MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Kurmay Yarbay
22 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
96 üye
Görüntülenme (?)
596 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Ziraat Bankası Dekont Maili Formatı
Beyler merhaba,Farkeden oldu mu bilmiyorum ama, Ziraat Bankası İnternet sayfası üzerinden hesabınıza girip EFT veya Havale yaptıktan sonra mail adresine dekont Ekim ayından beri HTML olarak gönderiliyor. Önceden PDF olarak ek yapıyordu.Bilginiz var mı veya ayarı var mı bunun?
2 ay
Yeni SYMBOL JOY dCi = 190.900₺
2016 yılı sıfır BMW 520i fiyatına bugün baz paket sıfır dizel Symbol alabiliyorsunuz. Kolay gelsin.

2016 model sıfır 520i ~187.000₺2 ay
Online İşlemler Hatalı Kullanım Gösterimi
Arkadaşlar merhaba. Düne kadar doğru gösteren GB kullanımı bugün saçma şekilde Aralık yerine KASIM ayının kullanımını gösteriyor? Aralık uçmuş.Online İşlemler uygulaması ile web üzerinden sizde bakar mısınız? Sapıttı galiba?Web arayüzünden bakarsanız daha net anlaşılıyor.Uygulamadan bakarsanız, gördüğünüz miktar aslında direkt KASIM kullanımı olarak çıkıyor güncel kullanım olarak. Lakin Aralık zannediyorsunuz. Düne kadar sorun yoktu.
2 ay
[ÇÖZÜLDÜ] Mini Sürüm-Beklenmedik Hata Oluştu...hatası
Merhaba,

Yaklaşık 1 aya yakın süredir, kendi nick'imize tıklayıp kendi profilimize girmek istediğimizde bu hatayı veriyor ve profilimize giremiyoruz. Aktiviteler ve gezinme geçmişi bu sayfada yer alıyor bilindiği gibi. Başka üyelerin profillerine sorunsuz giriyor. Sorun Mini Sürüm ile sınırlı ve Mobile sürümde kendi profilimize girme sorunu yok.Ekran görüntüsünü ekliyorum. Düzeltilmesini umuyorum.Selamlar.3 ay
Vodafone ve büyük vicdansızlık örneği
3 ay
Türkiye'de vergi kimin sırtında? Dolaylı Vergiler (Video)
Vergi: Kazı bağırtmadan yolma sanatı :)5 ay
Türkiye'nin bakanlarla imtihanı?
Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?Bakanların demeçleri:5 ay
5 yıllık TL karşılaştırması (Bmw vs Peugeot)
2015 SIFIR ve 2 LİTRE BMW 320d GT

Yaklaşık = 170.000 TL

xDrive isterseniz 180.000 TL

2020 SIFIR 1.5 litre dizel Peugeot 208 (manuel)

Yaklaşık = 177.000 TLİnsan gerçekten üzülüyor. Nereden nereye. Geçen 5 yılda elimizdeki TL tasarrufumuz ve paramızın alabileceği model, Euro karşısında tuzla buz olup örnekteki ilk araçtan aşağıdaki araca doğru sert biçimde indirgenmiş. Vergi artışlarını da unutmayalım tabi.
5 ay
50 TL neydi, ne oldu (TL'nin eriyişi - Videolu Kısa Belgesel)
Geçen hafta yayınlanmış, yani güncel. Tüm olayları ve TL'nin başına gelenleri belgesel tadında kısa sürede özetlemişler. İzleyin bence.Yorumlara da bakmak isteyenler için link bırakıyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=4co52f24prY
5 ay
İkinci el piyasası daha ne kadar uçacak?
Selam. Bu benim ikinci el çılgınlığı ile ilgili açtığım ilk başlık. Şöyle takip ediyorum epeydir. İnsanın dumura uğramaması mümkün değil. Herkes isyan ediyor ama alınıyor ki satılıyor, arkasından yenileri satışa çıkıyor aynı fiyat bandından.Örneğin 6-7 yaşında (2013-2014) Corolla 200.000 km (İKİYÜZBİN) hasar kayıtlı olanlar 130.000-140.000 TL fiyatlarla satışta. Diğer modellerde de durum farklı değil.Çoğu posası çıkmış ve feleğin çemberinden geçmiş yaşlı ikinci el araçların fiyatları sanki araç 1-2 yaşında ve 40.000-50.000 km de tertemizmiş gibi fiyatlanıyor sıfır fiyatı ile kıyaslayınca. Anormallik burada.Bu çılgınlık ne zaman son bulacak? İnsan gerçekten hayretler içerisinde kalıyor. Böyle bir piyasa ve ekonomik bozukluk, anormallik başka yerde kolay kolay olamaz.DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.