pek söz konusu değil. Belki de o yüzden daha kötü filmler seyrediyoruz (Benim düşüncem). En fazla yaptıkları ,bilinen hit şarkıları başka birine söyletip "Cover" latmaları. İşte "Orijinal Film Müziği" denince ilk akla gelenler. (Konu biraz "Kota Canavarı" olacak ama buna değer, benim açımdan)


Ennio Morricone1928 Doğumlu italyan besteci. En çok Sergio Leone nin filmlerine yaptığı bestelerle bilinse de 1400 den fazla şarkısı olan , 390 filme müzik yapmış bir bestecidir. Bunların arasında , İyi Kötü Çirkin , Bir Avuç Dolar için ; Birzamanlar Batıda , Misyon , Lolita , İkiz Tepeler gibi filmleri sayabiliriz."İyi Kötü Çirkin" demişken ; Sergio Leone Filmi çekerken askerden yardım almış. Patlama sahnelerini gerçekleştirecek olan Yüzbaşı ya "Haydi dediğimde patlatırsın" diyor. Köprü hazır , patlayıcılar yerleştiriliyor , "Sahneyi çekmeden yemek yiyelim" diyorlar. Sergio Leone bağırıyor "Haydi , yemeğe"...Güüüm. "Haydi" yi duyan Yüzbaşı köprüyü havaya uçuruyor. Leone kameramana "Çektinmi ?" diye soruyor , kameraman şaşkın "Tabi ki hayır" diyor. Kameraman "Şimdi ne yapacağız ?" diye sorunca Leone cevap veriyor "Yemek yiyeceğiz". Köprü askerler tarafında tekrar inşa ediliyor ve sahne çekiliyor.
2 yıl
Gecenin Nefesi - fox tv de
İzlemeyen varsa tavsiye ederim. Yeni başladı sayılır. Biraz uzun ama güzel filmdir
3 yıl
Görüntü yok
Bilgisayarımın anakartı ve işlemcisi değişti. Monitörün dvi kablosu kırıkmış. Dönüştürücü ile analog olarak monitörü bağladık. Önce görüntü geç gelmeye sonra hiç gelmemeye başladı. Pc çalışıyor ama monitör de görüntü yok. İşin garibi birkaç kere açıp kapatınca daha doğrusu düzgün kapanmadığı zaman (güvenli modda çalışmayı sorarken) görüntü geliyor ve normal bir şekilde pc çalışıyor. Sabah bilgisayarcıya götürdüm kasayı , orada başka monitör ile sorunsuz çalıştı. Ben işin içinden çıkamadım. Yardımcı olan çıkarsa şimdiden teşekkür ederim.
3 yıl
Kısa Film Festivali
Bu konuda kısa filmleri toplamayı düşünüyorum. O yüzden adı "Kısa Film Festivali". Ağırlıklı olarak korku olacak herhalde. Çünkü Yütüp te onlardan bolca var. Profesyonel , Yarı Profesyonel ve Amatör , fark etmez. Uyarıyı başta yapayım ; Bol kanlı , vahşetli , korkulu olacak onun için 18- izlemese iyi olur. Bir de , bana "Normal!!!" gelen başka birisi için fazla rahatsız edici gelebilir , o durum da Moderatörler müdehale edip söz konusu mesajı silebilir...silmelidir. Ha birde görünüşe göre kota canavarı olacak.Aslında amacım bu konuya (Film çekmek) benim gibi meraklı insanların amatör kısa filmlerini buradan yayınlamaları. Konu sınırı yok , yeter ki konulu olsun :))
3 yıl
The Wailing-2016
The Wailing (Goksung)-2016


İzleyen varsa Film hakkındaki teorileri nelerdir ? Kim Kimdi ? Neden Nasıl ?
3 yıl
Fragman
İzlediğim filmleri ve haklarındaki düşüncelerimi içerir. Objektif değildir , aslında olabildiğince subjektiftir.


----------------------------- Sayfa 1.
1.) Cloverfield Yolu No:10 (10 cloverfield lane-2016)
2.) Ay (Moon-2009)
3.) Cloud atlas (Bulut Atlası-2012)
4.) The Hateful Eight (2015)
5.) Cloverfield Paradoksu (Cloverfield Paradox-2018)
6.) Rambo: İlk Kan (Rambo: First Blood-1982)
7.) Sicario-2015
8.) 8 Mile-2002
9.) Mezarına Tüküreceğim (I Spit on Your Grave-2010)
10.) Diriliş (The Revenant-2015)
11.) Yürüyen Şato (Howl's Moving Castle (Hauru no ugoku shiro)-2004
12.) jurassic World-2015
13.) Kardaki İzler (Wind River-2017)
14.) Kötü Ruh (Evil Dead-2013)
15.) Deadpool-2016
16.) Koleksiyoncu (The Collector-2009)
17.) Derin Kabus (As Above, So Below-2014)
18.) Büyük Balık (Big Fish-2003)
19.) Parçalanmış (Split-2016)
------------------------------ Sayfa 2.
20.) Annabelle: Kötülüğün Doğuşu (Annabelle: Creation-2017)
21.) Ziyaret (The Visit-2015)
22.) Karabasan (The Babadook-2017)
23.) 28 Gün Sonra (28 days Later-2002)
24.) 28 Hafta Sonra (28 Weeks Later-2007)
25.) Dünya Savaşı Z (World War Z-2013)
26.) Zombilerin Şafağı (Shaun Of The Dead-2004)
27.) Cadı (The VVitch: A New-England Folktale-2015)
28.) Rec: Ölüm Çığlığı ([Rec]-2007)
29.) Kardan Adam (The Snowman-2017)
30.) Ruhlar Bölgesi (Insidious-2010)
31.) Ruhlar Bölgesi 2 (Insidious Chapter 2-2013)
32.) Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 (Insidious: Chapter 3-2015)
33.) Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (King Arthur: Legend of the Sword 2017)
34.) Gece Nöbeti (Night Watch/Nochnoy Dozor-2004)
35.) Gündüz Nöbeti (Day Watch / Dnevnoy Dozor-2006)
36.) 1408-(2007)
37.) Yaratık: Covenant (Alien: Covenant-2017)
38.) Cehenneme Bir Adım (The Descent-2005)
--------------------------Sayfa 3.
39.) Peşimdeki Şeytan (It Follows-2014)
40.) Dehşet Kapanı (The Cabin in The Woods-2011)
41.) Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (The Hobbit: An Unexpected Journey-2012)
42.) Şey (The Thing-1982)
43.) Şey (The Thing-2011)
44.) Işıklar Sönünce (Lights Out-2016)
45.) Ölüm Kitabı (Misery-1990)
46.) Dehşet (The Changeling-1980)
47.) Kara Büyü (The Wailing / Gok-seong-2016)
48.) Bıçak Sırtı (Blade Runner-1982)
49.) Blade Runner: Black Out 2022-(2017)
50.) Bıçak Sırtı (Blade Runner 2049 - 2017)
51.) Barbar Conan (Conan the Barbarian-1982)
52.) Savaşçı Conan (Conan The Destroyer-1984)
53.) Barbar Conan (Conan the Barbarian-2011)
54.) Ölüm Oyunu (Battle Royale / Batoru rowaiaru-2000)
55.) Ölüme Karşı Koşan (The Running Man-1987)
56.) O (IT-1990)
57.) O (IT-2017)
-------------------------- Sayfa 4.
58.) Rose Red Konağı (Rose Red-2002)
59.) Mahşer (The Stand-1994)
60.) Günah Tohumu (Carrie-1976)
61.) Günah Tohumu (Carrie-2013)
62.) Cinnet (The Shining-1980)
63.) Yok Oluş (Annihilation-2018)
64.) Ruhlar Evi (We Are Still Here-2015)
65.) Otopsi (The Autopsy Of Jane Doe-2016)
66.) Phantasm (1979)
67.) Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption-1994)
-------------------------- Sayfa 5.
68.) Yeşil Yol (The Green Mile-1999)
69.) Öldüren Sis (The Mist-2007)
70.) Sessiz Bir Yer (A Quiet Place-2018)
71.) Zombi Ekspresi (Train To Busan (Busanhaeng)-2016)
72.) Şeytanın Bel Kemiği (The Devil's Backbone (El Espinazo Del Diablo)-2001)
73.) The Void - 2016
74.) It Comes at Night -2017
75.) Mumya (The Mummy-2017)
76.) Let Us Prey -2014
77.) Ruhların Kaçışı (Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi)-2001)
78.) Kötü Ruh (Poltergeist-1982)
79.) Kötü Ruh (Poltergeist-2015)
80.) Son Vardiya (Last Shift-2014
81.) A Christmas Horror Story (2015)
82.) Ölümcül Oyun (Goodnight Mommy - Ich Seh, Ich Seh-2014)
--------------------------- Sayfa 6.
83.) Kutsal (The Hallow-The Woods-2015)
84.) Korkunun Gölgesi (Under The Shadow-2016)
85.) Ceset (El Cuerpo-The Body-2012)
86.) Nefesini Tut (Don't Breathe-2016)
87.) Hayalet Süvari (Sleepy Hollow-1999)
88.) Kayıp Kız (Gone Girl-2014)
89.) PK (2014)
90.) Uzayda Dehşet (Pandorum-2009)
91.) Deşifre (Scribe-La mecanique de l'ombre-2016)
92.) Şeytan Üçgeni (Triangle-2009)
93.) Hayalet Hikâyeleri (Ghost Stories-2017)
94.) The Endless-2017
95.) Halka (The Ring-2002)
96.) Halka 2 (The Ring Two-2005)
97.) Halka 3 (Rings-2017)
--------------------------- Sayfa 7.
98.) Yaşam Kürü (A Cure for Wellness-2016)
99.) Şeytan (The Exorcist-1973)
100.) A Ghost Story-2017
101.) 1922 (2017)
102.) Karanlık Sır (El Secreto De Marrowbone / Marrowbone-2017)
103.) Ölüm Günün Kutlu Olsun (Happy Death Day-2017)
104.) Doğruluk mu Cesaret mi ? (Truth or Dare-2018)
105.) Dogu Ekspresinde Cinayet (Murder on the Orient Express-2017)
106.) Çarpık Evdeki Cesetler (Crooked House-2017)
107.) Vahşiler (Hostiles-2017)
108.) Çakı Gibi (Swiss Army Man-2016)
109.) Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri-2017)
110.) Kabustan Gelen (Before I Wake-2016)
111.) The Ritual - 2017
112.) Summer of 84 - 2018
113.) İnce Kırmızı Hat (The Thin Red Line-1998)
----------------------------- Sayfa 8.
114.) The Invisible Guest (Contratiempo-2016)
115.) Onlar (Ils - Them-2006)
116.) Whiplash - 2014
117.) Katil Çizimler ((Killer Toon - Deo web-toon: Ye-go sal-in-2013)
118.) The Office (Opiseu-2015)
119.) Karanlık Sırlar (A Tale of Two Sisters - Janghwa, Hongryeon-2003)
120.) Yeni Dünya (New World - Sinsegye-2013)
121.) Şeytanı Gördüm (I Saw the Devil - Ang-ma-reul bo-at-da-2010)
122.) Kapan (Get Out-2017)
123.) Mad Max - Mad Max 2: The Road Warrior (1981) - Mad Max 3 Beyond Thunderdome (1985)
124.) Mad Max: Fury Road (2015)
125.) Ölüm Sessizligi (Dead Calm-1989)
126.) Sevimli Hayaletler (The Frighteners-1996)
127.) Ev Hapsi (Housebound-2014)
——————————————— Sayfa 9.
128.) Prenses Mononoke (Princess Mononoke - Mononoke Hime-1997) - Rüzgarlı Vadi (Nausicaä of the Valley of the Wind - Kaze no tani no Naushika-1984)
129.) Ölüm Provası (Audition - Ôdishon-1999)
130.) İtiraflar (Confessions - Kokuhaku-2010)
131.) Death Note: Light Up the New World-(2016)
132.) 12 (2007)
133.) Gogol. Viy (2018)
134.) Queen of Spades: The Dark Rite (Pikovaya dama : Chyornyy obryad-2015)
135.) Satan's Slaves (Pengabdi Setan-2017)
136.) Munafik (2016)
137.) Susuk (2008)
138.) Hantu kak limah 2: Husin, Mon dan Jin Pakai Toncit (2013)
139.) Chanthaly (2012)
-------------------------------- Sayfa 10.
140.) Tucker ve Dale İblise Karşı (Tucker and Dale vs Evil-2010)
141.) Kemik Balta (Bone Tomahawk-2015)
142.) Black Mountain Side (2014)
143.) At Kafası (Horsehead-2014)
144.) Dehşet Odası (Green Room-2015)
145.) Öldüren Kelimeler (Pontypool-2008)
146.) Vampir Cehennemi (Stake Land-2010)
147.) Gir Kanıma (Let the Right One In-2008)
148.) Salgin (The Crazies-2010)
149.) Bir Noel Hikayesi (Rare Exports-2010)
150.) Yıldız Savaşları (1977 - ????)
151.) Sicario: Day of the Soldado - 2018
152.) Thelma - 2017
153.) Cadilar Bayrami (Halloween-2018)
154.) Enfeksiyon (Infection - Kansen-2004)
155.) Soldaki son ev (The Last House on The Left-2009)
156.) Eski Evdeki Büyülü Saat (The House with a Clock in Its Walls-2018)
157.) Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum (Down a Dark Hall-2018)
-------------------------------- Sayfa 11.
158.) What Keeps You Alive - 2018
159.) Kayıp Aranıyor (Searching-2018)
160.) Mission: Impossible - Fallout - 2018
161.) Başlat (Ready Player One-2018)
162.) Upgrade - 2018
163.) Ayin (Hereditary-2018)
164.) The Possession of Hannah Grace - 2018
165.) Havari (Apostle-2018)
166.) The Little Stranger - 2018
167.) Saplantı (Unsane-2018)
168.) İstila (Monsters-2010)
169.) Istila: Karanlik Kita (Monsters: Dark Continent-2014)
170.) Dead Snow (Død snø-2009)
171.) Dead Snow 2 : Red vs. Dead (Død snø 2-2014)
172.) Berberian Sound Studio - 2012
173.) Fido - 2006
174.) The Ballad of Buster Scruggs - 2018
175.) Sisters Biraderler (The Sisters Brothers-2018)
176.) Hiçbir Zaman Burada Degildin (You Were Never Really Here-2017)
-------------------------------- Sayfa 12.
177.) Roma - 2018
178.) Under the Silver Lake - 2018
179.) Mandy - 2018
180.) Spinning Man - 2018
181.) Traffik - 2018
182.) Overlord Operasyonu (Overlord-2018)
183.) Dehşetin Yüzü (The Nun-2018)
184.) Castle Rock - 2018
185.) Gece Dünyayi Yuttugunda (The Night Eats the World-La nuit a dévoré le monde-2018)
186.) Gizemli Ev (Winchester-2018)
187.) Bizi Kötüden Koru (Deliver Us from Evil-2014)
188.) Kapan (La habitación de Fermat-2007)
189.) The Method (El método-2005)
190.) Çatı katı (Loft-2008)
191.) Asabiyim Ben (Wild Tales - Relatos salvajes-2014)
192.) Gözlerindeki sir (The Secret in Their Eyes - El secreto de sus ojos-2009)
-------------------------------- Sayfa 13.
193.) Terrified (Aterrados-2017)
194.) Dokuz Kraliçe (Nine Queens - Nueve reinas-2000)
195.) Zirve (The Summit - La Cordillera-2017)
196.) Cinayet tezi (Tesis sobre un homicidio-2013)
197.) 7. Kat (7th Floor - Séptimo-2013)
198.) Alpha - 2018
199.) Dünyanin Sonu (Afflicted-2013)
200.) Biz (Us-2019)
201.) Rinne (Reincarnation-2005)
202.) One Cut of the Dead (Kamera o tomeru na!-2017)
203.) A Dark Song (2016)
204.) Hagazussa: A Heathen's Curse
205.) Gölge Savaşçı (Shadow - Ying-2018)
206.) Davet (The Invitation-2015)
-------------------------------- sayfa 14.
207.) Adaletsiz (Dragged Across Concrete-2018)
208.) Sorun Yaratan Adam (Den Brysomme Mannen-2006)
209.) Alita: Savaş Meleği (Alita: Battle Angel-2019)
210.) Şarkını Söyle (Sing-2016)
211.) Taşların Çağrısı (Voice from the Stone-2017)
212.) Brightburn - 2019
213.) The Silence - 2019
214.) Kuyu (The Hole in the Ground-2019)
215.) Baskin (The Raid: Redemption-Serbuan Maut-2011)
216.) NOS4A2 - 2019
217.) The Dead Don't Die-2019
218.) Fantastik Canavarlar: Grindelwald'in Suçlari (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald-2018)
219.) Serenity - 2019
220.) Ma - 2019
221.) Çılgın Hırsız 3 (Despicable Me 3-2017)
222.) Soğuk İntikam (Cold Pursuit-2019)
223.) Pyewacket - 2017
224.) The Prodigy - 2019
225.) Ölü Adamın Ayakkabıları (Dead Man's Shoe-2004)
-------------------------------- Sayfa 15.
226.) Welcome to Mercy (Beatus-2018)
227.) Şeytanın Evi (The House of the devil-2009)
228.) Kurt Kapanı (Wolf Creek-2005)
229.) Troll Avı (Troll Hunter - Trolljegeren-2010)
230.) Korku Hikâyeleri (Scary Stories to Tell in the Dark-2019)
231.) The Forest - 2016
232.) Tumbbad - 2018
233.) Deborah Logan’ın Hikayesi (The Taking of Deborah Logan-2014)
234.) Gardiyan (El guardián invisible-2017)
235.) The Wind - 2018
236.) The Limehouse Golem - 2016
237.) Nancy Drew ve Gizli Merdiven (Nancy Drew and the Hidden Staircase-2019)
238.) Hafıza (Rememory-2017)
239.) How It Ends - 2018
240.) Polar - 2019
241.) Hotel Artemis 2018
242.) El Royale'de Zor Zamanlar (Bad Times at the El Royale-2018)
243.) O Bölüm 2 (It Chapter Two-2019)
244.) The Mandalorian
------------------------------- Sayfa 16.
245.) Saklambaç (Ready or Not-2019)
246.) Kaçakçı (The Mule-2018)
247.) The Irishman - 2019
248.) In the Tall Grass - 2019
249.) Ölümcül Labirent (Escape Room-2019)
250.) Yıldızlara Doğru (Ad Astra-2019)
251.) Silence - 2016
252.) Doktor Uyku (Doctor Sleep-2019)
253.) Look Away - 2018
254.) Villmark - 2003
255.) Skjult - 2009
256.) Dalga (The Wave - Bølgen-2015)
257.) Zootropolis: Hayvanlar Şehri (Zootopia-2016)
258.) Deli ve Dahi (The Professor and the Madman-2019)
259.) In the Shadow of the Moon - 2019
260.) The Room - 2019
261.) Svaha: The Sixth Finger - 2019
262.) Hardcore Henry - 2015
263.) Bıçaklar Çekildi (Knives Out-2019)
264.) The Gangster, the Cop, the Devil - 2019
------------------------------- Sayfa 17.
265.) Mazisi Olmayan Adam (The Man from Nowhere - Ajeossi-2010)
266.) Castle Rock 2. Sezon
267.) Uncut Gems - 2019
268.) The Peanut Butter Falcon - 2019
269.) Gece Yarısı (Midnight Special-2016)
270.) Öksüz Brooklyn (Motherless Brooklyn-2019)
271.) Sahtekar (The Good Liar-2019)
272.) The Outsider
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.