MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
27 Temmuz 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
326 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 ay
Asus laptop tuşlar teker teker bozuluyor.
Sıvı teması darbe vb hiçbir şey olmadı, tamamen kendiliğinden (hatta GTA 5 oynuyordum, araba geriye gitmemeye başladı, yeniden başlattım çözülmedi o zaman çaktım)

İlk sefer Caps lock, s ve " tuşları bozulmuştu, zamanla numlock, numpad7 ve numpad9 tuşları da bozuldu. cihazım FX502VE/GL502VE, garantim devam etmiyor. ne yapmam lazım, öneriniz nedir?
2 yıl
iOS 12.4 ile birliklte 9.3.6 ve 10.3.4 yayınlandı
Son sürümü iOs 9.3.5 ve 10.3.3 olan iOS cihazlarına kritik gps hatasını çözen bir güncelleme yayınlandı. Hatanın GPS'in konumu yanlış göstermesinden dolayı saati bozabileceği söyleniyor. Şahsen iphone 4s ya da iphone 5 kullanmıyorum ama destek kesilmesine rağmen güncelleme gelmesi hoşuma gitti.
2 yıl
ikinci cihaz için iphone 5 vs ipod 5
telefonumu 12ye güncellemek durumunda kaldım ama eski iOS sürümlerinin çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. bu yüzden bu hasretimi gidermek için desteği kesilmiş bir iOS cihaz alıp iOS 8 ya da 9a düşmek istiyorum, ipod 5 uygun gözüküyor aslında ama iphone 5 e göre daha yavaş. aslında sim kart kullanmayacağım, bu yüzden kayıtsız telefon mu alsam iphone 4-4s düşünmüyorum (ekrandan dolayı) siz olsanız ne yapardınız?
2 yıl
AK siyah laminant 55TL %60dan satılık
cs.moneyden 5 keye karşılık geliyor, paraya hafta içinde ihtiyacım olduğu için böyle satmak istiyorum. (takas banıyla 8 gün kaybedeceğim.)

eğer ilgileniyorsanız steam ekleyebilirsiniz.
2 yıl
donanımhaber crackwatch'da
crackwatch sub-redditinde (cracklanan oyunların takip edilebildiği popüler bir yer) siteler kısmında donanımhaber var
2 yıl
Konus vs Olympus vs Bushnell 10x50 dürbün
Dürbün almaya karar verdim, bu markaların 10x50 dürbünlerinden birini almayı düşünüyorum. optik işlerine yeni girdiğim için hangi marka kaliteli hangisi kalitesiz tam bilmiyorum. ayrıca aşırı bir performans beklemiyorum zaten vereceğim miktar belli.

2 yıl
12 adet key
satıldı
2 yıl
1000-1400 arası makine önerisi
Yıldız, gezegen galaksi, nebula -kısaca gökyüzü- fotoğrafçılığına merak saldım, telefonum ile yakaladığım güzel fotoğrafdan bir tanesini bırakayım


Makine olarak aslında RX100 serisi güzel duruyor ama 1 inç sensöründen dolayı bir canon 600d + 18-55 kit lens ile daha iyi sonuçlar çıkarırım diye kafamı kurcalıyor.
RX serisinde seviye gibi marklar da varmış, 2 ve 3 bütçeme uyuyor aralarındaki farklar nelerdir.?
yoksa biraz daha fazla biriktirip A6000 mi almalıyım?

Bu arada gökyüzü dediğime bakmayın, zaten gökyüzünü güzel çeken makine gündüzleri rahat iş yapar diye yazdım. Genel kullanım + astrofotoğrafcılık diyebiliriz
2 yıl
AK Empress BS 0.45 %65den satılık
Key karşılığı satılmıştır
2 yıl
TROY pişmanlıktır
. Banka kartını yenileyince TROY olduğunu gördüm, yurtdışından pek alışveriş yapmıyorum zaten, sorun çıkmaz dedim, konu bile açtım DH'de. Sorun şu ki

Ülkemizin milli ödeme sistemi TROY ile Turkcell ve ePttavm(HGS) ile alışveriş yapılamıyor, VISA sanal kartım ile sorunsuzca alışveriş yapabiliyorum.

En yakın zamanda banka kartımı yenileyeceğim, kesinlikle tavsiye etmiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.