MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
03 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
30 üye
Görüntülenme (?)
747 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
6 ay
RX 580 OC Değerim Nasıl Sizce ?
Sizce değerler nasıl memory 2025 core clock 1455 ısı olarakta 74-75c kaç dakika furmark yapmak lazım iyice stabil olduğunu öğrenmek için7 ay
İlk Le Mans Kazanan Türk Arabaya Dikkat!
Öne çıkarabilirsek herkes görsün.Bizim türk şirketleri vizyonsuz olduğu için anca futbola reklam yaparlar futbola verecekleri paranin 10'da 1'ini motorsporlari basketbol voleybol alt branşlara destek olmazlar.

Bknz motorsporlarinin altin cagi sponsor var mi baba sponsor yok.Thy koc sabanci cengiz insaat(!)Tarihte yerini aldi TF Sport Aston Martin Vantage GTE

7 ay
Covid 19 Olmuş 10 Gün Önce İyileşmiş AB+ BULUNDU
Plazma Bulundu konuya katkı yapan herkese teşekkürler tek söyleyebileceğim çok zor bulunuyor plazma inşallah kimse ağır geçirmez.Merhaba arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı ?

Ek olarak:Antikor testi istiyorlarmış sanırım covid 19 a karşı antikör bağışıklığı oluşmuş mu anlamındaEksi sozluk yazari olan arkadas varsa yardimci olabilir mi ?
7 ay
Uzun Vadeli Borsa Yatırımım(Günlüktür)
Merhabalar;

Uzun vadeli bir borsa yatırımcısı olarak günlük/haftalık/aylık şeklinde bu konuyu düzenleyeceğim.Uzun vadede başınıza neler gelebilir gelecek bunları göstermek istiyorum.Birde başımızdan bakalım neler geçmiş geçecek bunları yazacağım.

Yaşım 25 hedefim 50 yaşında 25 yıllık primimi doldurup yaşı beklemeden emekli olmak.Buna göre yatırımlarımı şekillendireceğim.Hedefim lüks bir araba almak lüks bir ev almak değil.

Trend olmadığı zaman hisseden çıkabilirim fakat geri alım mutlaka aynı hisselerde yapılacak.Temettüler ile aynı hisseden alınacak.%10 kadarı trade için maliyet düşürmek için kullanılabilir fakat bu sadece ekran başında olduğumda olur diğer türlü TRADE'den uzak durulacak.

Bazı hisselerde ömürlük uzun vadeli olmayacak.Kar alıp uzun vadeli hisselere ekleme yapılmak için kullanılacak.Uzun Vadeli Pörtvöyüm:

Hisseler:

-TBORG(Uzun vadeli geçmişe bakarsanız 2010'dan beri %1500 kazandırmış bir hissedir.Halka açıklığı azdır patron ne zaman isterse o zaman götürür.)

-SODA(Uzun vadelidir.SISE'ye donusturulunce daha fazla sise hissesi olacak bu yuzden Soda alınmıştır.

-Aselsan(Uzun vade)

-Anadolu Hayat Emeklilik(Temmettü hissesidir.Portvoyde düzenli temmettu geleneği oldugu icin bulunacak.)

-Sasa(uzun vadelidir.)

-Eregli(Uzun vadelidir.Duzenli temettu tahtasıdır.)

-Hektaş(Tarım alanında önemli bir şirket düzenli temettü hissesidir.)

-Sarkuysan(Bakır alanında faliyet gösteriyor.Avrupa amerikada üretimleri var.)

-Kchol(Türkiye=Koç.Koç'a birşey olursa muhtemelen Türkiyede iflas etmiştir.

Listem bu şekilde.FROTO,Bimas,Tupras, gibi tahtalar eklenebilir.Farklı önerisi olan varsa dinlemek isterim.
7 ay
Apple Cihazı Olmadan Uygulama İçi Satın Alım ?
Merhaba:
Apple cihazım yok fakat pc'Ye emulatörle falan ios kuruluyor mu bilmiyorum sanırım yazılım geliştirme için cihaz simule edilebiliyordu.

Kısacası:Apple cihazı olmadan uygulama içi satın alım yapabilir miyim ?
8 ay
Aoc G2460VQ6 Vesa Vidası Adı(Türü) Nedir ?
Merhaba aoc g2460vq6 mönitörüm var.Vesa ile mönitörü bağlamak istiyorum ama kutusunda vidasını bulamadım ya yoktu yada atıldı fikrim yok fakat ben bunu nasıl vesa ya bağlarım m4 10 mm vidası mı almam gerekiyor yoksa farklı bir vida mı ?
9 ay
Zincir Emir Hangi Bankalarda Var
suanda is kullaniyorum zincir emir yok.

Ziraatte var diyorlar ama ziraat fx mi acmak lazim normal ziraattede var mi
9 ay
Samsung Güncelleme Komple Kapatma Bildirim Vermesin
TAB S5e ye 10.0 geldi diyor fakat ben yapmayacağım hiçbir zamanda yapmasını istemiyorum çünkü Lİnux on Dex desteği 9.0 dan sonra çalışmıyor yani fişini çekmem gerekiyor bu yazılımın yüklerse pc ile falan düşürürüm sıkıntı yokta nasıl kapatıyorduk bu bildirimi ?
10 ay
Morhipo Sahte Samsung Ürünü Satılması
Morhipo.com'dan güya Samsung Buds kulaklık aldım.Aslında çakma olduğunu farkettim ama yinede gelsinde bir görelim ilgili yerlere şikayet ederim dedim açıkcası.Öncelikle morhipoya şikayet yazdım döndüler bana diyor belge vs var orjinal diyorum bende zaten kulaklığın orjinalı var karşılaştırma yapabiliyorum.Kısacası sahte olduklarını bildikleri halde bizde sorun yok bu ürün orjinal diyorlar alta resimlerini atıyorum zaten anlaşılmayacak birşey yok.Samsung markasını kullanarak sitelerinde %100 orjinal reklamı adı altında tedarikçileri ile müşteriyi kandırıyorlar.


10 ay
İstediğimiz Bandı Nasıl Şeçeriz Band Değiştirme
mesela 2600 bandina gecmek istiyorum nasil yaparim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.